Zaloguj się, aby obserwować  
Jeremi70

Empire Earth 2 PL

10 postów w tym temacie

Witam! Problem: mam oryginalna oczywiscie (zarejestrowana) gre EE 2 PL, zazwyczaj robie sobie kopie plytki, oryginal chowam do szafki i gram. Niestety przy ww. grze tak sie nie da. Krzyczy, ze mam nieoryginalny dysk. Jest jakies wyjscie z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:36, Jeremi70 napisał:

Witam! Problem: mam oryginalna oczywiscie (zarejestrowana) gre EE 2 PL, zazwyczaj robie sobie
kopie plytki, oryginal chowam do szafki i gram. Niestety przy ww. grze tak sie nie da. Krzyczy,
ze mam nieoryginalny dysk. Jest jakies wyjscie z tej sytuacji?


nie kopiujemy orginalnych gier jest to przestępstwo![WSZYSTKIE PRAWA ZASTŻERZONE]!


SORKI ZA BŁĘDY ORTOGRAFICZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Kopia zrobiona na własny użytek nie jest przestępstwem. Jest to zapisane nawet w EULA. Wystarczy przeczytać. Jedynie rozprowadzanie kopii podlega pod przestępstwo. Kopia zapasowa NIE jest karana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 09:13, tomeksmy01 napisał:

nie kopiujemy orginalnych gier jest to przestępstwo![WSZYSTKIE PRAWA ZASTŻERZONE]!

Jak się nie znasz to lepiej nic nie mów. Robienie kopii zapasowej nośnika to nie przestępstwo.

A co do problemu Jeremi70. Oryginały mają to do siebie, że są zabezpieczone przed kopiowaniem. Nie wiem jakie zabezpieczenie zastosowano w tej grze, ale jeśli StarForce 3 to lepiej daj sobie spokój :) Do robienia kopii najlepiej użyć softa typu alcohol lub clone (o ile jeszcze tego nie używałeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 09:18, PolishWerewolf napisał:

(...)
Kopia zrobiona na własny użytek nie jest przestępstwem. Jest to zapisane nawet w EULA. Wystarczy
przeczytać. Jedynie rozprowadzanie kopii podlega pod przestępstwo. Kopia zapasowa NIE jest
karana.


POWIEDZIAŁEM ŻE TO PRZESTĘPSTWO ALE KARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 09:20, tomeksmy01 napisał:

> (...)
> Kopia zrobiona na własny użytek nie jest przestępstwem. Jest to zapisane nawet w EULA.
Wystarczy
> przeczytać. Jedynie rozprowadzanie kopii podlega pod przestępstwo. Kopia zapasowa NIE
jest
> karana.

POWIEDZIAŁEM ŻE TO PRZESTĘPSTWO NIE ALE KARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 09:19, Albatross napisał:

A co do problemu Jeremi70. Oryginały mają to do siebie, że są zabezpieczone przed kopiowaniem.
Nie wiem jakie zabezpieczenie zastosowano w tej grze, ale jeśli StarForce 3 to lepiej daj sobie
spokój :) Do robienia kopii najlepiej użyć softa typu alcohol lub clone (o ile jeszcze tego
nie używałeś).


Zabezpieczenie to właśnie StarForce:(
Kopiowałem płytkę Alcoholem. Jak widać nie pomogło.
BTW: ja rozumiem wszystkie zabezpieczenia przed piractwem, jednak jeśli ktoś jest legalnym posiadaczem danej gry, to uważam że powinien mieć mozliwość wykonania kopii zapasowej, bo ostatecznie jest to zgodne z prawem. W tej chwili efekt jest taki, że jeśli ktoś chce być uczciwy i kupi oryginał, którego nie może skopiować, to ten ktoś załatwia sobie za 10 zł pirata (nie mówie teraz o EE2). I jak tak zrobi parę razy to w końcu stwierdzi, że ma to w dupie i przestanie kupować oryginały. Bo podejrzewam, że za parę miesięcy znajdzie się sposób także na StarForce3.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi i przepraszam moderatora za założenie podobnego wątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować