Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 19:15, Zauri napisał:

"Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie." ;)

Ilona Ostrowska


Ja pasztetu nie zamawialem, nie wiem jak koledzy... Pozostane w takim razie przy chwaleniu cudzego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:25, HiroshiTakubo napisał:

Ja pasztetu nie zamawialem, nie wiem jak koledzy... Pozostane w takim razie przy chwaleniu
cudzego...


A co w niej jest takiego "pasztetowatego"? Bo ja jakoś niczego się dopatrzeć nie mogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:29, Tyler_D napisał:

> Ja pasztetu nie zamawialem, nie wiem jak koledzy... Pozostane w takim razie przy
chwaleniu
> cudzego...

A co w niej jest takiego "pasztetowatego"? Bo ja jakoś niczego się dopatrzeć nie mogę
...

To proponuje okuliste. Grałem właśnie w Tormenta i jakieś skojarzenie z zombie mam! To nie przypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jeszcze nie zauważył to nie wszystko co ci się nie podoba jest automatycznie brzydkie. Bo że ktoś lub coś nie jest w twoim typie nie znaczy że należy to mieszać z błotem jak ty to uczyniłeś. Podziękuję za taką "rzeczową dyskusję".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 18:59, HiroshiTakubo napisał:

To proponuje okuliste. Grałem właśnie w Tormenta i jakieś skojarzenie z zombie mam! To nie przypadek!


Może dla złagodzenia tej kosmicznych rozmiarów męki jaką jest oglądanie pani Ostrowskiej, może zarzucisz coś, co jest dla Ciebie odpowiednio piękne, hm?

Carrie-Anne Moss
Może już nie pierwszej młodości, ale nie da się ukryć, że wciąż ładna i sympatyczna. : )

20090711202437

20090711202828

20090711202855

20090711202913

20090711202935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nnoo ... w końcu ktoś przyszedł i zarzucił tu coś konkretnego. :-D Pani Moss może nie jest jakaś bardzo zjawiskowa ale ma to "coś" w sobie. ;-) Coś jak pani Bellucci. Pierwsze i ostatnie zdjęcia chyba najlepsze z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 20:31, Merovingian napisał:

> To proponuje okuliste. Grałem właśnie w Tormenta i jakieś skojarzenie z zombie mam!
To nie przypadek!

Może dla złagodzenia tej kosmicznych rozmiarów męki jaką jest oglądanie pani Ostrowskiej,
może zarzucisz coś, co jest dla Ciebie odpowiednio piękne, hm?

Carrie-Anne Moss
Może już nie pierwszej młodości, ale nie da się ukryć, że wciąż ładna i sympatyczna.
: )

1. Nie zrobie ci tak dobrze :P
2. Czemu zarzucasz tutaj jakieś emerytki ja się pytam?
Naprawdę panowie, są rzeczy które gadaniem o jakichś gustach nie dają się nawet usprawiedliwić... ''Podlaski'' i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

1. Nie zrobie ci tak dobrze :P

...

Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

2. Czemu zarzucasz tutaj jakieś emerytki ja się pytam?

Proponuję przejrzeć ten topic i zobaczyć ile osób wrzucało tu lub było zainteresowanych choćby urodą niejakiej żeby daleko nie szukać ...Monicci Bellucci ... [ ponad 40 lat - do grobu z nią co nie? ] albo Kate Beckinsale [ blisko 40 lat - też straszna "emerytka" prawda? ] a dopiero potem chrzanić takie farmazony. Bo ten pseudoargument o "emerytkach" można tylko o kant rzyci potłuć i zapłakać nad twoim poziomem i kulturą osobistą.

Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

Naprawdę panowie, są rzeczy które gadaniem o jakichś gustach nie dają się nawet usprawiedliwić...
''Podlaski'' i tyle...

Ehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

2. Czemu zarzucasz tutaj jakieś emerytki ja się pytam?
Naprawdę panowie, są rzeczy które gadaniem o jakichś gustach nie dają się nawet usprawiedliwić...
''Podlaski'' i tyle...

Przeglądam ten temat od początku i naprawdę sporo starszych kobiet tu się znalazło. Ja nawet potrafię zrozumieć, że ktoś onanizuje się przy japońskich kreskówkach i że ma trochę przekłamaną rzeczywistość, ale czasem mi ręce opadają jak na bądź co bądź ładne kobiety mówi się emerytki lub pasztety. Wrzuć swoje zdjęcie, nie musi być koniecznie tutaj, bo temat nie traktuje o mężczyznach. Skomentujemy, pośmiejemy się z wad etc.

ps. nie żebym pił akurat bezpośrednio do ciebie, ale ten temat tak się przeobraził, że czasem mi ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

1. Nie zrobie ci tak dobrze :P

Zapewne boisz się, żeby po tych wszystkich bezsensownych krytykach nie okazało się, że twoje ideały kobiecości mogłyby wypaść blado.

Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

2. Czemu zarzucasz tutaj jakieś emerytki ja się pytam?

Piękno i uroda, to nie tylko 18-25 lat. Wiele kobiet wygląda lepiej w wieku 40 lat, niż 25 lat. Nie podoba się? Nie oglądaj. Zawsze możesz też popodziwiać męskie ciałka - ale to już nie ten wątek.

Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

''Podlaski'' i tyle...

Zatem nalegam byś zaprezentował wyznacznik prawdziwej kobiecości, taki znawca musi wiedzieć co jest na rzeczy.
Jeżeli nie, to... weź się nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:24, BoloMaster napisał:

Joanna Krupa


Hm ... nie jest mało urodziwa ale na tych zdj ... fotoszopowanych i sztucznych tapetach wygląda bardzo nienaturalnie. :-P Wystarczy trochę poguglać a znajdą się jej normalne, zdjęcia bez makijażu, fotoszopki i innych upiększaczy ... a wtedy już tak dobrze nie jest. Ładna ale nieco sztuczna i "plastikowa". Choć przyznać trzeba że karierę robi, głównie za oceanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:26, Transylvanian_Hunger napisał:

> 1. Nie zrobie ci tak dobrze :P
Zapewne boisz się, żeby po tych wszystkich bezsensownych krytykach nie okazało się, że
twoje ideały kobiecości mogłyby wypaść blado.

Sam sobie odpowiedziałeś :P

Dnia 12.07.2009 o 12:26, Transylvanian_Hunger napisał:

> 2. Czemu zarzucasz tutaj jakieś emerytki ja się pytam?
Piękno i uroda, to nie tylko 18-25 lat. Wiele kobiet wygląda lepiej w wieku 40 lat, niż
25 lat. Nie podoba się? Nie oglądaj. Zawsze możesz też popodziwiać męskie ciałka - ale
to już nie ten wątek.

A właśnie że niewiele miszczu. Gdybym nie oglądał to skąd bym wiedział że mi się nie podoba - [jeb]

Dnia 12.07.2009 o 12:26, Transylvanian_Hunger napisał:

> ''Podlaski'' i tyle...
Zatem nalegam byś zaprezentował wyznacznik prawdziwej kobiecości, taki znawca musi wiedzieć
co jest na rzeczy.
Jeżeli nie, to... weź się nie odzywaj.

na rzeczy jest to że strasznie się moczysz a nie ma potrzeby. Mój wyznacznik jest dostępny, zatem nie nalegaj bo dytka ci pęknie :)
Czuj się zaszczycony bo wybrałem twój post aby coś napisać! hha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 14:17, HiroshiTakubo napisał:

na rzeczy jest to że strasznie się moczysz a nie ma potrzeby.

Błędem jest uważanie, że twoje nocne problemy są ogólnie powszechne.

Dnia 12.07.2009 o 14:17, HiroshiTakubo napisał:

Czuj się zaszczycony bo wybrałem twój post aby coś napisać! hha!

Tia, z tej okazji puknę sobie w kiblu. Łiipii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

1. Nie zrobie ci tak dobrze :P


A szkoda. Nareszcie pokazałbyś coś więcej niż żałosne zamiatanie ogonem w temacie, którego nie ogarniasz, choć kreujesz się na znawcę co pozjadał wszystkie gusta i rozumy.

Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

2. Czemu zarzucasz tutaj jakieś emerytki ja się pytam?


Próba odpowiedzi byłaby równie bezmyślna co samo pytanie, więc pozwól, że dam sobie spokój.
Nawiasem mówiąc: daj dobry przykład i wrzuć coś naprawdę fajnego. Pokaż, że miałeś, masz i będziesz miał rację.

Dnia 11.07.2009 o 21:54, HiroshiTakubo napisał:

Naprawdę panowie, są rzeczy które gadaniem o jakichś gustach nie dają się nawet usprawiedliwić... ''Podlaski'' i tyle...


Bywa.

Jessica Biel

20090712142810

20090712142908

20090712142931

20090712142954

20090712143030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 14:31, Tyler_D napisał:

Kate Beckinsale.

E: Merv jak zwykle na m-cu. :-D


Kate jest, moim zdaniem, najpiękniejsza spośród przedstawionych wyżej kandydatek. Niewątpliwie jedna z moich najbardziej ulubionych ciemnowłosych piękności ;) Ładnie, ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować