Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 11:23, Rider of Rohan napisał:

Tak sobie teraz przypomniałem.

Cos, gdzies, kiedys wyczytalem, ze w tym roku transmisje F1 maja byc (czy mialy byc) na otwartym
polsacie. I wlasnie, nie wiem czy to prawda. Wie ktos moze cos wiecej na ten temat?


Nic o tym nie słyszałem, ale jest to możliwe, skoro w zeszłym roku były na TV4, a Polsat z tą TV współpracuje.

Teraz news z ostatniej chwili: w 2009 roku (wiem, że to jeszcze trochę czasu) planowane jest dodanie nowego wyścigu do kalendarza F1 w Abu Dhabi. Widziałem dziś rano zdjęcia stamtąd i powiem, że zapowiada się baaardzo ciekawie. Ma być tor inny niż wszystkie do tej pory. Długość okrążenia 5600 metrów, tylko nie wiem jakiego typu, ale ze zdjęć na Eurosporcie wynikało, że będzie to tor uliczny, więc może być interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze, żeby te transmisje wogóle były ;) a słyszał ktoś coś o wyścigach w nocy? bo o tym sądzicie? Bo co prawda byłoby to kosztowne (oświetlenie i takie tam) ale ludzi by jeszcze bardziej wzieło ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:11, Madia napisał:

Dla mnie najważniejsze, żeby te transmisje wogóle były ;) a słyszał ktoś coś o wyścigach w
nocy? bo o tym sądzicie? Bo co prawda byłoby to kosztowne (oświetlenie i takie tam) ale ludzi
by jeszcze bardziej wzieło ;) pozdro

nic nie słyszałem o wyscigach w nocy,nigdy nie widziałem aut F1 ze swiatłami z przodu i pewnie nie zobacze.transmisie napewno bede,problem badzie jak bedzi na polsacie sport.ale naj bardziej obawiam sie reklam,bo jak sie włacza w czasie transmisji to chyba sie powiesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:37, Makus89 napisał:

Tez slyszalem ze transmisje beda na polsacie

A ja słyszałem że transmisje będą na CANAL + !!!!><!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:42, wiktor94 napisał:

A ja słyszałem że transmisje będą na CANAL + !!!!><!!!!

Nie wiem czy na CANAL + też będą transmisje (wątpię), ale z całą pewnością będą na Polsacie, Polsacie Sport i TV 4.
Polsat rozpoczyna sezon już w tą niedzielę o godz. 19:30 półgodziną audycją o Formule 1.
A w przyszłą niedzielę start F1 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję weekend F1 w Melbourne zaczyna się w Polsacie w sobotę o godz 4.00 rano :D - transmisja kwalifikacji. Powtórka tego samego dnia po południu.
Transmisja wyścigu rusza o godz 4.00 w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz będę cały sezon oglądał F1. Może być ciekawie po tym jak odszedł Shumacher i Kubica będzie się ścigał w Sauber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:37, simprez napisał:

weekend F1 w Melbourne zaczyna się w Polsacie w sobotę o godz 4.00 rano :D - transmisja kwalifikacji.
Powtórka tego samego dnia po południu. Transmisja wyścigu rusza o godz 4.00 w niedzielę.

Niestety zgadza się. Makabryczne pory, więc mimo najszczerszych chęci chyba nie obejrzę na bieżąco, tylko nastawię się na powtórkę. Powinniśmy się chyba wszyscy umówić, że ten co będzie znał wyniki, nie ujawnia ich na wątku do czasu zakończenia powtórki, żeby nie psuć innym przyjemności oglądania :-D

Harmonogram weekendu:
16 marca (Piątek)
00:00 - 1:30 1 trening
4:00 - 5:30 2 trening
17 marca (Sobota)
1:00 - 2:00 trening
4:00 Kwalifikacje
18 marca (Niedziela)
4:00 Wyścig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ja nic nie powiem! Ale i tak wszędzie będą bębnić o tym, więc ciężko będzie obejrzeć powtórkę nie znając wyników. Tym bardziej, że to inauguracja :) dzięki za harmonogram... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:05, dziad5 napisał:

Lubię spać, ale raczej nie odpuszczę sobie przyjemności obejrzenia wyścigu. Kto ogląda w niedzielę
o 3:30 ? :D

Własnie się nad tym zastanawiam... :D
Jeszcze większa rozkmina czy wogóle opłaca mi się wtedy isć spać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu postanowiełm nie wstawac, ale w tym nie mam wyboru - wyglada na to, ze przespie się w dzien, wstanę o 20, zjem kolację i czekam na F1, korzystając z uroków kawy, kopiko i RedBulla (w koncu RB ma dwa zespoły;)).
Co do zdradzania wyników- nie zdradzę do czasu powtórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 02:16, A-cis napisał:

Niestety zgadza się. Makabryczne pory, więc mimo najszczerszych chęci chyba nie obejrzę na
bieżąco.


"Piękna" pora już nie mogę się doczekać tego dnia dobrze że akurat mam wolne, napewno nastawię budzik na tą godzinę i postaram się wstać i oglądać bezpośrednią relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:05, dziad5 napisał:

Lubię spać, ale raczej nie odpuszczę sobie przyjemności obejrzenia wyścigu. Kto ogląda w niedzielę
o 3:30 ? :D


Ja się zastanawiam czy łatwiej będzie wstać tak wcześnie, czy może położyć się nieco później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować