Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante`s Inferno nie taki świetny?

27 postów w tym temacie

@Revan91

Już przeszedłeś 9-ęcio godzinną grę? 1 dzień przed premierą... ah, xbox360 torrenty
jeśli nie to sorry, ale jest moocno przeczulony na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:16, MrGregorA napisał:

@Revan91

Już przeszedłeś 9-ęcio godzinną grę? 1 dzień przed premierą... ah, xbox360 torrenty
jeśli nie to sorry, ale jest moocno przeczulony na tym punkcie

Bo ultima już dostarczyła grę? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Katowicach dzisiaj rano (czwartek) całe stosy leżały Dante Interno na X360 i na PS3. I to nie byle jakie Dante Inferno tylko Death Edition. Nawet się nie zastanawiałem tym bardziej, że cena to 169zł (wersje na obie platformy tyle kosztują). W Empikach była już widziana w środę po południu, więc bez problemu można było już ją nawet przejść. Do tego preordery też już od jakiegoś czasu są u ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7, 8 czy 9/10 nie zmienia faktu, że ta gra jest boska jak komedia Dantego :P i chciałbym ją ujrzeć na PC, ale cóż trudno. Co mogę powiedzieć? Zobaczcie na Metacritic oceny takiej gry jak Wiedźmin. Nie wszystkie są pochlebne, najniższa to 50/100 (Moim skromnym zdaniem autorzy recenzji poniżej 80/100 nie wiedzą co bredzą, ale to inna sprawa) i co? Wiedźmin dalej pozostaje gra zaj****tą. Ne zrażajcie się tym, że jakiś buc, który miał zły dzień wyładował swoje negatywne emocje na grze. Zagrajcie sami i cencie. Ja, jako fan serii DMC dalej czekam na DI na PC choć wiem, że szanse nikłe :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem Dante''s Inferno i jednocześnie myśli o kupnie Darksiders to polecam kupno tego drugiego :) jak dla mnie to spore zaskoczenie, gra nie kreowała się na coś wielkiego, a wyszła solidna produkcja na 8,5/10 ... miks Zeldy z GoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 12:57, Ostrowiak napisał:

Rozpasali się gracze przez ostatnie lata. Narzekać na oceny 70% ? Absurd. Za dużo było
przehype''owanych "chituf", więc ludkom odbija.


Bo teraz to jest tak:
9-10 jest dla gier, których marketing skalą dorównuje kultowi jednostki w maoistowskich Chinach, zaś hordy gramasów reagują niczym Haitańczycy na widok ciężarówki z zaopatrzeniem.
8 jest dla gier z powyższej kategorii, które są tak beznadziejnie słabe iż nawet zidociciałe amerykańskie dzieci połapałyby się, że ktoś tu z recką przesadził. Oraz dla offowych perełek, żeby pokazać jaka to nasza gazeta nie fajna, bo wie co to jest Machinarium.
6-7 jest dla gierek ze średniej półki, biedniejszych dzieci wielkich stajni
niżej są tylko miejsca dla serii tragicznych egranizacji oraz kolejnych edycji przygód Larry''ego


A tak mówiąc ad rem: no, troszkę mi żal braku jakiegoś pudła. Visceralsi dali się poznać w DSie iż mają smykałkę do juchy na ekranie oraz obleśnych stworków, więc z czystej ciekawości bym zobaczył. Nawet jeśli to rape na klasyce. Po "Eternal Sonata" (Furederikku Shopan wymiata z kapci) już nic mnie nie zdziwi... no, może poza slasherem na temat hidżry oraz powrotu Mahometa.

Ale tylko troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować