Zaloguj się, aby obserwować  
konio1073

LEGO : UNIVERSE - Temat Ogólny

68 postów w tym temacie

Jak wszystkim(prawie) wiadomo, w 2010 roku będzie miała miejsce premiera pierwszego MMO w świecie LEGO - LEGO Universe. Nie wiadomo jeszcze czy będzie wymagała abonamentu.
Zapowiedź : http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9716
Jest pierwszy screen (tak być może będzie wyglądało tworzenie postaci) :
Co myślicie o tym tytule ???

20100205094450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dziś dostałem klucz do bety i... dostałem wyznaczone godziny...

Once you have done that, you can play at these times:
Thursdays: 17.00 - 03.00 EU (CET) / 11 am - 9 pm US (EST)
Saturdays: 20.00 - 02.00 EU (CET) / 2 pm - 8 pm US (EST)
Sundays: 14.00 - 17.00 EU (CET) / 8 am - 11 am US (EST)

Jeśli dobrze to rozumiem to mogę grać w Czwartek od 17-3.00, Soboty od 20-2.00 i Niedziele 14-17.00 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... i 5.1GB ściągania... No nic w nocy się będzie zasysać, a w sobotę odpalę sobie i podzielę się wrażeniami bo screenów i filmików chyba nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 08:18, NdysH napisał:

Eh... i 5.1GB ściągania... No nic w nocy się będzie zasysać, a w sobotę odpalę sobie
i podzielę się wrażeniami bo screenów i filmików chyba nie można...


W ogóle nie wiem czy mówić o tej grze można. Bo to przecież jest closed beta i podpisywałeś umowę, że nie będziesz się rozpowiadał o tej grze poza betowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem kluczyk :). Właśnie się ściąga wszystko. Przy moim łączu powinno pójść wszystko szybciorem. Ciekawy jestem jak to wszystko będzie wyglądać :D. Niestety przekonam się dopiero po pracy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam właśnie jestem ciekaw, czemu te serwery są włączone tylko w podanych porach. Jak dla mnie to lekka przesada.

Damianuss ---> No, ale są jeszcze patche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się żadne patche nie ściągają :(. Teraz za każdym razem gdy włączam downloadera to przez chwilę coś tam weryfikuje i można wcisnąć "PLAY".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 11:24, konio1073 napisał:

Pozostaje się modlić, aby twórcy w końcowym produkcie nie wprowadzili abonamentu/mikropłatności.

Na 100% będzie jedna z tych 2 rzeczy. Modlić to się trzeba, żeby nie było obu na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:12, Narmo napisał:

> Pozostaje się modlić, aby twórcy w końcowym produkcie nie wprowadzili abonamentu/mikropłatności.

Na 100% będzie jedna z tych 2 rzeczy. Modlić to się trzeba, żeby nie było obu na raz.

A bo co ? To już nadziei mieć nie można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może do każdego pudełka klocków będą dorzucać darmowe dni? Im większe opakowanie, tym więcej dni? Za najmniejszą paczuszkę np. 3-5 dni, za większe - odpowiednio więcej.

Czekam na tę grę z lekko mieszanymi uczuciami. Z jednej strony to świetny materiał na MMO, z drugiej... oglądałem trochę filmików z gameplay''em i trochę nie wiem, co o tym myśleć. Odnoszę wrażenie, że trochę zbyt pomieszane to się robi. Z MMO robi się prawie platformówka w stylu LEGO Star Wars. Nie mówię, że to źle, ale... Cóż, nie ma co uprzedzać faktów. Jak mawiali starożytni Egipcjanie: pożyjom - uwidim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować