Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubi szykuje "duże ogłoszenie"

37 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2010 o 22:22, Zatha napisał:

Oby EndWar 2 albo Rainbow Six Vegas 3 :D


Tak, kolejne gnioty rzeczywiście są nam potrzebne - jak dziura w moście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fajnie" to mojej skromnej osobie grało się w Rainbow Six 1-3, ale na powrót do tego, co czyniło serię wspaniałą raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam, że wypuszczą kontynuację jakiegoś tytułu, np. Assassin''s Creed III, bo gdyby mieli wypuścić coś kompletnie nowego, na pewno by coś wcześniej mruczeli, a tu chcą SURPRISE''A zrobić...i zaskoczyć jakąś kontynuacją(Trylogia AC...Nieźle by to brzmiało :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC III niespodzianką? Przecież to najbardziej oczywista oczywistość, że takie coś powstanie :) Najbardziej podoba mi się pomysł z grą sportową. Przejadły mi się starcia peso-fifowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że będzie to nowy Brothers In Arms. Powinni zrobić 4 część, która wg. chronologii wydarzeń toczyłaby się w Ardenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej napisałem:
Może zrobią naprawdę coś nowego?
Może to po prostu utarcie nosa Microsoftowi przysłaniające jego targi (a co dopiero jeśli to nie będzie na X360)

Chodziło mi o Natala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś była mowa o kontynuacji Heroes of Might & Magic i już chyba nadszedł czas aby to ogłosić światu :)
oby tak było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twierdze że może to bym assassin''s creed 3, ponieważ ostatnio były jakies plotki że coś robią z ac ale unikali nazwy ac3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować