Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta StarCrafta II prawdopodobnie dla wszystkich

13 postów w tym temacie

Nieźle, może się załapię. Swoją drogą lubię tą blizzardową "miękką" grafikę. Wszystkie animacje są niesamowicie płynne, trochę mi przypomina grafikę na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam.
Beta klucze będą dostępne dla 8 na 10 fanów, którzy spełniają minimalne wymagania, tak jest w planach. Sama beta ma wystartować w lutym, najpóźniej do końca lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Battle.net mam zarejestrowane wszystkie gry Blizzarda (prócz Warcrafta 1 i 2, choć dwójkę mam to nie da się chyba zarejestrować) i high endowy sprzęt, więc jeśli ja się nie załapię to nie wiem jakimi kategoriami patrzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przez "wszystkich fanów" rozumieją osoby, które maja konto na Battlenecie i uzupełnioną odpowiednią rubrykę w zakładce "Beta" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie uzupełniłem wspomnianą wyżej rubrykę "Beta" na koncie Battle.net. Mam nadzieję, że się załapię na betę. Starcraft 2 to w sumie jedyna, obok TDU2, zapowiedziana gra na jaką czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam na battle.net zarejestrowane wszystkie gry Blizza, jakie można zarejestrować :P. Na betę jestem zapisany od samego początku. Jeśli ktoś na nią zasługuje, to na pewno ja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już podałem specyfikację kompa na BattleNecie, teraz tylko mam nadzieję, że mnie wybiorą ;]

Pisanie "dla wszystkich" jest mylące, jeszcze ludzie pomyślą, że każdy będzie mógł sobie betę pobrać i sprawdzić. A tu niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować