Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze szczegóły na temat F1 2010 za miesiąc

15 postów w tym temacie

Niestety pewnie wyjdzie głupia arcadówka, ale i tak kupię, bo fan Formuły 1 nie może się bez tej gry obyć :). Może chociaż graficznie będzie fajna, bo na fizykę niestety chyba liczyć nie można, bo Codemasters liczy na zysk, a ten przychodzi z gier arcade, a nie symulatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić poziomowanie trudności jak za starych dobrych czasów, 15 lat temu, kiedy wszystkie F1 miały różne i bardzo rozwinięte opcje pomocowe, które mozna było włączać i wyłączać kiedy dusza pragnęła, różne poziomy zniszczeń (czasem nawet były wizualne, odpadające koła, spojlery), grzejące się opony, zużycie paliwa oraz to co uważam za najlepsze, a czego już od dawna nigdzie nie widziałem - możliwośc wybrania 100 % wyścigu czyli 100 % liczba okrążeń lub czas trwania wyścigu (kilka godzin). Z takimi bajerami może być to zarówno symulator, jak i arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 03:01, upablo1 napisał:

Z Was w większości tacy fani że przestaniecie oglądać F1 po odejściu Kubicy... :P

Może Ty tak. Ja oglądam F1 od roku 2004 i nie kibicuje Kubicy. Mnie on nie interesuje może sobie jeździć wygrywać ja go olewam. Zacznę mu kibicować tylko wtedy kiedy przyjdzie do Ferrari. Innej opcji nie ma. Obecnie kibicuje tylko Felipe Mass''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 03:01, upablo1 napisał:

Z Was w większości tacy fani że przestaniecie oglądać F1 po odejściu Kubicy... :P


Racja :P Choć nie można generalizować :)

Ja dziękuję Kubicy za to, że dzięki niemu pokazują F1 na Polsacie i można spokojnie oglądać F1 w otwartej telewizji :) Mam nadzieję, że kiedy przestanie jeździć się to nie zmieni.

Co do samej gry to ciekawe kiedy premiera. Mam nadzieję, że, patrząc na tytuł, jeszcze w tym roku, bo z tego co pamiętam, to początkowo premiera miała być w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@upablo1 "Z Was w większości tacy fani że przestaniecie oglądać F1 po odejściu Kubicy"

To ja powinienem przestać oglądać wraz z odejściem Schumachera bo oglądałem F1 od czasów jego pierwszego mistrzostwa. Moja pierwsza oryginalna gra to było właśnie GP2F1.

@Xjumpaytech "Niestety pewnie wyjdzie głupia arcadówka, ale i tak kupię, bo fan Formuły 1 nie może się bez tej gry obyć"

Nie no modów jest tyle, że nie trzeba kupować "głupiej" arcadówki. Ja kupię na pewno, jeszcze nie zdarzyło się żebym żałował zakupu ścigałki od Codemasters, nawet jak to będzie arcadówka wiem, że będę miał zabawę po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 21:46, Xjumpaytech napisał:

Niestety pewnie wyjdzie głupia arcadówka (...)

GRID i oba DiRTy to arcadeówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 11:04, struksik napisał:

> Niestety pewnie wyjdzie głupia arcadówka (...)
GRID i oba DiRTy to arcadeówki?

To są arcade''ówki.
Simy się nie sprzedają tak dobrze, więc... cóż, ułatwienia muszą być dla $$$, simy są tylko dla fanów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram, bo od Codemasters. Czy będzie real czy arcade to mi wisi szczerze powiem. Grunt, żeby fajnie się śmigało, nie oczekuję od tego jakiejś realnej symulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na symulator niestety nie ma na co liczyć. Mam nadzieję, że licencja będzie oparta o teamy z tego sezonu a nie poprzedniego. Ciekawe jakiego użyją silnika graficznego, może tego z DIRTa2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) Ciekawe jakiego użyją silnika graficznego, może tego z DIRTa2?

no co ty niema szans to takiej gry ty chcesz aby bym np. Dx11? lub procek 2Ghz x2? lepiej żeby poszli w dobrą grywalną wysicigókę niż w grafikę. Ale mogli by coś się postarać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować