Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy filmik z Fable 3

24 postów w tym temacie

Jak Piotrek mówi o swoich grach to aż człowiek chce wstać i iść do sklepu kupić jedną.
Pierwszą część ukończyłem, tearz mam Xa więc na pewno kupię dwójeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale na ten moment Fable 3 wygląda bardzo podobnie jak wcześniejsza część gry. Po raz kolejny zapewne dostaniemy grę, która przyprawi o zawrót głowy, a jednocześnie spowoduje nagły atak. No nic poczekamy zobaczymy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba dźwięk jest opóźniony w tym filmiku. Mnie tam nie zachwyciło nic w tej prezentacji, a o II części na PC dawno zapomniałem i Wam polecam zrobić to samo. Po co się katować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości interesujące jest to czy gamplaye są z X360 czy z jakiegoś PC, na którym pracują (tak wiem, że gra powstaje jako ex dla X360) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw powinni wydać Fable 2, które wciąż nie ukazał osię na PCty.
Filmik zdecydowanie ma problemy dźwiękowe.
Sama grafika w grze straszliwie kojarzy się z Prince of Persia i Gothickiem. Czy przypadkiem nie jest to rozwalanie starego bajkowego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 01:03, Galder_Grasfiord napisał:

Sama grafika w grze straszliwie kojarzy się z Prince of Persia i Gothickiem. Czy przypadkiem
nie jest to rozwalanie starego bajkowego klimatu.

a mi ona ciągle przypomina stylem tą z poprzednich części więc raczej o rozwalenie klimatu nie musisz się martwić :) bo widać jej bajkowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja...Piotruś podnieca się znaczeniem zwrotu "role-playing" że to niby "me playing a role"...a znowu stworzy płytką nawalankę gdzie jest jedna realna klasa postaci, a wybory nic nie zmieniają w totalnie liniowej fabule ;/ (patrz: Fable I)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 08:51, Gzyp_666 napisał:

Tja...Piotruś podnieca się znaczeniem zwrotu "role-playing" że to niby "me playing a
role"...a znowu stworzy płytką nawalankę gdzie jest jedna realna klasa postaci, a wybory
nic nie zmieniają w totalnie liniowej fabule ;/ (patrz: Fable I)

A co grałeś? Ta gra jest inna i jest dużo lepsza od innych "RPG" jak dla mnie co to jest za RPG, czyli odgrywanie postaci, gdzie jedynie można staty zmieniać? W Fable 2 można robić co się chce i mi się to bardzo podoba. Mało, która gra ma takie możliwości. I mimo grafiki bajkowej (jak sam tytuł wskazuje) nie koniecznie może nadawać się dla dzieci. Nawet na pudełku jest napisane w wersji angielskiej "strong sex themes". 3 na pewno będzie tak samo dobra, albo i lepsza od 2. Gość nie idzie za modą, robi grę zupełnie inną. Ma inną wizję i robi coś kompletnie innego od reszty gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 00:14, Fragles213 napisał:

Fable 2 na pc mialo byc i nie ma (...)

ja na jego miejscu wszystkich wydawców gier, żadnej gry na PC bym nie wydawał poziom piracenia jest kosmiczny... Jak myślisz po co wydawać grę na PC którą na drugi dzień zobaczysz na torrentach? Inaczej jest z grami na konsole, piracić trudniej a tym co poprzerabiali swoje Xboxy życzę powodzenia - podłączcie się do sieci i zobaczymy jak długo nacieszycie się graniem online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować