Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz w akcji grę Battlefield: Bad Company 2

54 postów w tym temacie

Adam Berlik

Nowy gameplay z Battlefield: Bad Company 2, który trafił do Sieci, jest wart obejrzenia z trzech powodów: przedstawia tryb single player, pokazano na nim poziom rozgrywający się w realiach II wojny światowej, możemy w nim usłyszeć polski dubbing.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz w akcji grę Battlefield: Bad Company 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie wygląda ta misja. Mam nadzieję, że mimo skupienia się tej gry na multiplayerze tryb dla pojedyńczego gracza zaoferuje kilka godzin rozgrywki.

Ciekawe, ile z gry będzie się działo w czasie WWII ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczy o co chodzi, że przycisk Dodaj do koszyka przy wersji Limitowanej istnieje, a gdy wciskam Złóż zamówienie to wyskakuje błąd, że nie mogę zamówić więcej niż "-6" egzemplarzy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik widziałem już jakiś czas temu na polygami. Szczerze to ten polski dubbing to masakra. Moment kiedy oni płyną w tej łódce niczym z serialu animowanego "Kapitan Bomba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to nie ma być wyłącznie dla pełnoletnich tylko dla wszystkich, i z dodatkiem smiechu.;) Ale z tego co słysze to nie udał im się ten dubbing.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:57, Redjevel napisał:

Trochę się uśmiałem jak w tej misji powiedzieli padnij, a w Bad company2 nie da się czołgać
ehh

W multi. Co do tego ma Single? W singu jestem przekonany, że będzie się dało paść. Co do dubbingu. Najgorszy to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:38, Kaucz napisał:

Filmik usunięty.


Dobrze ze mam telewizje HYper, pooglądam sobie ten filmik w lepszej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować