Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2005 o 19:25, borislav napisał:

jak można zobaczić staty?
Boban


Start->Programy->Nival->Etherlords->Strona sieciowa->Wybór języka->Multiplayer->Wpisujesz ksywkę z gry i już :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 19:25, HumanGhost napisał:

Dzisiaj był w poczekalni. Ale jak wcisnąłem gotowość to nie chciał grać. :-/ Może poznał klan po [FF] i się przestraszył?
:-D hehe


Szkoda że nie chciał z Toba zagrać:) Wątpie żeby zraził się do klanu - spróbuj może innym razem bo może z szoq musiał wyjść. Chyba że poluje na wysokie levele BUHAHAHAA, to taki żart, bo go nie widze poprostu walczącego np. z B_a_X_t_a_h_x''em. Ja będę za 112 exp''a miał 5 lev. Patrzyłem na staty swoje przegrywam co 6 walkę, ale 3 x z rushem, 1 x z bugiem pierścienia. Czyli fair przegrałem tylko 2x :D. na dzisiaj daje spoqj, może zajże tylko żeby z kimś potrenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 19:25, borislav napisał:

jak można zobaczić staty?
Boban


Czyli braqje ci 25 exp''a do 2 lev, granica jest na 300exp (1 lub 2 wygrane walki z 1 lev lub 1 walka z 2 lev lub większym :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGhost -->
Cale szczescie ze kliknalem w ten link. Byl to impuls i dobrze ze mnie trafil ;)
Ale ogolnie to bardzo by mi sie przydal ten poradnik multi. Nie wiem czy siegne kiedys do tej czesci gry. Ale poki co nie mam pojecia o czym wy tu wszyscy piszecie ;) Samo poznanie slownictwa by juz wiele dalo ;) Co to jest w ogole to podrzucanie? :) A single jak gram zawsze dlugie walki raczej. Ustawiam sobie silniejsze potwory, silniejsze czary. Na multi ta rozgrywka jednak wyglada zupelnie inaczej z tego co tu czytam. W 4-5 turze to ja sie dopiero rozkrecam. A tutaj juz jest po walce ;)

Treant -->
"Urok" wszystkich gier komputerowych to roznego rodzaju bugi i "swietne" pomysly tworcow. Na cale szczescie maja przy tym duzo innych, rzeczywiscue dobrych pomyslow i powstaje tak dobra jednak w caloksztalcie gra jak ta. Choc w single jest ona bardzo krotka i kazda kampania sie konczy niezwykle szybko. Te misje powinny byc dluzsze zdecydowanie i powinno byc ich o wiele wiecej. To jest dla mnie zdecydowanie najwiekszy brak tej gry. Dodatkowo najkrotsze sa najlepsze kampanie Witalow i Chaotow. Kinetami mi sie gorzej zdecydowanie gralo. Dolujace jest tam tez to wedrowanie po terenach ze spadkiem doswiadzenia, powroty celem jego odzyskania, brzydki ogolnie wyglad tych krain. Mialo to na celu dac obraz tych "trupich" krain, jednak chyba nieco przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 19:40, Sinic11 napisał:

HumanGhost -->
Cale szczescie ze kliknalem w ten link. Byl to impuls i dobrze ze mnie trafil ;)
Ale ogolnie to bardzo
by mi sie przydal ten poradnik multi. Nie wiem czy siegne kiedys do tej czesci gry. Ale poki co nie mam pojecia o czym wy
tu wszyscy piszecie ;) Samo poznanie slownictwa by juz wiele dalo ;) Co to jest w ogole to podrzucanie? :) A single jak
gram zawsze dlugie walki raczej. Ustawiam sobie silniejsze potwory, silniejsze czary. Na multi ta rozgrywka jednak wyglada
zupelnie inaczej z tego co tu czytam. W 4-5 turze to ja sie dopiero rozkrecam. A tutaj juz jest po walce ;)


Wiesz bywają też pojedynki gdzie wygrywasz na czas, ale przeważnie to gra kończy się dużo przed czasem. Mój rekord to koniec w 3 turze- kolo próbował mi zdiscartować trzy ogry. "Podrzucanie" to jedna z taktyk zakładająca dawanie przeciwnikowi nieprzydatnych istot po to żeby wcześniej u niego wystąpiły zaburzenia eteru (tak walczy Diamanda). A co do silnych stworów to też da się nimi grać tylko trzeba mieć łeb i pomyśleć- mój najlepszy dek to ogry i cyklopy- siecze prawie wszystko.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo -->
Miales mi wyjasniac, a teraz jeszcze mniej rozumiem :D
W jakis sposob sie podrzuca? I co przyspiesza wystepowanie zaburzen eteru? Mi sie wydawalo ze po prostu im dluzej trwa walka, im wiecej sie ma pasm. Ponadto poziom postaci i ewentualne umiejetnosci. Jakies potworki maja na to wplyw? U mnie Diamanda walczyla rzucajac wciaz uroki zwiekszajace koszt zaklec i stworow. Ogolnie zwiekszala koszt urokow i sama je jedynie rzucala. Kompletna kolomyja. To byla moja najlatwiejsza walka w calej grze od samego jej poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 20:39, Sinic11 napisał:

Budo -->
Miales mi wyjasniac, a teraz jeszcze mniej rozumiem :D
W jakis sposob sie podrzuca? I co przyspiesza wystepowanie
zaburzen eteru? Mi sie wydawalo ze po prostu im dluzej trwa walka, im wiecej sie ma pasm. Ponadto poziom postaci i ewentualne
umiejetnosci. Jakies potworki maja na to wplyw? U mnie Diamanda walczyla rzucajac wciaz uroki zwiekszajace koszt zaklec
i stworow. Ogolnie zwiekszala koszt urokow i sama je jedynie rzucala. Kompletna kolomyja. To byla moja najlatwiejsza walka
w calej grze od samego jej poczatku.


Ehh, no to wyjaśnię tą taktykę od początku. Z grubsza wygląda tak: w cechach bohatera bierzesz "wykrywanie pasm"- to przyspieszy zaburzenia u przeciwnika, a spowolni u Ciebie. Potem robisz talię z wykorzystaniem uroku "dar"- działa on tak że przeciwnik przejmuje kontrolę nad Twoim stworem, ale zaburzenia będą u niego szybciej o dwie tury. Podrzuca się przeważnie ściany kinetów (te 0/2 za jeden many). Potem masa uroków typu żołd, ochrona przed czarami, ochrona przed urokami, strachliwość itd. któe paraliżują przeciwnika. Mam taki dek, kiedyś będziemy mogli spróbować na treningu to zobaczysz jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo -->
Dzieki, teraz juz rozumiem wszystko :) Ta karta ''dar" nie byla mi znana. Zreszta jak i wiele innych. Ale mam do przejscia jeszcze kampanie Syntetow i Diamandy, wiec pewnie jeszcze wiele nowych kart poznam. Opcja pojedynku w grze jakos mi nie lezy i tam ich szukac mi sie nie chce ;)
Ale przy krotkosci walk w multi to chyba ta taktyka nie ma wielkiego wziecia i szans powodzenia? No ale juz mi tego nie tlumacz lepiej. I tak poki co lepiej jak sie pobawie w singla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, problem za problemem ;) Chcialem sie zalogowac na serwer glowny. Jednak rejestracja wymaga klucza CD. No i gdzie on jest. Ogladalem usilnie plytki, opakowanie, pismo, przegladam zawartosc obu CD, nigdzie nie moge tego znalezc. Gdzie CDA ten klucz umiescilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kończę trzeci dzeń grania no po raz 2-3 zdobilem 2lv i tym razem go zatczymalem.Mam pitańko no ostatnie co lv daje oprócz przyjemności że go się ma?Jeżeli nic, czy to oznacza że jeżeli mam dobry deck i dobrze zagram to moge grać z gościem z 20lv i wygram?
Boban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

borislav -->
Im wieksza roznica miedzy levelami przeciwnikow tym wiecej exp sie dostaje za zwyciestwo. Im mniejsza tym mniej. Gracz na 20 lev gra dosc dlugo i wygral sporo walk by ten lev zdobyc. Wiec ma jakies pojecie o grze i chyba latwo go nie bedzie pokonac. Ale oczywiscie gracz na lev 1 ma takie same szanse to zrobic jak ten na lev 20. Nie ma to odzwierciedlenia w samej walce.
A przynajmniej tyle ja zrozumialem czytajac umieszczone tu posty. jesli gdzies popelnilem blad prosze o sprostowanie :)

I nadal krzycze pomocy. Gdzie jest ten diabelski klucz... Chociaz w sumie teraz to sie zbieram juz spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 02:51, Sinic11 napisał:

I nadal krzycze pomocy. Gdzie jest ten diabelski klucz... Chociaz w sumie teraz to sie zbieram juz spac ;)


Hehe. Na stronie cdaction :) w dawnload. Wpisz etherlords i bedzie dobrze :). Mam nadzieje że zasnąłeś :). Bo jak widze wątek tętni życiem nie tylko za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 01:58, borislav napisał:

kończę trzeci dzeń grania no po raz 2-3 zdobilem 2lv i tym razem go zatczymalem.Mam pitańko no ostatnie co lv daje oprócz
przyjemności że go się ma?Jeżeli nic, czy to oznacza że jeżeli mam dobry deck i dobrze zagram to moge grać z gościem z 20lv
i wygram?
Boban


Jak nasz dobry deck, nie popełnaiasz błędów i dopisze ci szczęście to masz szanse wygrać z 20 lev :). Ja wygrałem 1 raz z 14 lev i kilka razy z 7-9 lev. Ci co mają ponad 10 lev spędzili przy tej grze na multi kilkaset godzin jeśli nie tysięcy. Lev oznacza tylko twoje doświadczenie, które zdobywasz rzeczywiście a nie w grze :), budzi respwkt innych graczy i nic pozatym :). Im masz wyższy lev tym mniej chce osób z tobą grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem łowczynią 2/1 z 5 lev - 21 miał ksywe. Ale 1 runda remis drugą wygrałem i potem 2x wtopa :) więc nie jest źle. Szczególnie że grałem przeciwko swojemu dekowi na łącznikach :) Tak sobie z nim gadałem i mówi że ten deck ma od iro1979 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak sobie z nim gadałem i mówi że ten deck ma od iro1979 :)

Hehehe dobre. :-D A zmienił chociaż coś z tego deq czy zerżnął na pałę wszystko tak samo? Popieram czerpanie inwencji twórczej z innych deqw, ale bezmyślnego kopiowania to już nie lubie. Swoją drogą ja tez kiedyś grałem przeciwko swojemu Konungowi. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 07:34, iro1979 napisał:

Przegrałem łowczynią 2/1 z 5 lev - 21 miał ksywe. Ale 1 runda remis drugą wygrałem i potem 2x wtopa :) więc nie jest źle.
Szczególnie że grałem przeciwko swojemu dekowi na łącznikach :) Tak sobie z nim gadałem i mówi że ten deck ma od iro1979
:)


Haha, a to dobre. Ja raz grałem przeciwko swoim trupom, dwie karty były inne (ale i tak miałem je w zapasie), tylko że to kolo nie mówił po angielsku. Popieram HumanGhosta w kwestii zrzynania deków (a pamiętacie kto wymyślił kolce :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 07:37, HumanGhost napisał:

>Tak sobie z nim gadałem i mówi że ten deck ma od iro1979 :)

Hehehe dobre. :-D A zmienił chociaż coś z tego deq czy
zerżnął na pałę wszystko tak samo? Popieram czerpanie inwencji twórczej z innych deqw, ale bezmyślnego kopiowania to już
nie lubie. Swoją drogą ja tez kiedyś grałem przeciwko swojemu Konungowi. :-D


To była kopia której nie odróżnisz od orginału. Zapas miał inny, ale sama talia w początkowym ustawieniu identyczna :) Ciakawe jest to że mogłem wygrać:), ale popełniłem straszny błąd. A ostatnią rundę przegrałem bo był lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować