Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

meine frunde wczoraj to był naprawde straszny dzień wystarczy spojżeć na moje staty.na dodatek stary mi beczelnie wyłączył kompa z zasilania a miałem juz wygrany pojedynek i zamiast dostać 40 expa to straciłem 80pkt.naprawde kompletna załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wręcz przeciwnie. Po 14stym wygranym ojedynku z rzędu awansowałem wreszcie na 3lvl. :-D Ale walkę miałem dośc trudną. Koles grał Kinetami na pierścieniu paraliżu. Przywołał na początku łącznika i tkaczai rzucił ochorny przed wszystki + urok pojawiania sie w trupim aspekcie istot. Takiej talii nie widziałem jeszcze. Ale jak mówiłem jak ktoś mnie nie pokona w 8 tur to jest bez szans. Tak też było i tym razem. Najpierw większe rozproszenie a potem fala i armia fanatyków. Nie do przejścia. :-D Poddał drugą runde jak zobaczył, że jest bez szans. Lece na rekord wygranych ale awantara jeszcze nowego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chyba nie gram. Tyle wtop to mało kto widział. Fakt że grałem z 4-5 levelami i tylko 2x z adamem (1lev),a i z nim raz przegrałem. To nie mój dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iro1979 -->
No to geniusze mogliby dac mi gdzies znac ze maja u siebie klucz na stronce ;) Dzieki

HumanGhost -->
Ostatniej plytki, pisma, nie mam i ta opcja niestety odpada :(
Swoja droga nie moglbys przeslac mi swojego poradnika na maila? Te multi by sie rzeczywiscie zdalo mi przejrzec. Placic GOL nie zamierzam, ale jak poznalem tworce to sprobuje oszukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie mogę udostępnić poradnika. Złamałbym prawo a przy moim kierunku studiów oznaczałoby to koniec świetlanie rysującej się przyszłości. ;-)
Ale podejrzewam, że forumowicze z pewnoscią udzielą najlepszych informacji i pomocy jesli tylko będziesz miec problemy. :-D
Nie ałm się jak będziesz na początku przegrywać. Inaczej nie da się nauczyć dobrze grać. Jak to mówią starzy indianie: trzeba wiele razy spaść z konia zanim się człowiek nauczy jeździć. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurka wodna, chcę wreszcie zacząć grać przeklętymi kinetami, ale nic lepszego od swoich żywiołaków nie mogę wymyśleć. Może wrócę do pomysłu smoków i łączników. Macie jakieś dobre pomysły na grę nimi? Ogniki odpadają, niech se Ghost ma monopol, może wampirzyce? Bełkotaczami trochę ryzyko, bo ostatnio dużo osób się bawi gazem i nie wyglądałoby to różowo, ale może spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGhost -->
No domyslam sie ze umieszczajac poradnik akurat tam podjales sie pewnego zobowiazania. Nie mam zalu ;)
A jak na razie nie idzie tragicznie. Pierwsza walke przegralem bo gdy mi pisalem oczekiwanie na przeciwnika to nacisnalem ok, a to byla kapitulacja ;). To akurat byl drugi pojedynek, pierwszy przegrany, ni i calosc zle ;) Pozniej przegralem z gosciem od ognikow. Walke ta moglem wygrac przy lepszym losowaniu. Ale po niej lekko zmodyfikowalem swoje karty. Mialem za duzo na truposzy pierwotnie, a nikt nimi nie walczyl ;) W kazdym razie nastepne 2 walki juz wygrane i jest ok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mam wampirzyce. Ale są stosunowo wolne. Moge ci pokazać jak działają na treningu :) Potrzeba kolo 10 tur żeby się rozkręcić :) Ale to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGhost -->
No spoko. Zdjalem 1 czar na trupy zamiast niego dajac na zwykle. Ale ciagle sa jeszcze 4 ofensywne na truposzczaki ;) Do tej pory zaden przeciwnbik ich nie uzywal ale jestem przygotowany ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pierwsze to nieważne pomuliłem się.witam wszystkich jestem nowy i dzisiaj zarejestrowałęm się w tej grze ale niestety mam problem niewiej jak talie zbudować dobrą może ktoś mi podać co i jak zrobić żeby mieć nawet dobrą talie bardzo bym prosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 15:03, DejmonPL napisał:

to pierwsze to nieważne pomuliłem się.witam wszystkich jestem nowy i dzisiaj zarejestrowałęm się w tej grze ale niestety
mam problem niewiej jak talie zbudować dobrą może ktoś mi podać co i jak zrobić żeby mieć nawet dobrą talie bardzo bym prosił.


luzik poprostu zagraj z kims mocnym zapisz replay i wzoruj sie a poźniej samo z aczasem przyjdzie.ale jeśli chcesz coś nowego od początku to gadaj z irem albo ghostem no i jest jeszcze budo też ma niezłe deqi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey iro co byś powiedział jak bym nazwał się irokeZ junior bo chce wymienić konto bo na tym mam zbyt dużo porażek i jest chyba wkurzające,wiesz iroka na głowie to ja też mam ale tylko w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 15:03, DejmonPL napisał:

to pierwsze to nieważne pomuliłem się.witam wszystkich jestem nowy i dzisiaj zarejestrowałęm się w tej grze ale niestety
mam problem niewiej jak talie zbudować dobrą może ktoś mi podać co i jak zrobić żeby mieć nawet dobrą talie bardzo bym prosił.


Możesz zagrać w singla to trochę pomaga, zaznajomisz się z kartami. a jak chcesz od razu na głębokie wody to przygotuj się na porażki na początku. Dam Ci taką radę- w każdej talii powinny się znaleźć zaklęcia przeciw trupom- śmierć, kalectwo, fala i podmuch to najpopularniejsze z nich- trupy są wkurzające bo są bardzo silne i nie można ich zabić w normalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować