Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II na PS3 o 40 procent taniej w sklepie gram.pl!

11 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 11:41, Damianuss1 napisał:

Tutaj już promocje na konsolowe wersje, a dzisiaj dopiero premiera wersji PC pff :p.


Ti już dziś??? Widać PeCetowcy za sszybko dostali swoją wersję ;).

A propos nawsa to ja już mam AC2 od dawna i się cieszę, bo to jest bardzo dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem za niecałe 140 zł się opłaca i do tego w angielskiej wersji jest opcja Uplay której polska wersja nie mam. Mam jeszcze pytanie czy te dwa DLC do assassin creed 2 na polskim PlayStation Stone działają z angielską wersją czy tylko z polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa karty pre-paidowe do gier NCSoftu 40 złotych taniej w sklepie gram.pl a 9 złotych taniej niż na allegro. Ale co tam, zawsze trochę na plusie ;)

Edit. Ale i tak nic z tego. Nie ma kodów wysyłanych na e-maila, więc z tą ceną obejdę się ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie z tą promocją, ale w dalszym ciągu nic z tego ;). To dalej AC, którego nie lubię :P. Nawet udział w krótkiej sesji u kolegi nie pomógł. Widocznie jestem przypadkiem beznadziejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma dema. Nie chcę tracić tych 150zł, by potem żałować. Jedyne miejsce gdzie mógłbym przetestować grę to dom kolegi, ale granie na Xboxie w... ekhm, kopię zapasową uraża mojej godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować