Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze recenzje God of War III w Sieci

65 postów w tym temacie

"To musiało się tak skończyć, musiało coś być..."

Nie jestem zdziwiony, może najpierw załatwię sobie jedynkę na PS 2 a potem poczekam na PS 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:00, pustelnik21 napisał:

Na metacritic GoW 3 94,Mass efffect 2, 96.Więc nadal najlepiej oceniana grą tego roku
jest ME 2

<ziewa> daj już spokój, bo to staje się nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tą grę od momentu kupna PS3. I dali jeszcze przed premierą gry więcej, niż sam oczekiwałem :). Pierwszy Bóg Wojny na PS3- presja musiała być ogromna. Wszystko się teraz rypnie, Kratos wraca po ojca :D. Już w dwójce witali się ciepło, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić po tym, co zobaczyłem do tej pory, jak będzie wyglądać ponowne "pojednanie" Kratosa i Zeusa. O reszcie bogów nie wspominając...Będzie soczyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A GTA IV wyszło w 2008 roku i ma większą średnią i co ? Nic. Oceny mają się nijak do tego jaka jest gra, jednemu gra może podejść, a drugiemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie było pewne że GoW III zowni wszystkie inne gry na konsole(nawet klasyczne FPS''y,takie jak ME 2,hołhołhoł)bo takiej gry po prostu nie da się spartolić.Jak na razie to chyba jedyny tytuł dla którego chciał bym mieć PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:07, NdysH napisał:

A GTA IV wyszło w 2008 roku i ma większą średnią i co ? Nic. Oceny mają się nijak do
tego jaka jest gra, jednemu gra może podejść, a drugiemu nie...

Nie próbuj nic tłumaczyć pustelnikowi, osobie doskonałej, która wierzy, że konsola, którą dostał na komunię jest doskonała. Nie karm trolla, i niech inni też tego nie robią. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:08, Grobulus napisał:

(nawet klasyczne FPS''y,takie jak ME 2,hołhołhoł)


Ekhem, IMO ME 2 to połączenie RPG i FPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:11, NdysH napisał:

> (nawet klasyczne FPS''y,takie jak ME 2,hołhołhoł)

Ekhem, IMO ME 2 to połączenie RPG i FPS...

Tak,a ja pisałem to całkiem serio-serio.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin_07 niepotrzebnie na ps2 musisz kupować na ps2 :0 Pierwsza i druga część God of War wychodzi w odświeżonej wersji na ps3 :D Niech wychodzi juz GoW bo zamawiam Ultimate Edition U jE :D

PS:Pustelnik21 czy ty jestes jakiś nie normalny...? Po co udzielasz sie w tematach o grze której nie lubisz na konsole której nie cierpisz? Jestem ciekawy czy ty wielki fan x-a nie przerobiłeś konsolki albo nie grałeś przez neta nigdy na x-ie? Bo niby jak skoro usługa na x nie jest dostepna w polsce? A toż to pogwałcenie prawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:23, zglina napisał:

Muradin_07 niepotrzebnie na ps2 musisz kupować na ps2 :0 Pierwsza i druga część God of
War wychodzi w odświeżonej wersji na ps3 :D Niech wychodzi juz GoW bo zamawiam Ultimate
Edition U jE :D

PS:Pustelnik21 czy ty jestes jakiś nie normalny...? Po co udzielasz sie w tematach o
grze której nie lubisz na konsole której nie cierpisz? Jestem ciekawy czy ty wielki fan
x-a nie przerobiłeś konsolki albo nie grałeś przez neta nigdy na x-ie? Bo niby jak skoro
usługa na x nie jest dostepna w polsce? A toż to pogwałcenie prawa :)


Nie prowokuj pustelnika, bo jeszcze ci odpowie (a on jest mistrzem ciętej riposty). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie pierwsze części były świetne, PS3 na razie nie posiadam ale to jest kolejna gra która przekonuje mnie do kupna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować