Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy system rzutów karnych w 2010 FIFA World Cup South Africa

13 postów w tym temacie

W tekście jest błąd...
Powinno być tak:
Aby wykonać „jedenastkę” będziemy musieli najpierw trafić najbliżej zielonego pola na pasku znajdującym się pod nazwiskiem zawodnika, następnie zdecydujemy o sile strzału, a dopiero na końcu wybierzemy miejsce w które chcemy trafić.
Wystarczy uważnie oglądać materiał wideo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę tego systemu w meczach multiplayer przy jednej konsoli. Wg mnie niezbyt trafiony pomysł, akurat karne są zrobione nieźle, a już kiedyś EA próbowało ten element modyfikować, z mizernym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niby jak to będzie funkcjonować w grze multiplayer na jednym PC/konsoli? Gracze będą wiedzieć kto gdzie strzela, a przecież bez tych niebieskich kółek jest o wiele trudniej - grasz na wyczucie(ew. oszukujesz i patrzysz co robi kolega) a nie tak, by trafić w kółko. I fajnie, jest kwestia strzelania karnych, ale co z bronieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem celownik będzie inaczej wyglądał - na szczęście i oby.

Poza tym podobny system był już UEFA EURO 2004 i FIFA 2005, więc aż taka nowość to to na pewno nie jest.

Ale cieszę się, że do tego wracają i daje sobie rękę uciąć, że rzuty wolne będziemy wykonywać w podobny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie znali jezyk to byscie wiedzieli ze te niebieskie i czrwone kolka sa tylko dla pokazu...w aktualnej grze ich nie bedzie ... :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobała sposoby obrony karnych w FIFA World Cup 2006, kiedy mogliśmy tańczyć na bramce w stylu Jurka Dudka i tym sposobem dekoncentrować piłkarzy, przez co nie trafiali 11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co FIFA to zmiany. Ja tu juz się wyuczyłem strzelać gola praktycznie w każdym wolnym, a tu bach, zmiana systemu. Zostawcie to co jest teraz i ulepszcie grafikę i komentarze. Plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka, IMHO. Po prostu grałem w fife 2003 i pamiętam system, jak już wszystkie wolne trafiałem bo w ładnie w paseczki trafiłem i jak mówią koledzy wyżej, jak to będzie pracować w multi? Ide dalej grać w pes 6, bo ps3 nie mam i w prawdziwie nowe fify nie pogram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować