Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

PREY - oczekiwana od lat strzelanina FPP prawie gotowa

289 postów w tym temacie

Już chyba w 1997 roku czytałem zapowiedź tego. Oczywiście wtedy wyglądało ciutkę (jak na dzisiejsze czasy) gorzej. Nie wiem czemu, ale patrząc na tę grę przychodzi mi na myśl Quake 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:00, Arclight napisał:

Już chyba w 1997 roku czytałem zapowiedź tego. Oczywiście wtedy wyglądało ciutkę (jak na dzisiejsze
czasy) gorzej. Nie wiem czemu, ale patrząc na tę grę przychodzi mi na myśl Quake 4.

do Q4 podobne efekty, grafika, ragdoll itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale patrząc na tę grę przychodzi mi na myśl Quake 4.

Bo działa na usprawnionym enginie Dooma3, tak czytałem w jednej z recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:04, Chaszu napisał:

Bo działa na usprawnionym enginie Dooma3, tak czytałem w jednej z recenzji.


Mam nadzieję, że będzie lepsze od Q4. I tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:09, Arclight napisał:

Mam nadzieję, że będzie lepsze od Q4. I tańsze...


Lepsze będzie prawie napewno. Widziałem na jednym z filmików (nie wiem czy akurat jest on pod adresem podanym przez EvilKhan) że można przenosić sie ze świata materialnego do duchowego - podobnie jak w Soul Reaver, są też fajne miejsca - ścieżki umożliwiające chodzenie po suficie i scianach...

Tańszy będzie w wersji PL - byle by LEM nie był dystrybutorem, bo możemy sie nie doczekać...

Aha, w poprzednim poscie, zamiast recenzji powinienem był napisać zapowiedzi - sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersji PL szybko nie zobaczymy.

Dlaczego? Czerwiec juz niedaleko :) Skoro Cenega jest dystrybutorem to może wydadzą gre w podwójnej wersji językowej do wyboru angielska i polska, jak dla mnie idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:26, Chaszu napisał:

Dlaczego? Czerwiec juz niedaleko :) Skoro Cenega jest dystrybutorem to może wydadzą gre w podwójnej
wersji językowej do wyboru angielska i polska, jak dla mnie idealne rozwiązanie.


Jak na razie każdą grę jaką wydawali najpierw dawali w wersji ANG po cenie światowej, wersja PL była opóźniona o jakieś 6 miesięcy - rok. Do tłumaczenia pewnie będzie sporo, więc obawy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:36, Evil Khan napisał:

Ludzie a po co wam polska wersja strzelaniny ?
Co innego RPG czy przygodówka ale FPP .. litości...


Cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info - odnośnie tego hurraoptymistycznego "3D Realms - Reaktywacja !!" (cokolwiek miało to znaczyć :P) w pierwszym poście - gra tworzona jest przez Human Head Studios (Rune) nie przez 3D Realms... i tylko dlatego ma szansę w końcu wyjść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:41, Chamberlyn napisał:

Takie małe info - odnośnie tego hurraoptymistycznego "3D Realms - Reaktywacja !!" (cokolwiek
miało to znaczyć :P) w pierwszym poście - gra tworzona jest przez Human Head Studios (Rune)
nie przez 3D Realms... i tylko dlatego ma szansę w końcu wyjść. ;)

no coż, pierwsze 3 sekundy w filmiku zamieszczonym pod w/w adresem wskazuje coś innego ... ale może to stary filimik jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:37, Arclight napisał:

> Ludzie a po co wam polska wersja strzelaniny ?
> Co innego RPG czy przygodówka ale FPP .. litości...

Cena...

nie zawsze spolszczenie gier daje niższą cenę - vide Total Overdose (miał wyjść w PL za 99 - wyszła w ang za 49)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:45, Evil Khan napisał:

> Takie małe info - odnośnie tego hurraoptymistycznego "3D Realms - Reaktywacja !!" (cokolwiek

> miało to znaczyć :P) w pierwszym poście - gra tworzona jest przez Human Head Studios (Rune)

> nie przez 3D Realms... i tylko dlatego ma szansę w końcu wyjść. ;)
no coż, pierwsze 3 sekundy w filmiku zamieszczonym pod w/w adresem wskazuje coś innego ...
ale może to stary filimik jest...


PS: dla tych co im się niechce odpalać filmiku :
"3D REALMS presents
A Human Head Studios game"

czyli że 3D realms ma coś z nią wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:45, Evil Khan napisał:

no coż, pierwsze 3 sekundy w filmiku zamieszczonym pod w/w adresem wskazuje coś innego ...


Przeciez jest napisane "Human Head Studios Game" na tym filmiku. Logo 3DR jest tam dlatego, ze to ich producent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:46, Evil Khan napisał:

nie zawsze spolszczenie gier daje niższą cenę - vide Total Overdose (miał wyjść w PL za 99
- wyszła w ang za 49)


Jakby nie było zyskaliśmy na tym :-) Zauważ jednak, że 99% spolszczonych gier jest tańszych od ich angielskich odpowiedników - vide Heroes V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 13:50, Evil Khan napisał:

czyli że 3D realms ma coś z nią wspólnego...

Nigdy nie twierdziłem, że 3D Realms nie ma nic wspólnego z grą... 3D Realms zajmuje się nadzorowaniem procesu developingu gry przez Human Head Studios (wersja PC) i Venom Games (wersja Xbox 360), ponadto oni są autorami oryginalnego pomysłu na grę (kiedy w 1995 zaczęli tworzyć grę :)) oraz właścicielami praw do nazwy. Historia powstawania PREY bardzo dobrze przedstawiona jest na tej stronce: http://www.apogeegames.com/prey/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować