Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sterowniki NVIDIA GeForce 197.13 z certyfikatem WHQL

27 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2010 o 17:35, tal82 napisał:

mimo ze metro jest zle zoptymalizowane to gram na very highe dx 10 (moj procek
intel c2d 1.86 podciaggniety na 2.6 i karta gf 8800 gts 512 mb 2 giga ramu ) to
nawet taki szczegol jak sterowniki cos zmienia i narazie same pozytywy jak wspomnialem

to teraz tylko napisz w jakiej rozdzielczości, bo jeżeli 1024x768 to się nie dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1400 na 900 panowie i jakby wam tu powiedziec sam niewieze zwlaszcza po tym co widzialem na wymaganiach ale do tej pory kazda gra mi chodzila na wysokich detalach wiec po cichu liczylem ze tez tak bedzie mam wylaczone tylko zaawansowana fizyke bo to cholernie obciaza procek a pozatym mala kombinacja w pliku user dodaje kopa a finalem jest to ze ciesze sie giera na dx 10 ciekaw jestem jaka jest roznica pomiedzy dx 11 ale po screenach niezauwazylem mega roznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sterowniki napewno nie sa przyczyna ale nieszkodza a pozatym gram na 1400 na 900 i mam odznaczona tylko zaawansowana fizyke ktora obciaza procek oraz mala kosmetyka w pliku USER lekko zmodyfikowny i ciesze sie najwyzsza jakoscia dx 10 z najnowszym sterownikiem ktory jak wspomialem w jakims stopniu pomaga ale najwazneijsze ze pomiedzy dx 10 a dx 11 wielkiej roznicy niewidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel się denerwował brakiem SLI, o ironio, w Metro 2033. Widzę zrobili z tym porządek. Ale powiedzcie mi jak to jest wypuszczać grę przy której mało które pojedyńcze GPU daje sobie radę na maksa nie rozkminiając nic o możliwości SLI, oczywiście mówię tutaj o Nvidii bo panowie z Metro raczej nie mają tutaj nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez długi czas miałem problem dotyczący nvlddmkm.sys error i mam go do teraz... Nie wiem co się dzieje próbowałem multum sposobów ale czesto mi to jeszcze wyskakuje tak nagle

Myszasty a jakich sterów używasz obecnie i na jakiej Karcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 17:24, rammi napisał:

Już zainstalowane. Wszystko płynnie śmiga. Mój Asus GeForce GTX280 OC i tak płynnie działał
na tych sterownikach które rzekomo miały źle zarządzać wentylatorem. Program diagnostyczny
nie wskazywał na żadne uchyby czy nieprawidłowości. No chyba, że ktoś kupił kartę firmy
Karta Graficzna. Wtedy wszystko jasne.


NVIDIA oficjalnie przyznało się do błędu w sterowniku na swojej stronie, oraz usunęła go ze swojej strony. Poszedł również mail do wszystkich subskrybentów ich newstellera i pojawił się komunikat na stronie pobierania sterowników, że zalecają pilne odinstalowanie starej wersji. Jednocześnie informowali, że do przeciążeń dochodziło na niektórych komputerach i nie był to problem na skalę światową ;-].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pobieram i instaluje od razu , po pobraniu... Mam GFa 8400GS więc mi to lata i powiewa czy się spali ,czy coś...
W zmianę wydajności nie wierzę - a jeżeli nawet to co z tego jak zawsze gram na 800x600 xD (Intel C2D 1,8 , 1gb ramu , GF 8400 , vista)... Ale w wakacje z tym skończę -czas kupić nowego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować