Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[PLOTKA] Ubisoft przeprasza gracza za pad serwerów i rozdaje... gry

107 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2010 o 10:13, Vantor_Zorin napisał:

Normalnie aż żałuję że grę kupiłem po 8 marca,pewnie nie dostanę:(

Napisz, może się nie skapną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na forum Ubi, tam jest wszystko opisane. Posiadający AC2 dostają dodatkowy content, natomiast posiadacze SH2 jedną z gier z przedstawionej puli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 10:21, loczyn napisał:

> Normalnie aż żałuję że grę kupiłem po 8 marca,pewnie nie dostanę:(
Napisz, może się nie skapną :P

Gorzej jak się skapną i mi banana wlepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 09:49, aope napisał:

@Zaitsev: ręce opadają, jak się czyta Twój komentarz. Naprawdę. Dają za darmo
do wyboru grę, każda z nich ma wysokie noty na metacritics, czyli są ogólnie dobre, a
Ty smęcisz. Czasem mam wrażenie, że jakąś nagonkę prowadzicie. Rozumiem, że Wiedźmin
2 będzie bez drm? A jak będzie z drm, to Ty i Twoi koledzy tak samo będziecie na łamach
gram.pl narzekać? Ogarnij się człowieku, bo tylko narzekanie i narzekanie. Aż tak lubisz
lizać 4 litery niektórym "zbuntowanym"?



+1

Dostajecie za free gre, ACII jak na razie dzielnie trzyma się w walce z złodziejstwem - na tą chwile wypuszczone releasy nie działają, nie macie problemu z graniem ale nie k...a musicie sapać i buldoczyć się o wszystko waląc hasła na poziomie: łeeee takie gry? nie dziękuję nie chce Waszej rekompensaty dalej bede nap...lać focha.

Studio chce się zrekompensować i uważam, że po wstępnych problemach mogą w końcu znaleźć jako taki sposób na podupadającą platformę komputerów osobistych.

Szkoda, że tego nie zauważacie. Niech najlepiej wypuszczą swoje nowe gry tak jak ostatniego Prince''a bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Nie muszę przypominać, że przytłaczająca rzesza graczy bezczelnie zassała go w dniu premiery...

Troche więcej szacunku, bo chłopaki chcą się zrehabilitować i robią COŚ z rynkiem PC a nie zlewają go jak cała reszta. A to już coś prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 11:12, golic napisał:

Dostajecie za free gre, ACII jak na razie dzielnie trzyma się w walce z złodziejstwem
- na tą chwile wypuszczone releasy nie działają, nie macie problemu z graniem ale nie
k...a musicie sapać i buldoczyć się o wszystko waląc hasła na poziomie: łeeee takie gry?
nie dziękuję nie chce Waszej rekompensaty dalej bede nap...lać focha. (...)


Dokładnie. Dodam tylko, że ŻADEN z moich znajomych, nie miał problemu z graniem w AC II. Żadnego dnia. Ja nie mogłem się RAZ połączyć, przez chwilę. Tymczasem niektórzy "niusmeni", próbujący za wszelką cenę zrobić z gram.pl drugiego pudelka nie dość, że wypisują tendencyjne treści i narzekają jakby im ktoś dobytek życia zabrał, to staczają ten serwis na coraz niższy poziom, który za chwile osiągnie dno. Robią z tego zabezpieczenia "niewiadomo jaką aferę". Czekam tylko na informację o drm w Wiedźminie 2 i narzekania na to, że drm tam jest. W tej chwili gram.pl ratują chyba tylko świetne felietony Myszastego, bo większość ekipy zwyczajnie osiąga poziom nazywany edytorskim dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 10:21, loczyn napisał:

Napisz, może się nie skapną :P

Ja w ogóle gry nie kupiłem, moze też się nie skapną. Hihi

A co do tej "akcji" to miło ze strony Ubi, a to, że gry świetne nie są to co z tego? W końcu darmo. Chociaż Hawks był bardzo dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś AC II zwykłą edycję, to dostajesz 3 dodatkowe misje - Palazzo Medici, Santa Maria dei Friari i Arsenal Shipyard.
Jeśli miałeś White Edition, dostajesz 2 dodatkowe misje - te, których nie było w WE (chyba dwie ostatnie z poprzedniego zdania).
A jeśli miałeś Black Edition, to dostajesz grę :)

Ja od początku stoję murem za Ubi - popieram w stu procentach nowy DRM, tym bardziej, że on faktycznie działa. Pokażcie mi grę, która w ciągu ostatnich kilku lat prawie miesiąc po premierzy nie została złamana. AC II można, owszem, ściągnąć i uruchomić, ale nie można zapisać gry ani wykonać żadnej misji, bo w trakcie gry pewne dane ściągane są bezpośrednio z serwerów Ubi - gra sama w sobie jest "dziurawa" i bez połączenia z serwerami zaczyna się sypać. Osobiście nie miałem żadnych problemów z graniem (poza wspomnianym dniem, w którym serwery padły [ofiarą hakerów?] ). Jeśli ktoś ma prawo dawać takie zabezpieczenia, to Ubisoft - pamiętacie Prince of Persia? Gra sprzedała się na konsolach na poziomie poprzednich części, a na PC została wydana bez ŻADNYCH zabezpieczeń - można ją było sobie spiracić i nawet bez cracka hulała - i co? I sprzedaż marna.
Niestety, faktem jest, że większość graczy na PC to piraci. I według mnie nie ma innego sposobu na powstrzymanie ich, niż właśnie to, co robi Ubi - każde zabezpieczenie typu StarForce czy SaecuROM zostało złamane w dzień-dwa po premierze, ale "zrobić" własne serwery tak, żeby gra działała i doczytywała to samo, co z oficjalnych, to już IMO graniczy z niemożliwym.
Go Ubisoft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostalem wlasnie maila od UbiSoftu z kodem na Prince Of Persia i jakis Shaun White Snowboarding:P. I to i tamto nie do pogrania..:P mogli dac hawxa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, Zaitsev, ale... daj sobie siana do jasnej cholery. Widzę, że co by Ubi nie zrobiło, będzie źle. Rozdaje gry za darmo w ramach rekompensaty, a Ty narzekasz, że są tylko dobre. Ehh, czemu wszyscy muszą być takimi malkontentami?

A co do samej inicjatywy szkoda, że kupiłem grę później, bodaj 10. Na HAWX''a od dawna mam ochotę, ale nic, kupi się w reedycji.

EDIT: A jednak mam na poczcie jakiś kod od Ubi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah.. Polski support Ubisoftu... Jesli komus naprawde zalezy na rozwiazaniu problemu niech nawet nie fatyguje sie pisac do polskiego oddzialu. Mi osobiscie udalo sie przebic przez DRM bez przeszkod ale za to stracilem kilkunastogodzinnego sejwa. Polski support nie raczyl nawet odpisac na mojego maila z opisem problemu. Dopiero angielski rozwiazal problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zaitsev" starał się chyba dostosowac do wcześniejszego trendu jakim było narzekanie na każdy mozliwy sposób na Ubi. Tylko że niezauważył że prawdziwi gracze (nie piraci) cenią sobie walkę z piractwem również za pomocą DRMu i są w stanie wybaczyć pewne niedokodności w imię walki z piractwem właśnie. Ubi ,w moim odczuciu, pokazało właśnie że zależy im na rynku PC co miło mnie zaskoczyło. Raz że ślą przeprosiny, dwa że starają się jakoś zrekompensować wcześniejsze niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 13:00, mufur napisał:

"Zaitsev" starał się chyba dostosowac do wcześniejszego trendu jakim było narzekanie (...)


Myślę, że Zaitsev liczył, że dostanie Splinter Cell: Conviction albo Settlers 7 za darmo w ramach rekompensaty za rozdmuchany przez siebie samego problem. Tak jak napisałem na początku - ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaje... fajne dają gry za darmo?!? A niech sobie w d... wsadzą te gry. Ja chcę grać w SH5 a przez to popierdzielone DRM nie mogę. Kupiłem oryginał w preorder i co za niemałą kasę mam fajne pudełko i książeczkę, no i jeszcze płytkę. Kilka telefonów do pomocy technicznej zero jakiejkolwiek pomocy. Dziecko płacze, że gra nie działa, a tatuś traci nerwy i kasę na telefony. Zajebiście fajna polityka Ubikacji. Damy ci grę za darmo tylko, że zapłacisz za nią dzwoniąc na pomoc techniczną, gdzie na rozmowę oczekuje się czasem 30 min słuchając głupiej melodyjki i że konsultanci są bardzo zajęci!!! Chyba grają w tym czasie w SH5. Chyba jednak pokuszę się o skierowanie sprawy na drogę sądową, za oszukanie mnie i wyciągnięcie kasy za coś co nie działa, chociaż komputer spełnia wszystkie wymagania zalecane przez kofigurator gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować