• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinhoosw

Asassin''s Creed - brak obrazu

Pytanie

Witajcie!
Zainstalowałem przed chwilą reżyserską wersję Assassin''s Creed, gra ładnie się spatchowała i problem polega na tym, że słyszę dźwięk, ale ukazuje się mi tylko i wyłącznie czarny ekran.

Mój komputer to Sony Vaio VPCF11M1E, a jego konfiguracja:
Procesor: intel i5 520M
Karta grafiki: GF 330M 1GB
RAM: 4GB
Wyświetlacz full HD

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To jest laptop prawda? Możliwe że karta graficzna nie jest obsługiwana. Polecam spróbować ściągnąć najnowsze sterowniki i wtedy spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Laptop został kupiony dwa tygodnie temu i jest na bieżąco aktualizowany (ostatni raz dzisiaj rano).

Karta graficzna, którą posiadam, jest identyczna co jej odpowiednik desktopowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2010 o 21:33, karolinhoosw napisał:

Laptop został kupiony dwa tygodnie temu i jest na bieżąco aktualizowany (ostatni raz
dzisiaj rano).

Karta graficzna, którą posiadam, jest identyczna co jej odpowiednik desktopowy...

W głównym folderze gry są 2 skróty spróbuj odpalić przez 'AssassinsCreed_Dx9'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nawet jeśli karta graficzna jest identyczna jak jej odpowiednik pecetowy to pozostaje fakt niezgodności wielu gier z zintegrowanymi systemami graficznymi. Nie wiem czy tak jest w Twoim przypadku, ale to bardzo możliwe. Na takie coś nic się nie poradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdzieś w katalogu z grą (albo w opcjach w launcherze, albo po instalacji - nie pamiętam) powinien być detektor komputera, który sprawdza czy wszystkie wymagania są spełnione. Co pokazuje? Sprawdzałeś w pliku readme czy karta nie jest czasem na liście nie obsługiwanych? Generalnie rzecz biorąc laptopy do grania nigdy nie były tworzone, chyba że w jakieś konkretne tytuły, w każdym razie nie do regularnego gierczenia. Nawet najdroższy laptop tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować