Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 18:10, Ali G napisał:


> Taka na ramie :) wrzucę, wrzucę tylko że nie wiem w co ręce włożyć ;/

cos w podobie tej z creativa ? ;]

i czy ta znizka jest tez na EK badz sEK ;] ? (tak/nie/nie wiem)


Sprawdz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:53, Bimbermistrz napisał:

Dostałem odpowiedź - wszyscy uczestnicy dostaną Rise of Nations (szkoda, że akurat mam tą grę
:) ).


Uczestnicy czego ?

p.s. O jakich kodach mówicie ? Ja też nic nie dostałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 18:34, hehe napisał:

> Dostałem odpowiedź - wszyscy uczestnicy dostaną Rise of Nations (szkoda, że akurat mam
tą grę
> :) ).

Uczestnicy czego ?

Konkursu Superseller zapewne

Dnia 03.12.2007 o 18:34, hehe napisał:

p.s. O jakich kodach mówicie ? Ja też nic nie dostałem :/


PS: Dzięki NAT - kod juz dotarł właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie mnie cieszy, że w KG zaczynają się pojawiać gry - na razie na aukcjach, ale... Może śmielej Cenego i kolejna zakładka z nagrodami w postaci gier? :)
Poza tym doskonałym pomysłem jest wystawienie gry z kilkoma gadżetami - prawie kolekcjonerka ;)

@Mychaa@ - niezłą "jazdę" masz z tą kierownicą ;p.
Ja wylicytowałem ostatnio słuchawki Steelpada - zobaczymy co one warte ;) - wydają się byc nieco lepsze muzycznie od Creativa za 1200 punktów :) Ale... zobaczymy, a właściwie usłyszymy :D, chyba, że przyślą tylko jedną i pół mikrofonu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 18:34, hehe napisał:

O jakich kodach mówicie ? Ja też nic nie dostałem :/

Chyba pamiętasz jak kiedyś tzreba było szukac kodów na stroblony?Teraz jest identycznie tylko że w Cenedze (ze sroblonami)

Nie no żartowałem hehe,jeśli chodzi o te kody to... gdy jesteś zarejestrowany w Kompani Cenegi to ci przysyłają specjalny kod na zniżki 30% w sklepie C* za pośrednictwem meila oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:09, mateuszbanach0 napisał:

Ta stronka to kompletna porażka. Gram.pl przy Cenedze to po prostu majstersztyk! Cenega się
chowa...

Jassssne.

U Cenegu opłaca się kupować dla choćby pktów, bo zawsze się przydadzą, a moje wPLN się kiszą na moim koncie. U Cenegi dokonałem już kilku świetnych zakupów, min. podładke Razer Mantis Contro ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:13, mesiu59 napisał:

> Ta stronka to kompletna porażka. Gram.pl przy Cenedze to po prostu majstersztyk! Cenega
się
> chowa...
Jassssne.

U Cenegu opłaca się kupować dla choćby pktów, bo zawsze się przydadzą, a moje wPLN się kiszą
na moim koncie. U Cenegi dokonałem już kilku świetnych zakupów, min. podładke Razer Mantis
Contro ;].

akurat w przypadku pkt i PLN to Cenega góruje. ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:09, mateuszbanach0 napisał:

Ta stronka to kompletna porażka. Gram.pl przy Cenedze to po prostu majstersztyk! Cenega się
chowa...


A możesz mi powiedzieć dlaczego porównujesz stronę gram.pl do strony Cenegi? Może odrazu porównajmy stronę Google ze stroną Amazona? Stronę CDP znajdziesz pod adresem www.cdprojekt.info

A co do kuponu zniżkowego od Cenegi, to jestem bardzo z niego zadowolony, bo zamierzałem kupić parę EK, także oszczędzę kilkadziesiąt PLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:28, mtwarog napisał:

> Ta stronka to kompletna porażka. Gram.pl przy Cenedze to po prostu majstersztyk! Cenega
się
> chowa...

A możesz mi powiedzieć dlaczego porównujesz stronę gram.pl do strony Cenegi? Może odrazu porównajmy
stronę Google ze stroną Amazona? Stronę CDP znajdziesz pod adresem www.cdprojekt.info

A co do kuponu zniżkowego od Cenegi, to jestem bardzo z niego zadowolony, bo zamierzałem kupić
parę EK, także oszczędzę kilkadziesiąt PLN ;)

są podobne ale Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał wiedzieć jak jest z wykporzystaniem bonu (czy jest jakas obniżka ceny) przy zakupie gier wyprzedawanych, np: Dungeon Siege II: Edycja Deluxe (PC) 64.90 PLN - wczesniej: 99.90 PLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam - nigdy nie planowałem kupić. Ale zobaczymy :) Może mnie wciągnie :) Dzięki za info.

syriusz.b - po przenosinach sklepu trzeba utworzyć nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zaczyna mi się ta kompania zaczyna podobać, co prawda za dużo ciekawych nagród nadal nie ma ale mimo wszystko widać, że coś się dzieje.
Poza tym poszczęściło mi się dzisiaj i wygrałem w złotym strzale obie książki, mam tylko nadzieje, że wyślą je jedną paczuszką.
Jeśli do nagród jeszcze dorzucą jakieś gry(np. z Kolekcji Klasyki) to już naprawdę zacznie się ciekawie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:13, mesiu59 napisał:

U Cenegu opłaca się kupować dla choćby pktów, bo zawsze się przydadzą, a moje wPLN się kiszą
na moim koncie


Hmmm, po pierwsze wpln a pkt Cenegi to dwie różne sprawy i nie można ich porównywać, a po drugie pkt Cenegi są dla większości graczy do wykorzystania raz. Żeby kupić coś sensownego trzeba mieć naprawdę sporo pkt ( chyba ze kogoś bawi kupowanie gadżetów typu smycze i podkładki :)). Mam sporo gier, zbieram już dość długo i mam niecałe 1000 pkt. Co mogę sobie za to kupić ?? Aukcji z grą nie wygram, a na dobre słuchawki Creative`a mi nie starczy. Ponadto jak wydam to co mam, to zanim uzbieram ponownie spora sumkę minie pare lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym kodem promocyjnym ? Ciekawi mnie czy Cenega popełniła mały błąd. Jak powinienem liczyć cenę - przykładowo od Settlersów, powinienem liczyć te 30% od 79,90 czy od 99,90 zł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 09:16, hehe napisał:

Jak to jest z tym kodem promocyjnym ? Ciekawi mnie czy Cenega popełniła mały błąd. Jak powinienem
liczyć cenę - przykładowo od Settlersów, powinienem liczyć te 30% od 79,90 czy od 99,90 zł
??

30% od ceny w sklepie czyli od 79,90 ! Kod wielokrotnego użycia - zniżka nalicza się po kliknięciu na realizację zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować