Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2006 o 23:53, PioMrex napisał:

Co do Wdrażania... teraz jest "Przygotowanie do uruchomienia systemu..."
http://www.cenega.pl/rejestracja/


Tekst wrzucili tylko po to, żeby ze strony zniknęła jakże niewygodna data, której już nie zdołali dotrzymać. A ta niby ekipa testująca już na bank od dawna chrapie w swoich domkach. :D

Nasuwa mi się jedno: Dział WWW Cenega Poland - prawie jak profesjonaliści. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PioMrex, od jakiegoś czasu już obserwuje twoje wypowiedzi i uważam je troszkę za niestosowne.
Zdajesz sobie sprawę, że Nubarus od godziny 9 rano zajmuje się pracą i cały wysiłek wkłada w to aby rejestracja w końcu ruszyła. Zauważ, że jest już po północy, jest weekend, a on wciąż walczy o to byś Ty tak samo jak inni gracze mógł zarejestrować swoje gry.
Proszę Cię miej to na uwadze i wyluzuj trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze ta rejestracja nie idzie, bo dzisiaj kupilem soie gry te nowe z Klasyki, a tu nie dziala stronka :(
Jest jakaś szansa, ze dzisiaj zadziala? Czy tak srednio raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie trochę. Dla gracza to tylko spóźnienie w rejestracji gry, co się odwlecze to nie ucieczce. Kto zebrał punkty (za rejestracje) i tak je dostanie dziś lub jutro? Ważne że gracie w gry 2-3 dni przed premierą, że tytuły są świetne i że wydanie jest ok. Weźcie pod uwagę że wpadki zdarzały się każdemu i nie wspomnę jak jeździliście po CDP za inne drobnostki, Oni (Cenega) siedzą od rana nad tym żeby było ok. Więc poczekajmy jeszcze te kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:17, Grzesiek24 napisał:

PioMrex, od jakiegoś czasu już obserwuje twoje wypowiedzi i uważam je troszkę za niestosowne.

No wreszcie ktoś obserwuje... duży plus

Dnia 20.05.2006 o 00:17, Grzesiek24 napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że Nubarus od godziny 9 rano zajmuje się pracą i cały wysiłek wkłada
w to aby rejestracja w końcu ruszyła. Zauważ, że jest już po północy, jest weekend, a on wciąż
walczy o to byś Ty tak samo jak inni gracze mógł zarejestrować swoje gry.
Proszę Cię miej to na uwadze i wyluzuj trochę.

Tak, mam to na uwadze i dlatego parę postów wyżej napisałem,abyście powiedzieli, czy jest jeszcze sens czekać dzisiaj i do której będziecie "walczyć" z tym serwisem, bo chcę wiedzieć czy mogę iść spać i spokojnie jak wstanę o 7:00 to jeszcze nic nie będzie działać, czy mam siedzieć i Refreshować co pół godziny bo może juz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach
jeszcze nic nie będzie działać, czy mam siedzieć

Dnia 20.05.2006 o 00:31, PioMrex napisał:

i Refreshować co pół godziny bo może juz.....


Uwierz, że cały czas walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:29, natanadler napisał:

Panowie wyluzujcie trochę. Dla gracza to tylko spóźnienie w rejestracji gry, co się odwlecze
to nie ucieczce. Kto zebrał punkty (za rejestracje) i tak je dostanie dziś lub jutro? Ważne
że gracie w gry 2-3 dni przed premierą, że tytuły są świetne i że wydanie jest ok. Weźcie pod
uwagę że wpadki zdarzały się każdemu i nie wspomnę jak jeździliście po CDP za inne drobnostki,
Oni (Cenega) siedzą od rana nad tym żeby było ok. Więc poczekajmy jeszcze te kilka godzin.

Tak ale mogli by uczciwie powiedzieć: "dobra nie udało się serwis rusza juto z rana/ po południu",
a tak i oni są już przemęczeni i nieproduktywni (14 godzin pracy umysłowej.. nie czarujmy się, po takim czasie pracy programować się nie da) i my nie możemy zasnąć.
Po prostu oczekuję przedstawienia realnych szacunków a nie odkładania, wcale się nie obrażę jak uruchomią to np. ....w poniedziałek czy czwartek, ale niech napiszą, że nie ma sensu czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:31, PioMrex napisał:

Tak, mam to na uwadze i dlatego parę postów wyżej napisałem,abyście powiedzieli, czy jest jeszcze
sens czekać dzisiaj i do której będziecie "walczyć" z tym serwisem, bo chcę wiedzieć czy mogę
iść spać i spokojnie jak wstanę o 7:00 to jeszcze nic nie będzie działać, czy mam siedzieć
i Refreshować co pół godziny bo może juz.....


Nie ma sensu czekać. Nawet jeśli uruchomią system za 5 minut to nic Ci się nie stanie jak zarejestrujesz gry jutro rano albo i w poniedziałek. Nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:34, natanadler napisał:

Uwierz, że cały czas walczą.

No w to nie wątpię, ale może by dali spokój i sobie i mi pozwolili iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, ale dla mnie to jest śmieszne. Jeśli planuje się coś uruchomić określonego dnia to powinno to być zrobione i przetestowane wcześniej a nie dorabiane w dniu premiery - i dlatego tłumaczenia typu że burza, że pracują od 9tej rano są śmieszne i świadczą o amatorskim podejściu do sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:39, PioMrex napisał:

> Uwierz, że cały czas walczą.
No w to nie wątpię, ale może by dali spokój i sobie i mi pozwolili iść spać...


To śpij. nie ma przeciez konkursu kto najszybciej zarejestruje swoje gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coby potwierdzić moją tezę o braku profesjonalizmu przypomnę o stronie kolekcji klasyki - do dziś nie działa pod FF! Więc nawet jeśli uda się odpalić rejestrację to szczerze wątpię czy bedzie działała poprawnie biorąc pod uwagę okoliczność ''dopracowywania'' strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję iść spać. Widzę, że ludzie z Cenegi robią co mogą żeby wystartować z systemem jak najszybciej, inaczej nie siedzieliby do tej pory, więc należy Im się jakieś dobre słowo. Świat się nie zawali jeśli nie będzie można rejestrować gier jeszcze np.: przez weekend. Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:45, bombel1981 napisał:

Ja proponuję iść spać. Widzę, że ludzie z Cenegi robią co mogą żeby wystartować z systemem
jak najszybciej, inaczej nie siedzieliby do tej pory, więc należy Im się jakieś dobre słowo.
Świat się nie zawali jeśli nie będzie można rejestrować gier jeszcze np.: przez weekend. Dobranoc
Wszystkim.


popieram kolegę brygadzistę rejestracja to nie wszystko. Grajcie i cieszcie się tymi nowymi tytułami i ceną za nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:41, Kmotek napisał:

LOL, ale dla mnie to jest śmieszne. Jeśli planuje się coś uruchomić określonego dnia to powinno
to być zrobione i przetestowane wcześniej a nie dorabiane w dniu premiery - i dlatego tłumaczenia
typu że burza, że pracują od 9tej rano są śmieszne i świadczą o amatorskim podejściu do sprawy!


Oj, no tu się może zdarzyć, sam pracuję w firmie programistycznej i uwież zdarzają się sytuacje, że nagle jakiś moduł odmawia posłuszeństwa bo... np. zmieniłeś nazwę zmiennej za pomocą funkcji Replace środowiska programistycznego (nazwa użyta tylko w ramach jednego pliku) a nagle przestaje całość chodzić (niby powinno ale nie działa...i zaczyna się szukanie, a jak jeszcze tak się mówi że juz już, to z tym przeświadczeniem nie da się spokojnie spojrzeć na problem, po prostu w takiej sytuacji najlepiej zostawić przerzucić myślenie na coś innego , najlepiej się zdrzemnąć, a rozwiązanie znajduje się wtedy błyskawicznie).

Denerwujące są jedynie głupie tłumaczenia, które odsuwają "premiery" o niewiadomo ile, ale powodując wrażenie, że to "nie wiadomo ile" to: 5min., 15min, godzina, dwie....

W tej sytuacji lubię szczerość: "Tak, nie działa. Spróbujemy uruchomić jutro/pojutrze (odpowiednio wyliczyć nowy czas). Dziś do rana strona na pewno nie ruszy".
I dziękuję, a nie takie trzymanie w niepewności, że człowiek zasnąć nie może a i programiści są już teraz nieefektywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

caich

Dnia 20.05.2006 o 00:52, PioMrex napisał:

> Denerwujące są jedynie głupie tłumaczenia, które odsuwają "premiery" o niewiadomo ile, ale
powodując wrażenie, że to "nie wiadomo ile" to: 5min., 15min, godzina, dwie....


Wex pod uwagę że fizyczna premiera była. Gry są.

Dnia 20.05.2006 o 00:52, PioMrex napisał:


W tej sytuacji lubię szczerość: "Tak, nie działa. Spróbujemy uruchomić jutro/pojutrze (odpowiednio
wyliczyć nowy czas). Dziś do rana strona na pewno nie ruszy".


A co napisa Nubarrus, nie działa testujemy. Co może oznaczać że nie działa sprawdzamy dlaczego ale walczymy i jak tylko będzie ok damy znać. Weź pod uwagę że to duży i cięzki projekt.

Dnia 20.05.2006 o 00:52, PioMrex napisał:

I dziękuję, a nie takie trzymanie w niepewności, że człowiek zasnąć nie może


(aaaaa kotki dwa :)

a i programiści > są już teraz nieefektywni.

trochę wiary w ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:59, natanadler napisał:

Wex pod uwagę że fizyczna premiera była. Gry są.

Tak. To już mówiłem, premia sie należy zespołowi.

Dnia 20.05.2006 o 00:59, natanadler napisał:

> > > W tej sytuacji lubię szczerość: "Tak, nie działa. Spróbujemy uruchomić jutro/pojutrze
(odpowiednio
> wyliczyć nowy czas). Dziś do rana strona na pewno nie ruszy".

A co napisa Nubarrus, nie działa testujemy. Co może oznaczać że nie działa sprawdzamy dlaczego
ale walczymy i jak tylko będzie ok damy znać. Weź pod uwagę że to duży i cięzki projekt.

Tak, biorę to pod uwagę i moja rada jest taka: "Idzcie spać!, ale dajcie gwarancję, że do rana nie ruszy", abym mógł iść spokojnie spać, bo tak to się budzę co 30 min.

Dnia 20.05.2006 o 00:59, natanadler napisał:

> I dziękuję, a nie takie trzymanie w niepewności, że człowiek zasnąć nie może
(aaaaa kotki dwa :)

Muszę mieć pewność, ze do chwili jak się obudzę serwis nie ruszy, bo tak to podświadomie się budzę i męczę.

>> a i programiści są już teraz nieefektywni.

Dnia 20.05.2006 o 00:59, natanadler napisał:

trochę wiary w ludzi

Wiary... a ja powiem litości dla programistów! i przy okazji dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 01:05, PioMrex napisał:

Wiary... a ja powiem litości dla programistów! i przy okazji dla mnie.

Sadyzm w czystej postaci, spać nie dadzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przepraszamy wszystkich, którzy oczekiwali uruchomienia rejestracji elektronicznej Cenega Poland w dniu dzisiejszym. Jak zwykle w takiej sytuacji wystąpiły problemy natury technicznej, którymi nie będę Was zanudzać. Sam system już działa, ale nie chcieliśmy oddawać czegoś niestabilnego, całość wymaga jeszcze dodatkowych testów.
Na dziś kończymy i zaczynamy jutro od 10 rano. Nie chciałbym sie deklarować co do godziny odpalenia systemu, ale z pewnością stanie się to przed poniedziałkiem.

Za opóźnienie przepraszamy raz jeszcze, kody rejestracyjne nie tracą swojej ważności:).

Dobranoc.

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować