Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 03:07, Nubarus666 napisał:

Witam!

Przepraszamy wszystkich, którzy oczekiwali uruchomienia rejestracji elektronicznej Cenega Poland
w dniu dzisiejszym. Jak zwykle w takiej sytuacji wystąpiły problemy natury technicznej, którymi
nie będę Was zanudzać. Sam system już działa, ale nie chcieliśmy oddawać czegoś niestabilnego,
całość wymaga jeszcze dodatkowych testów.
Na dziś kończymy i zaczynamy jutro od 10 rano. Nie chciałbym sie deklarować co do godziny odpalenia
systemu, ale z pewnością stanie się to przed poniedziałkiem.

Za opóźnienie przepraszamy raz jeszcze, kody rejestracyjne nie tracą swojej ważności:).

Dobranoc.

Adam

Dzięki i oto mi chodziło. Prosto rzeczowo i na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 03:07, Nubarus666 napisał:

Za opóźnienie przepraszamy raz jeszcze, kody rejestracyjne nie tracą swojej ważności:).

Do graczy: A jedank, widzicie kody nie tracą ważności, czyli trzymajcie katalogi w ukryciu przed obcymi :)
Do Cenega Poland:
1) Proponuję jak najszybciej rozważyć drukowanie kodów na instrukcji zamiast na katalogu.
2) Czy Cywilizacja 4 PL zawiera już kod rejestracji czy jeszcze można spotkać wydania bez?
4) Co obecnie zawiera kody rejestracji?
5) Czy w dużych sieciach (MM, empik...) SuperSeller został wymieniony i zawiera kody rej., jeżeli nie to czy planujecie wyróżnić nowe wydania SuperSellera i inne które zawierają kod rej. od starszych wersji, aby łatwo było odróżnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj hcyba sobie kupie cos :> mialem oszczedzac ale tak mysle nad kilkoma tytulami bo grzech ich nie miec u siebie na poleczce =) jak na przyklad Myth - to bylo cos =D albo syberia =) bo dreamfall za drogi jest =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:19, mefjak napisał:

oj hcyba sobie kupie cos :> mialem oszczedzac ale tak mysle nad kilkoma tytulami bo grzech
ich nie miec u siebie na poleczce =) jak na przyklad Myth - to bylo cos =D albo syberia =)
bo dreamfall za drogi jest =P

Oj warto, te dwa tytuły napewno, przygodówki i to jakie, za rozsądną cenę. (z przygodówkami niestety tak jest, że są to gry jednorazowe właściwie, a ich wysoka cena poczatkowa skutecznie odstrasza, stąd propozycja KK jest świetna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:26, PioMrex napisał:

> bo dreamfall za drogi jest =P
Oj warto, te dwa tytuły napewno, przygodówki i to jakie, za rozsądną cenę. (z przygodówkami
niestety tak jest, że są to gry jednorazowe właściwie, a ich wysoka cena poczatkowa skutecznie
odstrasza, stąd propozycja KK jest świetna)

Wiesz, zalezy jaka przygodówka :) Ja na przykład The Longest Jorney i pierwsza Syberie (drugiej nie mam :( )
ukończyłem po kilkanascie razy i mam ochote zrobic to jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:26, PioMrex napisał:

> oj hcyba sobie kupie cos :> mialem oszczedzac ale tak mysle nad kilkoma tytulami bo
grzech
> ich nie miec u siebie na poleczce =) jak na przyklad Myth - to bylo cos =D albo syberia
=)
> bo dreamfall za drogi jest =P
Oj warto, te dwa tytuły napewno, przygodówki i to jakie, za rozsądną cenę. (z przygodówkami
niestety tak jest, że są to gry jednorazowe właściwie, a ich wysoka cena poczatkowa skutecznie
odstrasza, stąd propozycja KK jest świetna)


niom - pamietam jakie mialo myth intro i filmiki =) a co do przygodowek - czekam na dreamfall i Paradise bodajze takie syberia w afryce i kupie sobie chyba Fahrenheita no i oczywiscie Broken Sword 4 chociasz zastanawia mnie kto bedize mial do tego prawa... pozatym no niestety ale co jeszcze z przygodowek jest dla nas... ostatecznie myst...

a tak przyokazji czy tylko ja mam problemy z ta strona KK czy mi sie wydaje =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:31, mefjak napisał:

a tak przyokazji czy tylko ja mam problemy z ta strona KK czy mi sie wydaje =P

Poczytaj parę stron wcześniej, była już o tym mowa, strona pod Firefoxem, Mozillą, operą... wszystkim co nie jest IE nie działa poprawnie, aby kliknąć na to co chcesz musisz klikać około 3-5 cm pod linkiem (czasem na pustym tle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:38, PioMrex napisał:

> a tak przyokazji czy tylko ja mam problemy z ta strona KK czy mi sie wydaje =P
Poczytaj parę stron wcześniej, była już o tym mowa, strona pod Firefoxem, Mozillą, operą...
wszystkim co nie jest IE nie działa poprawnie, aby kliknąć na to co chcesz musisz klikać około
3-5 cm pod linkiem (czasem na pustym tle).


wiem wiem tylko dziwne bo wczesniej musialem klikac nieco blizej tych przyciskow a teraz sie to przesunelo jeszcze nizej =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:30, Bajuj napisał:

ukończyłem po kilkanascie razy i mam ochote zrobic to jeszcze raz :D

Jak ma się czas, ale generalnie jak poznaję zakończenie to już mi sie nie chce wolę czas przeznaczyć na coś innego, rozumiem, gdyby zakończenia były znacznie różne, to może by dopingowało do spędzenia większej ilości czasu.
Ja osobiście na przygodówkę jestem w stanie wydać max. 50PLN, dopiero od takiego poziomu zastanawiam się czy kupić czy nie, przy 20PLN biorę bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:39, mefjak napisał:

wiem wiem tylko dziwne bo wczesniej musialem klikac nieco blizej tych przyciskow a teraz sie
to przesunelo jeszcze nizej =P

Bo jak przewiniez stonę niżej to to schodzi jeszcze niżej. Wygląda to tak jakby linki były statycznie rozmieszczone względem okna przeglądarki a nie trewści i znajdują się w stałej odległości od krawędzi okna, wiec nie sugeruje się względem treści a odległości od obramowania okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:44, PioMrex napisał:

> wiem wiem tylko dziwne bo wczesniej musialem klikac nieco blizej tych przyciskow a teraz
sie
> to przesunelo jeszcze nizej =P
Bo jak przewiniez stonę niżej to to schodzi jeszcze niżej. Wygląda to tak jakby linki były
statycznie rozmieszczone względem okna przeglądarki a nie trewści i znajdują się w stałej odległości
od krawędzi okna, wiec nie sugeruje się względem treści a odległości od obramowania okna.


a no rzeczywiscie =) a nawet udalo mi sie ustawic zeby bylo dobrze =P

co do wydatkow na przygodowki to rzeczywiscie takie 99zlotych to troche drogo tym bardziej ze nijajk nie mozna tej ceny obnizyc (uklon w strone wPLN) a jak 20 za przygodowke to tez biore co leci =P =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:44, PioMrex napisał:

> wiem wiem tylko dziwne bo wczesniej musialem klikac nieco blizej tych przyciskow a teraz
sie
> to przesunelo jeszcze nizej =P
Bo jak przewiniez stonę niżej to to schodzi jeszcze niżej. Wygląda to tak jakby linki były
statycznie rozmieszczone względem okna przeglądarki a nie trewści i znajdują się w stałej odległości
od krawędzi okna, wiec nie sugeruje się względem treści a odległości od obramowania okna.

Można to łatwo sprawdzić. Załaduj stronę, nie przewijaj, poczekaj aż linki (dżojstiki) "spadną" na swoje miejsce, jak teraz najedziesz linki podświetlają się porawnie, teraz trzymaj kursor nad wybranym linkiem i nie ruszaj myszki, następnie użyj rolki i przewijaj powoli stronę, zauważ, że cały czas link na który wskazywałeś na początku jest ciągle podświetlony, bo nie ruszyłeś się względem okna, przesunąłeś jedynie treść.
Stąd wniosek, że albo linki powinny spadać podczas przewijania, albo trzeba nanosić porawkę na położenie linków (może te obserwacje pomogą Cenedze znaleźć przyczynę takiego zachowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialbym cos zaproponowac od siebie... pozatymi przyciskami proponowalbym aby - przejscie miedzy obrazkami z gier na glownym menu ma widoczny pasek loadingu... moja propozycja jest taka - albo niech sie laduja od razu ze strona ta sekwencja... albo wyrzucic ten pasek... albo niech sie jak wgra juz strona to wgra wszystki obrazki i dopiero je puszcza... bo ten pasek na gorze taki brzydki jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:01, Evil Khan napisał:

No i co ???
Jest 10 a strona nadal nei działa :(

Bo pisali, ze od 10 wznowią prace a nie że skończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 03:07, Nubarus666 napisał:

Witam!

Przepraszamy wszystkich, którzy oczekiwali uruchomienia rejestracji elektronicznej Cenega Poland
w dniu dzisiejszym. Jak zwykle w takiej sytuacji wystąpiły problemy natury technicznej, którymi
nie będę Was zanudzać. Sam system już działa, ale nie chcieliśmy oddawać czegoś niestabilnego,
całość wymaga jeszcze dodatkowych testów.

To mało mieliście czasu na testy ??
Te parę miesięcy nie wystarczyło ??
Jak można dać taką plamę na starcie ??
Gry fajne i tanie - nie powiem - ale support techniczny rozczarowuje po całości...

Dnia 20.05.2006 o 03:07, Nubarus666 napisał:

Na dziś kończymy i zaczynamy jutro od 10 rano.

Witam - jest 10 - stronka nie działa :(
>Nie chciałbym sie deklarować co do godziny odpalenia

Dnia 20.05.2006 o 03:07, Nubarus666 napisał:

systemu, ale z pewnością stanie się to przed poniedziałkiem.

Zobaczymy ;)

Dnia 20.05.2006 o 03:07, Nubarus666 napisał:

Za opóźnienie przepraszamy raz jeszcze, kody rejestracyjne nie tracą swojej ważności:).

No raczej :)

PS: Przepraszam że jestem trochę ugryźliwy ale się nie wyspałem ...
PS2: Co z nagrodami za TOP 10 - dotarł mój mail do was ?
PS3: Ile pkt. trzeba uzbierać na np.: monitor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:03, PioMrex napisał:

> No i co ???
> Jest 10 a strona nadal nei działa :(
Bo pisali, ze od 10 wznowią prace a nie że skończą

Bo prosiłem aby podali kiedy wznowią, aby móc spokojnie iść spać i dopiero od godziny kiedy wznowią, aby siedzieć i znów refreszować tamtą stronę, czy czasem nie wystartowała.
Mam nadzieję, ze jak dzisiaj im się nie uda to o 23 przerwą pracę i oznajmią, że wznowią np następnego dnia, aby znów bezwienie nie zarywać nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o 10 to oni mieli zaczac prace nad oddaniem tej strony do użytku a nie, ze ona o tej porze zacznie dzialac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować