Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 14:37, Emillo2 napisał:

jest reklama, że wysyłają drugi nr kompana

Ciekawe kiedy zaczną wysyłać tego kompana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:49, Zagul napisał:

> jest reklama, że wysyłają drugi nr kompana
Ciekawe kiedy zaczną wysyłać tego kompana.

Jezu jak ty spamujesz - wszędzie się dopisujesz po pół zdania i tyle....
Co do klubu to jest Bluza Yamaha za 600 punktów i jakieś coś na klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:50, Evil Khan napisał:

Jezu jak ty spamujesz - wszędzie się dopisujesz po pół zdania i tyle....
Co do klubu to jest Bluza Yamaha za 600 punktów i jakieś coś na klucze.

Widziałem ta bluzę, ale niestety rozmiar L za mały na mnie :P. Ja osobiście nie widzę jak na razie nic ciekawego w kompanii oprócz tego rocznego abonamentu m@yclub na aukcji (ale to i tak pewnie przekroczy moja liczbe punktów). Cały czas czekam na słuchawki Creative (były swego czasu po 1200 pkt, ale wtedy niestety nie miałem takiej ilości punktów). Co do Kompana to dobrze że będzie drugi numer, myślałem że będzie to jednorazowe przedsięwzięcie a tu miła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zarejestrowałem się na tej kompanii i miałem od niedawna kupionego Obliviona - edycję Game of The Year. Chcę ją zarejestrować na kompanii, ale za krótki jest kod w pierwszym bloczku. Czy w ogóle ta gra nadaje się do zarejestrowania na kompanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 17:07, juke napisał:

Dziś zarejestrowałem się na tej kompanii i miałem od niedawna kupionego Obliviona - edycję
Game of The Year. Chcę ją zarejestrować na kompanii, ale za krótki jest kod w pierwszym
bloczku. Czy w ogóle ta gra nadaje się do zarejestrowania na kompanii?

W "pierwszym bloczku" wpisujesz tylko te znaki, które są przed pierwszym myślnikiem. Potem klikasz na drugi "bloczek" i wpisujesz kolejną część kodu. Dalej kursor będzie automatycznie przeskakiwał na kolejne sekcje kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 00:36, windows00 napisał:

W "pierwszym bloczku" wpisujesz tylko te znaki, które są przed pierwszym myślnikiem.
Potem klikasz na drugi "bloczek" i wpisujesz kolejną część kodu. Dalej kursor będzie
automatycznie przeskakiwał na kolejne sekcje kodu.

Już mi się udało. Po prostu źle przepisywałem, w drugim bloczku zamieniłem literkę.
Ale dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę kompanie graczy bo tam punkty można bezpośrednio wymieniać na nagrody i licytować nimi w aukcjach a na gram.pl te wirtualne pieniadze na nic sie nia przydaja niby mamy zniżki ale jak tak się przypatrzeć to płacimy tyle samo co w innych sklepach !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowość w Kompani...
" Roczna prenumerata magazynu Play.
Roczna prenumerata bogato ilustrowanego nowoczesnego magazynu poświęconego grom komputerowym na PC, z dołączoną płytą DVD z 8,5 GB miejscem na pełne wersje gier, dema, trailery. W numerach Play jest także wiele ciekawych tekstów, newsów, przy których nie będziesz się nudził."

870 punktów - korci by wciągnąć... tylko że nie zawsze PLAY błyszczy jeśli chodzi o zawartość i kupuję go tak z raz na 3 numery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 13:53, Evil Khan napisał:

Nowość w Kompani...
" Roczna prenumerata magazynu Play.
Roczna prenumerata bogato ilustrowanego nowoczesnego magazynu poświęconego grom komputerowym
na PC, z dołączoną płytą DVD z 8,5 GB miejscem na pełne wersje gier, dema, trailery.
W numerach Play jest także wiele ciekawych tekstów, newsów, przy których nie będziesz
się nudził."

870 punktów - korci by wciągnąć... tylko że nie zawsze PLAY błyszczy jeśli chodzi o zawartość
i kupuję go tak z raz na 3 numery...



Nie skorzystam, mam już prenumerkę Playa, 12 numerów i Splinter Cell: DA na 100 zł.
Tutaj się raczej średnio opłaca, zwłaszcza że nie zawsze warto Playa kupić, bo np. dają stary numer zamiast płyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:49, ser pleśniowy napisał:

Nie skorzystam, mam już prenumerkę Playa, 12 numerów i Splinter Cell: DA na 100 zł.
Tutaj się raczej średnio opłaca, zwłaszcza że nie zawsze warto Playa kupić, bo np. dają
stary numer zamiast płyty :P

A ja sobie zamówiłem - nie chce mi się kisić punktów i czekać nie wiadomo na co.
Z kompani mam już :
Roczna prenumerata magazynu Play.
Półroczny abonament MayClub
Słuchawki Creative hq-1700
Kartę muzyczną Sound Blaster X-Fi Xtreme Music

...i to są super nagrody a nie czapeczka czy plakat za Wpln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 13:01, jakubcjusz napisał:

Dostałem nowego Kompana. Na płytce demko Fantasy Wars :)

Ja tez dostałem!! Numer jest super a demo Fantasy Wars jest odlotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 22:41, Evil Khan napisał:

Z kompani mam już : [...]


:O Sporo musiałeś gier kupić...

Dnia 08.04.2008 o 22:41, Evil Khan napisał:

...i to są super nagrody a nie czapeczka czy plakat za Wpln...


No trudno to porównywać - w CDP pomysł ogólnie jest dobry, ale diabeł tkwi w szczególach. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie listonosz przyniósł mi gazetę (wraz z płytą {Edit - nawet plakaty są}) Kompan - Kompania graczy Cenega Polska...
Pierwszy raz coś takiego dostałem (a w Kompani jestem już jakiś czas). Może mi ktoś powiedzieć co to w ogóle jest?

P.S. Kompania robi jakieś "prezenty" na urodziny? Bo ktoś coś tutaj ostatnio wspominał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 13:37, balduran2 napisał:

Pierwszy raz coś takiego dostałem (a w Kompani jestem już jakiś czas). Może mi ktoś powiedzieć
co to w ogóle jest?


Kompan to marnowania papieru na reklamy Cenegi. Nic ciekawego, ja od razu ten szajs wyrzucam albo z kominku palę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 13:37, balduran2 napisał:

Właśnie listonosz przyniósł mi gazetę (wraz z płytą {Edit - nawet plakaty są}) Kompan
- Kompania graczy Cenega Polska...
Pierwszy raz coś takiego dostałem (a w Kompani jestem już jakiś czas). Może mi ktoś powiedzieć
co to w ogóle jest?

P.S. Kompania robi jakieś "prezenty" na urodziny? Bo ktoś coś tutaj ostatnio wspominał
;D

Tez pierwszy raz dostałem. "kampan" to czasopismo tylko dla członkow kompani graczy tylko i wyłacznie. A o prezentach nic mi nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować