Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 10:03, Albatross napisał:

Źle przeczytałeś. Od 10:00 kontynuują testowanie. A kiedy będzie start to tego jeszcze Nubarus
nie podał.

No fakt. sorry. Powodznia.
Dziś burzy nie ma - może się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:05, Evil Khan napisał:

> Witam!
> > > Przepraszamy wszystkich, którzy oczekiwali uruchomienia rejestracji elektronicznej Cenega
Poland
> w dniu dzisiejszym. Jak zwykle w takiej sytuacji wystąpiły problemy natury technicznej,
którymi
> nie będę Was zanudzać. Sam system już działa, ale nie chcieliśmy oddawać czegoś niestabilnego,

> całość wymaga jeszcze dodatkowych testów.
To mało mieliście czasu na testy ??
Te parę miesięcy nie wystarczyło ??
Jak można dać taką plamę na starcie ??
Gry fajne i tanie - nie powiem - ale support techniczny rozczarowuje po całości...

W to im mogę uwieżyć, ze coś wysiadło już nei istotne co, czy swistak zwinął serwer czy bomba atomowa im wpadła do serwerowni, ważne, że powiedzieli, że nie trzeba było dłużej siedzieć z nadzieją, że za 5 min., 10, godzinę coś ruszy. Bo w ten sposób sam widzisz ty się nie wyspałeś, ja się nie wyspałem, programiści Cenegi się nie wyspali, trzeba było przerwać te prace o 23 powiedzieć, ze testują dalej od rana następnego (jak ostatecznie to zrobili), wszyscy by się wyspali i mieli lepsze humory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej by ktoś tu z Cenegi wpadł i umilił nam oczekiwanie na stronę odpowiadając na parę pytań związanych z nowa "strategią" firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:16, PioMrex napisał:

Przynajmniej by ktoś tu z Cenegi wpadł i umilił nam oczekiwanie na stronę odpowiadając na parę
pytań związanych z nowa "strategią" firmy.


To co wolisz - mieć rejestrację, czy sobie pogadać? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:41, Yarr napisał:

> Przynajmniej by ktoś tu z Cenegi wpadł i umilił nam oczekiwanie na stronę odpowiadając
>na parę pytań związanych z nowa "strategią" firmy.
To co wolisz - mieć rejestrację, czy sobie pogadać? ;P

No wszyscy w Cenedze nie programują, są też osoby od PR, marketingu więc skoro nie mozemy dowiedzieć się z nowego serwisu to moze przynajmniej w ten sposób naszą ciekawość zaspokoją, aprogramiści niech robią swoje i zajmują się częścią techniczną serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:45, Darkstar181 napisał:

Wy te gry kupujecie dla rejestracji, czy po to żeby pograć?

Nie chodzi mi o samą rejestrację, zresztą z 10 gier które z KK kupiłem, Syberię 2 przeszedłem, wszystkie skatalogowałem i pojechały do archiwum, więc ich nie mam pod ręką i grać nie będę, bo robię teraz zresztą coś innego.Nie chodzi o rejestrację, tylko całą resztę tego NWR, czyli jakie promocje, plany, zasada funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jest sobota i może pi-arowcy [;P] mają wolne dzisiaj. Dajmy im na razie spokój - jak zacznie działać serwis, to wtedy zarzucimy ich pytaniami i będą odpowiadać przez najbliże 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:45, Darkstar181 napisał:

Wy te gry kupujecie dla rejestracji, czy po to żeby pograć?


samochód też sie kupuje by nim jedździć ale gdy przy zakupie obiecano mi gwarancję serwis &i darmowa klimę to do świętej anielki CHCĘ. TO. MIEĆ. mam się cieszyć bo przynajmniej samochód dostałem? Łaaaał.

pól roku było żeby głupią rejestrację wysmażyć. meh............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:00, Ciastuś napisał:

> Wy te gry kupujecie dla rejestracji, czy po to żeby pograć?
samochód też sie kupuje by nim jedździć ale gdy przy zakupie obiecano mi gwarancję serwis i
darmowa klimę to do świętej anielki CHCĘ. TO. MIEĆ. mam się cieszyć bo przynajmniej samochód
dostałem? Łaaaał.
pól roku było żeby głupią rejestrację wysmażyć. meh............

No dobra mieli to mieli, może wyszedł jeszcze jakiś bug (to się zdaża), wolę, aby to było stabilne a nie żeby, jak będę rejestrował grę, to mi na kogo innego zarejestrowało.
Mogliby jednak trochę więcej powiedzieć coś o tym NWR, bo skoro serwis nie działa to skąd, do lich, można się dowiedzieć szczegółów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:19, ShadowG napisał:

Kiedy będzie otwarta strona www.cenega.pl/rejestracja? Bo pisze, że powinna być od wczoraj,
a nie jest.

Poczytaj z dwie strony wcześniej, wszystko było już powiedziane jeżeli chodzi o ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 07:05, PioMrex napisał:

2) Czy Cywilizacja 4 PL zawiera już kod rejestracji czy jeszcze można spotkać wydania bez?
4) Co obecnie zawiera kody rejestracji?

Dolaczam sie do tych pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz kolejny molestowałem pracowników mojego Empiku o promocję "5 za 3" i o dziwo okazało się, że jedna osoba wie coś na ten temat. Wprawdzie na półce ani przy kasie nie ma na temat promocji ani słowa, ale sprzedano mi 5 pięknych gierek za cenę 3. Zatem potwierdzam doniesienia, a zainteresowanym radzę pytać w informacji, bo może nie być wywieszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:48, Deepdelver napisał:

Dzisiaj po raz kolejny molestowałem pracowników mojego Empiku o promocję "5 za 3" i o dziwo
okazało się, że jedna osoba wie coś na ten temat.


a skad jestes? bo 5 za 3... zalatwil bym wszystko co chce z NWR... dzien dziecka idzie (he he nie zebym mial 24 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:55, gmx napisał:

a skad jestes? bo 5 za 3... zalatwil bym wszystko co chce z NWR... dzien dziecka idzie (he
he nie zebym mial 24 lata)


Ja mam nawet więcej, a na mojej półce jest już 8 pozycji KK. :D
Lokalizacja: malutki Empik w Tychach. Wczoraj nic na ten temat nie wiedzieli, a dzisiaj zadzowniłem na info i facet od multimediów potwierdził, że coś takiego jest. Zatem warto zapytać, bo rzecz dotyczy chyba wszystkich Empików (tylko nie wszystkie o tym wiedzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:55, gmx napisał:

> Dzisiaj po raz kolejny molestowałem pracowników mojego Empiku o promocję "5 za 3" i o
dziwo
> okazało się, że jedna osoba wie coś na ten temat.

a skad jestes? bo 5 za 3... zalatwil bym wszystko co chce z NWR... dzien dziecka idzie (he
he nie zebym mial 24 lata)

To chyba ogólnopolska promocja. W Łodzi też jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować