Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2009 o 13:46, natanadler napisał:

ciach
> Da radę?? ;)

Nie wiem czy da ale mogę zaproponować :)



chociaż jakiś kubeczek termiczny czy ,,cuś" całkiem nowego:)

Świetnym gadżetem byłby podgrzewacz do kawy/herbaty itp pod usb.
Pomyślcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 lutego zamówiłem artbook Assassin''s Creed i nadal go nie dostałem. W regulaminie zawarta jest informacja, że KG ma 30 dni na wysyłkę, które już minęły :>. To normalne, że tak długo się czeka? Ostatnie zamówienie przyszło do mnie o wiele szybciej, więc zaczynam się niepokoić :).
Prośba do Nata:
dałoby radę sprawdzić, czy artbook został już wysłany?
mój e-mail w KG to[m-I]

Mail usunięty na prośbę autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 14:00, milten6 napisał:

13 lutego zamówiłem artbook Assassin''s Creed i nadal go nie dostałem. W regulaminie
zawarta jest informacja, że KG ma 30 dni na wysyłkę, które już minęły :>. To normalne,
że tak długo się czeka? Ostatnie zamówienie przyszło do mnie o wiele szybciej, więc zaczynam
się niepokoić :).
Prośba do Nata:
dałoby radę sprawdzić, czy artbook został już wysłany?
mój e-mail w KG to milten6@gmail.com


mailem poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 23.03.2009 o 19:02, Mike L napisał:

A teraz? Minęło kolejne 7 (a od wysłania maila 11) i wciąż ciiiiiiiiiisza. ;)


Postaram się dowiedzieć o co chodzi. Nie odpowiadam z KG i nie ja odpowiadam na maile od Was. Twoje zapytanie przesłałem do osoby odpowiedzialnej. Jutro pogadam z nią bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zawiodłem się na Kompanii Graczy. Wymieniłem punkty na nagrodę, jednak od dwóch miesięcy jej nie otrzymuję, mimo zapewnień o jej wysłaniu. Wysłałem teraz maila z prośba o zwrócenie punktów. Jeśli to nic nie da, zwrócę się do odpowiedniej instytucji, bo jestem dosyć zdeterminowany.

Swoją drogą. Większość dosyć ważnych informacji jest tylko w pliku regulaminu, nie ma więc jasnych zasad. Dopiero tam jest mowa o opłacie przesyłki, utracie punktów itp. Przy wybieraniu "nagrody" dostajesz na maila jedynie lakoniczną informację o jej rodzaju. Nic w rodzaju zamówienia, bardziej przypomina to rejestrację gry bez fizycznego potwierdzenia istnienia przedmiotu. Pod tym względem gram.pl wygrywa. Tutaj warunki nie są wspaniałe, ale przynajmniej jasne. "Cenega leci natomiast w kulki".

Ogólnie nie polecam przedwczesnego wydawania punktów. Bo lepiej jest walczyć o jakiś sprzęt, niż mało znaną książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej to All:)

Dziś poruszyłem sprawę z brakiem odpowiedzi oraz z opóźnieniami na maile do klientów KG. Staramy się ujednolicić sprawę, aby nie było takich problemów w przyszłości.

Poza tym podrzuciłem ludziom od KG kilka pomysłów na usprawnienie systemu informowania o wysyłkach. Zobaczymy, co da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ile mam/mamy czekać? Mimo maili - brak informacji. Jakikolwiek termin wysyłki, czegokolwiek, został dawno przekroczony. Pracownik miesiąc temu napisał, że paczka została wysłana. Czyżby kłamał żebym się odczepił i zapomniał o tej beznadziejnej sprawie? Czy punkty zostają zwrócone w przypadku niedopełnienia zobowiązania przez firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronce KG pojawił się nowy napis:


Zostań z nami!
Im więcej punktów, tym więcej nagród do wyboru! Sprawdź sam!

Czyżby zaczęła się jakaś modernizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 08:59, natanadler napisał:

Poza tym podrzuciłem ludziom od KG kilka pomysłów na usprawnienie systemu informowania
o wysyłkach. Zobaczymy, co da się zrobić.


Hej, udalo Ci sie cos ustalic w sprawie tej mojej nieszczesnej myszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 14:49, FranTheMan napisał:

Jak dla mnie ma o wiele brzydszy layout

Program lojalnościowy (w tym przypadku KG) według mnie nie jest od tego, żeby ładnie wyglądać, chociaż i tak wygląda według mnie całkiem nieźle.

>i mniej oferuje
Kompania Graczy to program lojalnościowy, a nie cały portal/strona o grach... Więc jak ma więcej oferować? Jeżeli chodzi o opłacalność w kupowaniu gier i wymienianiu punktów zdobytych dzięki nim to według mnie wygrywa oczywiście KG.

Dnia 30.03.2009 o 14:49, FranTheMan napisał:

Plus problemy które można przeczytać
powyżej:P

A myślisz, że na gram.pl nikt nigdy nie miał jakiegoś problemu? Nie każda firma musi wysyłać paczki w terminie i ok w ogóle w 100%, ale jestem pewien, że każdy się stara jak może 0o''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest od tego żeby ładnie wyglądać? Przecież to layout ma zachęcić potencjalnych konsumentów. Poza tym chyba wiadomo że jeśli nie odpisuje się takiemu poszkodowanemu na maila, to wywlecze to na forum. I stąd się bierze opinia (sic!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 15:07, FranTheMan napisał:

Przecież to layout ma zachęcić potencjalnych konsumentów.

No nie wiem, wygląd strony ma zachęcać do kupna gry? LOL

Dnia 30.03.2009 o 15:07, FranTheMan napisał:

Poza tym chyba wiadomo że jeśli nie odpisuje się takiemu poszkodowanemu na maila, to
wywlecze to na forum. I stąd się bierze opinia (sic!).

Akurat dużo opinii w tym temacie jest pozytywnych :). Jak się wzorujesz tylko na kilku ostatnich, to się nie dziw... A sam korzystałeś z usług Kompanii Graczy? Jeśli nie, to nie wiesz jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że tym ładniejsza i przejrzysta jest strona, tym bardziej zachęca konsumenta do kupna gry. To chyba podstawa >_<? Nie skorzystałem i z tej usługi pewnie nie skorzystam, nie chce się znajdować między tymi "kilkoma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 15:50, FranTheMan napisał:

Myśle że tym ładniejsza i przejrzysta jest strona, tym bardziej zachęca konsumenta do
kupna gry.

Jak kupujesz gry, patrząc na stronę wydawcy, to mogę powiedzieć tylko jedno - LOL.

Dnia 30.03.2009 o 15:50, FranTheMan napisał:

Nie skorzystałem i z tej usługi pewnie nie skorzystam,
nie chce się znajdować między tymi "kilkoma"

I Twoja opinia jest oparta na kilku postach poprzednich... A sam nie wiesz jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A sam nie wiesz jak jest...

A uwazasz, ze jak jest? Ze wymyslam sobie problemy, przez ktore musze przechodzic z cenega i jej kompania? Sprawia mi przyjemnosc wypisywanie maili na ktore nikt nie odpowiada, bo nie moge doprosic sie o myszke zamowiona na poczatku lutego za ciezko zarobione pieniadze (pieniadze przeliczone na punkty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bez przesady, tak nie jest we wszystkich przypadkach. To, że Ty masz problemy nie znaczy, że wszyscy je mają. Nie mówię, że wymyślasz problemy, po prostu nie zawsze każdemu się one zdarzają. I Ciebie rozumiem, narzekasz bo masz jakiś problem, ale FranTheMan nie korzystał z usług Kompanii Graczy, a uważa ją za gorszą od gram.pl - nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 14:49, FranTheMan napisał:

Jak dla mnie ma o wiele brzydszy layout i mniej oferuje. Plus problemy które można przeczytać
powyżej:P

Mniej oferuje? Społecznościowo tak ale rzeczowo wiele więcej :) Masz gdzieś na gram.pl nagrody za to że kupujesz dużo gier CDP? A te problemy to fakt , jest ich dużo ale chociaż można jakoś sobie z nimi poradzić.

No i mam jeszcze dwa pytanka do nata : Dlaczego nie można zmieniać meila w Kompani? i Czy prenumerata CDA znikneła z katalogu nagród na długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować