Zaloguj się, aby obserwować  
Gacek07

Gadżety w sklepie Gram.pl

48 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2005 o 21:32, Uther_Lightbringer napisał:


> oraz o gadżety z gier MGS, FM2006, czy
> Spartan: Total Warrior.

A były kiedyś takowe ? : | nie wiedziałem



Dopiero będą ;-) Przypadkiem wszedłem na strone takiego produktu, nie ma jeszcze zdjecia,ale jest opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chętnie bym też zobaczył w dziale gadżety, jakieś gadżety z gier itp..No ale na pewno kiedyś to nastąpi, bo wiadomo, że portal dopiero co się zaczyna rozwijać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 22:05, Gacek07 napisał:

>
> > oraz o gadżety z gier MGS, FM2006, czy
> > Spartan: Total Warrior.
>
> A były kiedyś takowe
? : | nie wiedziałem


Dopiero będą ;-) Przypadkiem wszedłem na strone takiego produktu, nie ma jeszcze zdjecia,ale jest
opis.



A podaj linka proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 22:07, upiordliwy napisał:

> > > > > > oraz o gadżety z gier MGS, FM2006, czy
> > > Spartan: Total Warrior.
> > > > > > A były kiedyś takowe
> ? : | nie wiedziałem
> > > > > Dopiero będą ;-) Przypadkiem wszedłem na strone takiego
produktu, nie ma jeszcze zdjecia,ale jest
> opis.


A podaj linka proszę.



Prosze bardzo:
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=209

Kazdy produkt ma przyporządkowany numerek karta.asp?p=X z nudów wpisywalem różne cyfry i znalazłem różne gadżety o których pisałem, musisz poszukac. Gadżety kończa sie ok 215.

Mam wielka nadzieje,ze będą kubki bo ja chce taki kubek termiczny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 23:22, Gacek07 napisał:

Kazdy produkt ma przyporządkowany
numerek karta.asp?p=X z nudów wpisywalem różne cyfry i znalazłem różne gadżety o których pisałem, musisz poszukac. Gadżety
kończa sie ok 215.

Mam wielka nadzieje,ze będą kubki bo ja chce taki kubek termiczny! :D



Spryciarz - ciekawe kiedy żeczyiwiście je zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie widac w sklepie gram.pl braki gadzetow. Fajnie byloby miec kubek z pipboy''em, czy nawet koszulke z jego wizerunkiem .:] PipBoy na prezydenta! :D A tak an serio, to czy CDP przewiduje dodac koszulki, kubki, podkladki pod myszke, czy jakikolwiek inny towar zwiazany z grami, a nie tylko z gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nazdzieje,że asortyment będzie stale powiększany. Swoją drogą to miło z ich strony,że za gadżety można płacić wPLNami. Kiedyś był zwyczaj dodawania gratisów razem z grą(super wisiorek z Gothika i talia kart:D),więc skoro gadżety w pudełku to żadkość, to dobrze,że można kupić je w sklepie. Nadal czekam na dostawe kubków termicznych. Wie ktoś może kiedy to nastąpi? Zdjęcia nie znikneły tak jak te z zestawów z Wiedźmina,dlatego czekam na uzupełnienie towarów. Szkoda,że nigdzie nie było informacji,że zestawy z Wiedźmina są ściśle limitowane, nie zastanawiłabym się tak długo nad kupnem ;/ Może w najbliższym czasie będzie coś fajniejszego,niż plakat z zestawu niebieskiego? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2005 o 23:22, Gacek07 napisał:

numerek karta.asp?p=X z nudów wpisywalem różne cyfry i znalazłem różne gadżety o których pisałem, musisz poszukac.


Niezły spryciarz :P Ale mogli by dac coś ciekawszego do TAKIEJ GRY jak MGS niż dlugopis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak jak wspominali to już pare razy, wiele gadżetów nie może być sprzedawanych, więc przewiduje że pojawi się wiecej koszulek z logo gram.pl niż figurek Wiedzmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajek z CDP napisal mi, ze w niedlugim czasie pojawia sie nowe gadzety, ale sprowadzenie ich wymaga troche czasu. Podobno nie zawiedziemy sie. Oby, juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:08, BajteK_ napisał:

Fajek z CDP napisal mi, ze w niedlugim czasie pojawia sie nowe gadzety, ale sprowadzenie ich wymaga troche czasu. Podobno
nie zawiedziemy sie. Oby, juz nie moge sie doczekac.


Pozostaje tylko cierpliwie czekać. Mam nadzieje,ze nie potrwa to długo bo wstrzymuje się z zamówieniem W40k DoW:WA,zeby w jednej paczce miec jakis gadżet:) Ja chce mój kubek!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować