Zaloguj się, aby obserwować  
Flameruler

Sen o przyszłości czyli kącik sci-fi

7 postów w tym temacie

Zapraszam do wyrażania swoich opinii na temat filmów, książek, opowiadań sci-fi. Jakie są Wasze ulubione pozycje, autorzy, reżyserzy, co najbardziej cenicie w tym gatunku, co oglądaliście/czytaliście ostatnio, co polecacie itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:10, Sarafan_Knight napisał:

Zapraszam do wyrażania swoich opinii na temat filmów, książek, opowiadań sci-fi. Jakie są Wasze ulubione pozycje, autorzy,
reżyserzy, co najbardziej cenicie w tym gatunku, co oglądaliście/czytaliście ostatnio, co polecacie itd. ?

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=94&u=100 wątek o SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:29, Sarafan_Knight napisał:

> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=94&u=100
> wątek o SF.

Wielkie sorry. Wpisałem w wyszukiwarce sci-fi i
mi nic nie znalazło, więc pomyślałem, że nie ma takiego wątku, niemniej jednak tam jest tylko o literaturze.

Ja sprawdźam zawsze przez dość ciekawą opcje dostępną na forum. Odznaczam działy których nie chce widzieć i patrze np. dział Książki nie musze zakłądać wątku bo zawsze już ktoś to zrobił przedemną a i na pytania są odpowiedzi odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:33, WoWmen napisał:

Ja sprawdźam zawsze przez dość ciekawą opcje dostępną na forum. Odznaczam działy których nie chce widzieć i patrze np.
dział Książki nie musze zakłądać wątku bo zawsze już ktoś to zrobił przedemną a i na pytania są odpowiedzi odrazu :)


Thanks za podpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:29, Sarafan_Knight napisał:

pomyślałem, że nie ma takiego wątku, niemniej jednak tam jest tylko o literaturze.

Jak ty to zrobiłeś, że przez 2 (no niech będzie 2,5) minuty przeleciałeś 100 postów i zorientowałeś się, że to tylko o literaturze :D
Ale nie jest to prawdą. Wątek jest kontynuacją takiego samego ze starego forum i o filmach SF również w nim rozmawialiśmy.
Poza tym wątek filmowy istnieje osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować