Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Studio Telltale zajmie się grą opartą na serialu LOST?

10 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Szef utalentowanej ekipy Telltale ogłosił światu wyniki ankiety, którą przeprowadzono wśród ich fanów. Mieli oni odpowiedzieć na pytanie: w jaką nową grę autorstwa Telltale najchętniej byście zagrali? Wyniki są... dość zaskakujące.

Przeczytaj cały tekst "Studio Telltale zajmie się grą opartą na serialu LOST?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wróżę im świetlanej przyszłości. Takie gry nie mają szans podbić serca graczy, gdyż porostu przy filmach czy serialach wypadają bardzo słabo. Nie ma na coś specjalnego liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Lost już była. Cienka. Lepiej tego nie powtarzać. Serial właśnie zmierza ku końcowi, a jak się skończy to ten serial należy pogrzebać z honorami, a nie trzepać kasę z badziewnych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastała w dzisiejszych czasach moda na robienie gier z seriali. Było CSI, ma być Dr. House, to teraz nic tylko czekać na "Moda na sukces The Game". Panowie, LOST już był i Ubishit dał ciała, ale jak już się za to wzięli to niech chociaż zrobią to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra Lost akurat mi się podobała, a już po premierze tej były pogłoski, że powstanie druga, tylko że po zakończeniu serialu, co da pełną swobodę twórcom. Ja tam czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Żadna adaptacja gry na podstawie filmu okazuje się... ehem... cienka. Jedynym wyjątkiem jest tutaj oczywiście B: AA, ale to jest jak powiedziałem wyjątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:14, Renzov napisał:

Myślę, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Żadna adaptacja gry na podstawie filmu okazuje
się... ehem... cienka. Jedynym wyjątkiem jest tutaj oczywiście B: AA, ale to jest jak
powiedziałem wyjątek...


Z tego co pamiętam to Batman: AA nie był stworzony na podstawie filmu tylko komiksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trespasser, Small Soldiers: Squad Commander, Chronicles of Riddick, Kung-Fu Panda, Lion King... znalazło by się trochę dobrych filmówek. Zresztą Lost to serial, a gry oparte na serialach zazwyczaj są nieco lepsze. Zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować