Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - materiał tygodnia

24 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2006 o 18:11, Modest-Vermin napisał:

No, teraz troche wiedzy, kolejna garść nowości którego każdego zainteresują :)

A gzie ta wiedza? Bo ja bardzo czekam na tę grę, a stronka CDP już mi nie wystracza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:37, Daerdin napisał:

no i znowu mam kłpot z odnośnikami :/ Nie przenoszą mnie tam, gdzie powinny. Bez sensu.

zgadzam sie, raz tak miałem, wruciłem na forum po tygodniu, pomogło::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:37, Daerdin napisał:

no i znowu mam kłpot z odnośnikami :/ Nie przenoszą mnie tam, gdzie powinny. Bez sensu.

sprobuj wykasowac cookies z przegladarki i wejsc znow:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 20:50, glizda101 napisał:

Wiedźminem interesuję się luźno już od jakiegoś czasu i mam takie pytanie: czy jest tam planowany
mulitplayer jakiś?


nie, bedzie tylko dla jednego gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Tym materiałem jestem zadowolony! Jaka zmiana w koncu :). Dowiedziałem się tu wielu nowych i interesujacych rzeczy! DZIEKI GRAM.PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neverending wiedźmin... ile jeszcze będą nas suchymi faktami karmić? to bez sensu... frater będzie wcześniej :P a zapowiada się na o wiele lepszą grę, moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jestem nudny i powtarzalny (tak jak po części te "materiały tygodnia" - choć ten jest wyjątków :) ) to i tak zapytam o premierę!! Ewentualnie jakieś konkrety - bo na razie otrzymujemy screeny i kilka szczegółów w stylu "czy będą odbicia w wodzie postaci wiedźmina??" - może jest to interesujące, ale nie daje nam prawdziwej wiedzy!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:48, Valkanis napisał:

Ja wiem, że jestem nudny i powtarzalny (tak jak po części te "materiały tygodnia" - choć ten jest wyjątków :) ) to i tak zapytam o premierę!! Ewentualnie jakieś konkrety - bo na razie otrzymujemy screeny i kilka szczegółów w stylu "czy będą odbicia w wodzie postaci wiedźmina??" - może jest to interesujące, ale nie daje nam prawdziwej wiedzy!! :((

Jedyny termin jaki ostatnio dostali użytkownicy oficajalnego forum, to taki, że etap produkcyjny gry zostanie zakończony w tym roku, także wydania możemy się spodziewać dopiero na początku 2007. Niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa przypomniał mi się Stalker i Duke Nuken... Do tego niedługo dojdzie Wiedźmin :)
Jac ---> teren do eksploracji może być mały ale za to ciekawy i dobrze skonstruwany. Wolę polatać po kilku bardzo dobrze zrobionych lokacjach niż gubić się na pustych polach i odwiedzać któreś tam miasto z kolei (ave Morrowind)
Z każdym miesiącem premiera gry jest opozniana. Jak tak dalej pojdzie to w Wiedźmina zagramy na gwiazdkę 2010 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować