• 0
bleeeeeeee

Spellforce - Złota Edycja - problem z uruchomieniem

Pytanie

Witam. konfiguracja kompa to Intel iCore5, 4gb, Ati Radeon 4650, Windows 7 i WinXp :) Problem polega na tym, iż na żadnym z systemów gra mi się nie uruchamia. Wg. menadzera zadań proces uruchamia się i po kilku sek. automatycznie wyłącza. Fix polecany w przypadku, gdy proces zajmuje 99% procka i działa w tle niestety również nie działa(zaznaczam ponownie, iż w moim przypadku sytuacja taka nie ma miejsca, gdyż proces sam automatycznie się wyłącza:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dziwna sprawa z tymi prockami intel z rodziny i.
O tyle dziwna, że na czystym win7 (brak jakichkolwiek dodatkowych programów) z prockiem amd athlon II x2 też nie działa.

Po instalacja spellforce złota edycja aplikacja się uruchamia (animacja cd-projekt) i powraca do pulpitu, a sama gra spellforce.exe wisi w procesach i tylko zajmuje ram…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi Spellforce : Zakon Świtu idzie normalnie a mam procka z intel''a , ale przy Spellforce Złota Edycja mam ten sam problem co większość użytkowników , gra się włącza jest pisze CDPROJEKT ale potem już nie raczy się uruchomić i wraca do pulpitu po tym.
Próbowałem już niemal wszystkich metod żadna nie chce działać (dałem do wyjątków spellforce.exe. w zapobieganiu wykonania danych)ę na te dodatki napaliłem się i nie odpuszczę tematu , także jakby ktoś miał jeszcze jakieś ciekawe pomysł jak to uruchomić byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostępny jest nowy patch dla gry SpellForce Złota Edycja, który usuwa problemy z działaniem gry na procesorach z rodziny Intel iCore - powinien również usuwać większość problemów z uruchamianiem gry na nowych konfiguracjach sprzętowych.

Łatka dostępna jest pod adresem http://stare.cdp.pl/files/get/899/Patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2013 o 17:06, RobeN napisał:

Dostępny jest nowy patch dla gry SpellForce Złota Edycja, który usuwa problemy z działaniem
gry na procesorach z rodziny Intel iCore - powinien również usuwać większość problemów
z uruchamianiem gry na nowych konfiguracjach sprzętowych.

Łatka dostępna jest pod adresem http://stare.cdp.pl/files/get/899/Patch


Mam problem chce zapisać grę 3d3 error, i wychodzi z gry wie ktoś może co mogę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2013 o 17:06, RobeN napisał:

Dostępny jest nowy patch dla gry SpellForce Złota Edycja, który usuwa problemy z działaniem
gry na procesorach z rodziny Intel iCore - powinien również usuwać większość problemów
z uruchamianiem gry na nowych konfiguracjach sprzętowych.

Łatka dostępna jest pod adresem http://stare.cdp.pl/files/get/899/Patch


Proszę o aktualizację linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spellforce złota edycja działa na windows 10 Pro. Najpierw trzeba zainstalować. Następnie trzeba wcisnąć rozruch płyty CD lub deamon tools jako wirtualny dysk, dalej przy autoodtwarzaniu kliknąć Spellforce. Czasami działa po kliknięciu za drugim lub trzecim razem.

Testowano na Windows 10 Pro z dyskiem GIGABYTE, 8GB Pamięci RAM i 64bit system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się