Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Gaiden 3 będzie spektakularny

6 postów w tym temacie

Jedynkę uwielbiałem za to że najważniejszy był w niej skill. Oby kolejne części nie zostały uproszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh żeby go tak na PC wydali również... rynek "piecetowy" cierpi na brak takowych dynamicznych dobrych pozycji z gatunku akcji....

A jedynkę tez jak kolega powyżej kocham za ten nieziemski poziom trudności, jedna z niewielu gier która nie poleciała tym strasznym casualowym za przeproszeniem "gównianym" trendem spłycania i upraszczania wszystkiego do maksimum [vide Bayonetta i opcja gry "jednym klawiszem".... no ja się czasem patrząc na takie rzeczy zastanawiam krótko WTF ?!?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż gdyby powiedzieli że NG 3 będzie średni i gorszy od 2 części to słabą reklamę by sobie zrobili :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oby tylko coś z tego wyszło... Bo jak grałem w dwójkę u kolegi to naprawdę mi się spodobała, no i jakaś nadzieja jest na wersję PC... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 00:34, Pietro87 napisał:

[vide Bayonetta i opcja gry "jednym
klawiszem".... no ja się czasem patrząc na takie rzeczy zastanawiam krótko WTF ?!?]


Na Bayoneccie zepsułem sobie trigger pada u mojego xboxa - i to nie na najwyższym poziomie trudności. W tej grze dla każdego coś miłego :)
-----------------
Dlatego mam nadzieję, że i w Ninja Gaiden 3 znajdzie się poziom trudności, przy którym "normalny" gracz nie będzie umierał częściej niż 10 razy w ciągu misj, jednocześnie nie będzie to tryb casual w którym wrogów pokonywać będziemy jednym przyciskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować