Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood oficjalnie potwierdzony przez Ubisoft!

50 postów w tym temacie

To jasne, że nie mamy do czynienia z trzecią częścią - choćby dlatego, że w tytule nigdzie sie nie pojawiło "3" obok Assassins Creed, jest tylko podtytuł. A jako dodatek do 2-jki to wygląda bardzo ciekawie.

Sądzę, że 3-jka ędzie osadzona w czasach bardzo zbliżonych do współczesnych - może rewolucja francuska, albo któraś Wojna Światowa?

Maleją tylko szanse na to, że doczekam się Assassins Creed w świecie piratów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 09:38, Vangel napisał:

Maleją tylko szanse na to, że doczekam się Assassins Creed w świecie piratów :p


A ja miałem nadzieję, że może coś z samurajami będzie :-). Myślę jednak podobnie jak Ty, iż większy nacisk zostanie położony na współczesność i którąś z wojen światowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 09:38, Vangel napisał:

Maleją tylko szanse na to, że doczekam się Assassins Creed w świecie piratów :p


przecież świat piratów jest :D AC1 i AC2 ( niedawno crack zrobiony ) xD . joke xD

ja liczę że 3 będzie w bliższych nam czasach :) w końcu po co kontynuować przygody Ezio, lepiej dać nam nowego bohatera :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było wspomniane, to raczej dodatek, a nie trójka.
Natomiast trzecia część według mnie może się rozgrywać już w czasach współczesnych. Były już wcześniej takie plotki, fabuła gry niejako to potwierdza (Desmond jest szkolony za pomocą Animusa, by przejąć umiejętności przodków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wierzę, czyżbyście wszyscy kupili Assasin''s Creed 2? Niebywałe, nie przeklinacie DRMu? a już myślałem że jestem sam ;p

też myślę że to będzie dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł na multi: otrzymujemy liste zleceń zabójstw (z określonymi wymogami) i kto je wykona ostatni – odpada, potem następna lista i tak aż do wykoczerpania zasobów (Asasynów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię o ile będzie sens skoro nie mamy Live. Mam nadzieję że tak. Póki co czekam aż spadnie cena dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed: Brotherhood to kolejna odsłona cyklu gier akcji/TPP firmy UbiSoft. Jest to zarazem pierwszy tytuł z serii, w którym dostępny jest sieciowy multiplayer z trybem assassination. Ponownie możemy wcielić się w rolę Ezio Auditore de Firenze, lecz tym razem przenosimy się do Rzymu, gdzie znajduje się zakon Templariuszy.


Jak widać to kolejna odslona cyklu a nie jakis dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra w którą trzeba zagrać ;) Grałem w jedynkę na PeCecie, w dwójkę na PS3 i jak Brotherhood będzie dobrze oceniana to znowu kupię na PS3 ;) Tylko żeby się nie okazało że gra będzie na 5h z tłumaczeniem że przecież jest tryb sieciowy... Mam nadzieję że zarówno multi jak i single będą dopracowane i odpowiednio długie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Maleją tylko szanse na to, że doczekam się Assassins Creed w świecie piratów :p

a czemu?
Ajj, szybko, może to jakaś plotka <lol2>.:) Skoro już sprzedają grę oczywiście pre-oder, a Ubisoft nic nie mówi to trochę jest to dziwne.:) Myślę że to jest plotka duża, rób jakaś prima aprilis spuźniona.:) A jeżeli to prawda to czekam z niecierpliwością.:) ;p;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować