Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 14:07, berbelek napisał:


> Swoją drogą- ktoś otrzymał już grę ze sklepu gram.pl?

Ja otrzymałem około 9 rano, na xboxa

Jaką edycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:38, Harrolfo napisał:

Wie ktoś gdzie wpisać ten kod na mapy do singla i postaci do multi z kolekcjonerki na
PS3?

Pewnie w PlayStation Store. A jeśli to nie zadziała, to mam inny pomysł, ale najpierw sprawdź to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:49, Harrolfo napisał:

Nie zadziała - 19 znaków.

Hmmm, no to są jeszcze dwie opcje.
Po pierwsze wejdź do gry i poszukaj usługi Uplay. Jeśli się do niej dostaniesz, to powinieneś sobie poradzić.
Ale jest jeszcze druga, gorsza i pewniejsza opcja. Z tego co dzisiaj słyszałem to w Assassin''s Creed: Brotherhood Uplay''a w ogóle nie ma. W takim razie pozostaje mieć nadzieję, że Ubisoft umieścił wszystkie dodatkowe elementy od razu w grze. Najlepiej sam to sprawdź (na przykład wchodząc do multipalyera) i wtedy się przekonasz.
Innej opcji na razie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:54, Renzov napisał:

> Nie zadziała - 19 znaków.
Hmmm, no to są jeszcze dwie opcje.
Po pierwsze wejdź do gry i poszukaj usługi Uplay. Jeśli się do niej dostaniesz, to powinieneś
sobie poradzić.
Ale jest jeszcze druga, gorsza i pewniejsza opcja. Z tego co dzisiaj słyszałem to w Assassin''s
Creed: Brotherhood Uplay''a w ogóle nie ma. W takim razie pozostaje mieć nadzieję, że
Ubisoft umieścił wszystkie dodatkowe elementy od razu w grze. Najlepiej sam to sprawdź
(na przykład wchodząc do multipalyera) i wtedy się przekonasz.
Innej opcji na razie nie widzę.


Ale pytanie teraz czy w polskiej edycji jest Uplay ? Bo może być jak z AC II czyli że bonusy już były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:56, XXX_PL1 napisał:

Ale pytanie teraz czy w polskiej edycji jest Uplay ? Bo może być jak z AC II czyli że
bonusy już były

Przecież właśnie napisałem, że usługa Uplay jest raczej u nas niedostępna...
Czytasz uważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:00, Harrolfo napisał:

Ok, okazuje się, że postaci do multi już są. Tak samo pewno będzie z mapami do singla.

Mhm, czyli jest tak jak myślałem. Przynajmniej od razu będę wiedział, że tej usługi Ubisoftu w grze u nas nie ma. Ciekawe kiedy odbiorę wreszcie swoją grę...
No nic, przynajmniej przy Twoim problemie miałem racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:29, dreamer94 napisał:

Z czego jest to pudło ?

Plastik, takie jak pandora w God of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:06, Renzov napisał:

> Ok, okazuje się, że postaci do multi już są. Tak samo pewno będzie z mapami do singla.

Mhm, czyli jest tak jak myślałem. Przynajmniej od razu będę wiedział, że tej usługi Ubisoftu
w grze u nas nie ma. Ciekawe kiedy odbiorę wreszcie swoją grę...
No nic, przynajmniej przy Twoim problemie miałem racje...


Czemu u nas nie ma Uplay? w ACII było (przynajmniej ja miałem) poza tym tam Hellequin miała być do pobrania ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:33, Noma napisał:

Czemu u nas nie ma Uplay? w ACII było (przynajmniej ja miałem) poza tym tam Hellequin
miała być do pobrania ;s

Po pierwsze: Uplay był (i teraz zapewne też jest) tylko w amerykańskiej/angielskiej/bodajże niemieckiej/francuskiej itd wersji Assassin''s Creed 2. W Polsce ta usługa była (i nadal jest) niedostępna w Assassin''s Creed.
Po drugie: Raczej wszystkie elementy z usługi Ubisoftu są dostępne od razu (dodatkowe naboje, Hallequin itd), dlatego nie powinno być z tym problemów.

Edit: JaN-J
W drugiej części też były do wyboru dwie wersje językowe (rosyjska i polska), więc tutaj powinno być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2010 o 15:38, Renzov napisał:

W drugiej części też były do wyboru dwie wersje językowe (rosyjska i polska), więc tutaj
powinno być podobnie.

tylko gdzie to wybrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:36, JaN-J napisał:

Może mi ktoś coś wyjaśnić?
Zamówiłem tu CE na ps3 i mam grę po rusku....

Post z PSX extreme:
''EDIT:
Problem już rozwiązany...co za bzdura...musze meic w ps3 ustawiony jezyk PL zeby w grze mi wykrylo jakikolwiek inny dla menu niz rosyjski...jakas parodia normalnie. W ogóle jak moża dać tylko jezyki rosyjski, włoski i polski bez angielskiego to ja juz w ogole tego nie pojmuje...komuś coś wyraznie nie poszło...ehhh...naprawde brak mi słów.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcecie mi powiedzieć, że tak jak było w przypadku ACII wszystkie ekskluzywne DLC z kolekcjonerki ACB są dostępne również w wersji normalnej, a kody można wyrzucić? Świetnie, a wersji LCE xboxowej jak nie ma tak do poniedziałku nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować