Zaloguj się, aby obserwować  
szary_paladyn

Diablo II - postacie - która doskonała?

92 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 10:56, Modest-Vermin napisał:

>

>chcsz to wierz, nie chcesz to nie wierz jakoś mi na tym nie zależy a jeżeli chodzi ci o tal Rasha ,..
to co innego proponujesz czace??? Geniuszu od gry Diablo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:18, boduczek napisał:

to co innego proponujesz czace??? Geniuszu od gry Diablo??


Za Twoje sarkastyczne podejście do sprawy w tym do mnie, jednocześnie nieświadome wielu rzeczy nie będę takim ludziom pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 16:10, Modest-Vermin napisał:

> to co innego proponujesz czace??? Geniuszu od gry Diablo??

Moje sarkastycznepodejście jest spowodowane tym że według mnie zestaw Tal Rasha jest dobrym zestawem z którym dobrze mi sie walczy a ty napisaleś że to jest ,,gówniany zestaw'''' wiec pytam sie (no może nie za grzecznie)co proponujesz?? Bo mi sie zdaje że mam dobre uzbrojenie oprucz Tal Rasha mam pierścien Jordana i Obrecz Chaosu a w skrytce: mam zestaw Niebiańscy bracia pare run i klejnotów Oko Gryfa, Fantom śmierci

Enigme , Lekcje Man songa ,Moc tyraela.tarcze mam Kolec tnąca bariera,tarcze burzy Monarche i rekawice kolec czarodzieja. Wydaje mi sie że śa to dobre itemki ale skoro znasz lepsze to prosze cie o ich podanie oraz przepraszam za takie podejście do sprawy ale na prawde mam takie obrążenia zrobione bez oszukiwania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram sobie Nekromantą na przyzwania. Szkieleciki i Golem bardzo pomagają ;). Jak mi sie znudzi to zrobie jakąś inna postać. Może zaproponujecie jakąś?? x) (mowa tu o zwykłym Diablo 2, bez LoD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisaj Diablo 2 z dotatkiem
i jestem barbażyńcom na 6 poziomie jest doje***ty
ale mam pytanie co warto w nim ulepszać
i jaką bronią warto się tą postacią posługiwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj brat gral barbarzynca...
poradze ci jedno
kup se niezly miecz i pakuj w umiejetnosc panowania mieczem(nie wiem jak to sie nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. zadna postacia nie udalo mi sie dojsc dalej niz do 2 aktu ( moja postac umierala z nudow:)), ale najdluzej wytrwalem przy zabojczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 09:41, boduczek napisał:

> > Jesli chodzi ci o edytor postaci to nie używalem żadnego!!!
przeczytaj sobie to co napisałem wyzej i zastanów sie co piszesz !!!!!
jak muwilem gram nia dosyc długo a do Balla i Mefisto chodzilem po 20 razy i to przyniosło
swój efekt


Huahauha tylko 20 razy uhuhu ja 20 razy robie w 25 min

A teraz z innej beczki : Podobno (ale podobno nic nie wiadomo) 1 Sierpnia ma byc restart Laddera :D wracam do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 13:53, Adik989 napisał:

> > > sorki ale nie bede sie wypowiadał na ten temat bo na razie nie gram na BN :D

a jeżeli chodzi ci o 20 razy to miało znaczyć dziennie po 20 razy,, Huahauha'''':P!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 15:31, boduczek napisał:

> > > > sorki ale nie bede sie wypowiadał na ten temat bo na razie nie gram na
BN :D
a jeżeli chodzi ci o 20 razy to miało znaczyć dziennie po 20 razy,, Huahauha'''':P!!!!!!!!



Boduczek wiesz co, nie warto grac z Newbie ktory robi postacie na singlu edytorami. A ten tal rash to mnie rozwalil, przeciesz to taki crap nie lepiej urbac gniew czaszkowca lub forti shako wschodzace slonce (jak sorc na fb) Bk albo soja i ravena ? pasa nazwe zapomnialem xD i occulusa albo cos na F nie pamietam jak to sie nazywalo (occulus tylko z widokiem perf na ogien np) Nie gralem naprawde dlugo wiec sry ale zapomnialem kilku nazw a dziennie to robilem ze 200 runow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu "wypadłem" z Diablo, ale zawsze uważałem, że biorąc pod uwagę maksymalne możliwosci, czyli max level najlepsze przedmioty itepe to amazkonka była najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do ponad 30 poziomu każdą postaacią oprócz czarodziejki czy jakoś tak:P:P i powiem wam że najlepiej mi się grało w sumie postaciami z dodatku czyli zabójczyni i druid (przywoływałem niedźwiedzia i on mi wszystko załatwiał :D , ja tlyko z daleka naparzałem) a z postaci z samej gry bez dodatku to najfajniej mi się grało barbarzyńcą :P ---->Nekromanta najgorszy w moim odczuciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 23:28, IMPERATOR1990 napisał:

Kupiłem dzisaj Diablo 2 z dotatkiem
i jestem barbażyńcom na 6 poziomie jest doje***ty
ale mam pytanie co warto w nim ulepszać
i jaką bronią warto się tą postacią posługiwać ?

Dawno grałem w Diablo ale z tego co pamiętam to była taka umiejętność żeby walczyć 2 broniami naraz :D -Więc jeśli sięnie myle to jest to najlepsze rozwiązanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 20:26, Adik989 napisał:

> > > > > Dzieki za podanie nazw przedmiotów postaram sie je zachować jak na nie trafie:D

a co sądzisz o moich przedmiotach w skrytce???/ Mam je sprzedać?? opisałem je pare postów wyzej
A tak przy okazji to zrobiłem to czarke bez używania edytorów!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najleprzy jest ten wiecie nie ten no jak on ma no ten barbarzyńca bo nim najtrudniej przejść gre bo jak nim się gra to nie wystarczy tylko klikać żeby zabić to się normalnie troche pomęczyć trzeba a jak ten to normalnie taka rada ze kupcie se dobry miesz i wiecie nie i klejnoty bo jak masz klejnoty to wróg ma kłopoty ale najleprza postać to ten no jak on ma no ten czarodziej bo on ma czary i jak zwój to on normalnie tak ze zwoja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować