Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Najdłużej grałem w Heroesów III... Od premiery, do czasów dzisiejszych mam zainstalowanych na kompie (hirołsi przetrwały dwie zmiany sprzętu) :). To znaczy teraz już wersja NXK, ale wciąż jeszcze gdzieś mam płyty podstawki i dodatków jeszcze z czasów premierowych. Aha, wciąż jeszcze zdaża mi się pograć w multiplayerze z przyjaciółmi. Oczywiście tryb Hot Seats obowiązkowy ;).
Drugą grą, która na dłuugo zagościła na moim dysku twardym, to Worms Armaggedon. To była zarazem chyba pierwsza zakupiona gra - chyba wyszła przed HoMM 3?... (wcześniej wystarczały wypożyczalnie w formie kolegów)
Kolejnym w kolejce tytułem jest ... Settlers 2. Jedna z moich ulubionych gier...
Później, już gdzieś daleko z tyłu, będą pewnie jeszcze Civilization III i Heroes IV. I dalej już właściwie gry tylko przejściowo, maksimum chyba pięć razy KotOR, ale to właściwie prawie pod rząd, więc się raczej nie liczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol we wszytkie gry w które lubie gram długo. BG1, PT oraz Kingdom Under Fire. Niezapomniany godziny spędzone przed kompem przy tych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operation Flaspoint,Max Payne 2 (nawet nie wiecie jak mi się podobał) i Heroes of might and magic 3 wraz z dodatkami. W nią można było grać bez końca,ale w końcu przestałem w nią grać. Opflashpoint i Max Payne to do tej pory są u mnie zainstalowane.
A i jeszcze Half-Life(ale jedynka ,dwojke przeszedłem raz,może jeszcze zagram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Diablo 2 (od początku, zamówiłem pre-order), a później LoD, na razie nic go nie przebija... CS dość długo później a aktualnie GW i wygląda na to, że postaram się pobić rekord (czyt. bede grał jeszcze dłuuugo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podam gierki w które aktualnie gram czy grałem i dany czas jaki spędzam przy nich do tej pory.

Project IGI 2 ( 2 lata )
Gothic Saga ( rok )
Morrowind ( rok )
Far Cry ( pół roku )

Nom i to wszystko o inneych to nie wspominam bo zbyt duża lista by była ale w te gierki najdłużej pykam.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:29, popmaster napisał:

Najdużej grałem w diablo 2, a jeszcze dluzej w heroesa 2 i 3 bo 4 nie byl taki udany...


ps. mam nadzieje że heroes 5 to bedzie cudo

Nie czytam zbyt dużo O hero V ale ma byc trój wymiarowy .... ja chyba nadal wolę hero III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej grałem w GOTHIC 2 pszeszedłem ja 7 razy, a potem kupiłem dodatek NOC KRUKA i pszeszedłem jeszcze 3. Tej gry niepszewyższy żadna inna, a jeszcze jak wyjdzie GOTHIC 3 to już będzie najlepsza gra wszechczasów :D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:36, Daro152 napisał:

Ja najdłużej grałem w GOTHIC 2 pszeszedłem ja 7 razy, a potem kupiłem dodatek NOC KRUKA i pszeszedłem
jeszcze 3. Tej gry niepszewyższy żadna inna, a jeszcze jak wyjdzie GOTHIC 3 to już będzie najlepsza
gra wszechczasów :D!!

Daro - każdy ma inny gust bez urazy , ale nad Gothica któce przeszedłem 1 raz nadkładam sage Baldurs Gate lub Icewind Dale - nie grałem jeszcze w Neverwinter ale mószę sobię ją załatwić ( oryginał oczywiście bo mam hycia na tym punkcie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:44, Ciechan napisał:

World of Warcraft? Już ponad rok gram i się nie nudzi :]


Słyszałem, że do WoW''a trzeba mieć dużo czasu i kasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:41, szary paladyn napisał:

Daro - każdy ma inny gust bez urazy , ale nad Gothica któce przeszedłem 1 raz nadkładam sage
Baldurs Gate lub Icewind Dale - nie grałem jeszcze w Neverwinter ale mószę sobię ją załatwić
( oryginał oczywiście bo mam hycia na tym punkcie )



Wiem że nie dla każdego ta gra jest najlepsza, ale to chodziło głównie o moje zdanie. A grałem w baldurs gate i icewind dale a także w newerwinter ale zadna z tych gier mi się niepodoba, moze zabardzo przywykłem do gier typu GOTHIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:51, Yamamoto napisał:

> World of Warcraft? Już ponad rok gram i się nie nudzi :]

Słyszałem, że do WoW''a trzeba mieć dużo czasu i kasy :-)

i Nerwów ! Ja jakoś czasmi nie wytrzymywałem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:53, Daro152 napisał:

> Daro - każdy ma inny gust bez urazy , ale nad Gothica któce przeszedłem 1 raz nadkładam
sage
> Baldurs Gate lub Icewind Dale - nie grałem jeszcze w Neverwinter ale mószę sobię ją załatwić

> ( oryginał oczywiście bo mam hycia na tym punkcie )


Wiem że nie dla każdego ta gra jest najlepsza, ale to chodziło głównie o moje zdanie. A grałem
w baldurs gate i icewind dale a także w newerwinter ale zadna z tych gier mi się niepodoba,
moze zabardzo przywykłem do gier typu GOTHIC!

No racja ... nie miałem nic złego na myśli O nie !!! trochę mnie poniosło .... Choć może o tym zadecydować tylko Neverwinter kontra Gothic III . A może będzie remis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować