Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - Edycja Kolekcjonerska - zamówienia przedpremierowe

175 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 14:23, -Rafał- napisał:

> Tez się zawiodłem na tym ,,obarku na płótnie i na tym,,zestawie"(a są dwie) naklejek.
Aha i
> zauważyłem, że kalendarz nie jest uzupełniony:(

Hmm.. dwie? u mnie jest jedna taka "gruba" - tzn jest taki jeden prostokącik z chyba dwoma
wytrasowanymi - logiem i postacią zabójczyni - czy o to Ci chodziło?

Tak oto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 13:50, karolj napisał:

Też nie mam obrazka na płótnie, zgłosiłem do gram.pl i do ncsoft.

Puki co mam odpowiedz:
Thank you very much for contacting the Guild Wars Customer Support. We received your ticket
about a problem in regards to Guild Wars. We are handling all customer requests in the order
of their arrival, and you will receive an answer to your request as soon as possible.

Thank you very much for your patience.

Regards,
The Guild Wars Support Team


Więc jak to będzie? Kiedy oni i jak wyślą nam ten obraz na płótnie?

Dnia 28.04.2006 o 13:50, karolj napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:14, Vasilli napisał:

zauważyłem, że kalendarz nie jest uzupełniony:(


Co to znaczy ze nie jest uzupełniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 20:24, -Rafał- napisał:

> zauważyłem, że kalendarz nie jest uzupełniony:(

Co to znaczy ze nie jest uzupełniony?

No że np. Nie ma Maja 2006 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 20:58, Vasilli napisał:

> > zauważyłem, że kalendarz nie jest uzupełniony:(
>
> Co to znaczy ze nie jest uzupełniony?
No że np. Nie ma Maja 2006 roku


Sprawdź drugą sronę kartki z Miesiącem Kwiecien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz , dlaczego na zdjęciu na gram.pl wersji EK nie ma płótna z malunkiem? Czyżby coś nie tak? Na pudełku mam wyraźnie wpisane: Unique Cloth Picture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:47, karolj napisał:

Do tego też już nie ma tego plutna w opisie gry, ciekawostka.


CDP spękał, że jakby podali info, że na biedną Polskę idzie wersja zubożona, to by masę ludzi wycofało preordery, a przynajmniej zrezygnowali by z EK i kupili zwykłą, a w magazynach CDP została by masa śmierdzącego drogiego towaru tracącego z każdym dniem na wartości.
Politycy stosują to samo, to się nazywa KŁAMSTWO, lub ŚWIADOME PRZEMILCZANIE NIEWYGODNEJ PRAWDY, a czasami przeradza się w OSZUSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:35, karolj napisał:

Zaraz, zaraz , dlaczego na zdjęciu na gram.pl wersji EK nie ma płótna z malunkiem? Czyżby coś
nie tak? Na pudełku mam wyraźnie wpisane: Unique Cloth Picture


I poki tam jest napisane i było w opisie bo każdy widział to być powinno - zresztą mam maila z CP ze sprawe wyjasniają - pewnie sami nie wiedzą o co chodzi.

Cytat ze strony GW poza tym:

Guild Wars Factions
Game Content List - Europe

Here is the list of contents for the Guild Wars Factions Collector''s Edition for Europe:

* 2 game CDs

* Soundtrack CD

* Double-sided poster: Map of Cantha and Factions Poster

* Game Manual

* Quick Reference Card

* Cloth Picture

* Art book

* Desk Calendar

* Mouse Pad

* Sticker Set

* Collectable Plastic Game Activation Card

* Special In-Game Dance Emote for the Assassin and Ritualist

* Bonus Music Key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:23, Piotrbov napisał:

> > > zauważyłem, że kalendarz nie jest uzupełniony:(
> >
> > Co to znaczy ze nie jest uzupełniony?
> No że np. Nie ma Maja 2006 roku

Sprawdź drugą sronę kartki z Miesiącem Kwiecien.

Ja tez głupi jestem;) Dobra idę grac w GWF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 22:43, sls333 napisał:

CDP spękał, że jakby podali info, że na biedną Polskę idzie wersja zubożona, to by masę ludzi
wycofało preordery, a przynajmniej zrezygnowali by z EK i kupili zwykłą, a w magazynach CDP
została by masa śmierdzącego drogiego towaru tracącego z każdym dniem na wartości.
Politycy stosują to samo, to się nazywa KŁAMSTWO, lub ŚWIADOME PRZEMILCZANIE NIEWYGODNEJ PRAWDY,
a czasami przeradza się w OSZUSTWO.


uwielbiam takich ludzi jak ty. nie maja pojecia o czym mowia ale beda pisac i robic awantury zeby "zaistniec" (jestem wielkim panem, wprawdzie nie zamowilem gry i tak ale bede bluzgal, tak jak ''prawdziwy dorosly'').... masz w ogole jakies pojecie o kolekcjonerce GWF? jest JEDNA WERSJA W EUROPIE i problem jest masowy. ludzie ze wszystkich krajow eu narzekaja na brak tego cloth picture i ncsoft obiecal ze bedzie dosylal wszystkim klientom w europie brakujacy element pakietu. poczytaj fora o gw jak guildwars.pl a potem pisz.

gdybys choc troche sie tym interesowal to bys sprawdzil i to wiedzial. zamiast tego wolisz wyzywac ludzi i oskarac o klamstwo i "swiadome przemilczanie prawdy" (wtf?). nie wiem czy potrafisz pisac w sposob normalny i kulturalny. jesli nie to radze zaczac bo po prostu kompromitujesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 21:59, D2T napisał:

uwielbiam takich ludzi jak ty. nie maja pojecia o czym mowia ale beda pisac i robic awantury
zeby "zaistniec" (jestem wielkim panem, wprawdzie nie zamowilem gry i tak ale bede bluzgal,
tak jak ''prawdziwy dorosly'').... masz w ogole jakies pojecie o kolekcjonerce GWF? jest JEDNA
WERSJA W EUROPIE i problem jest masowy. ludzie ze wszystkich krajow eu narzekaja na brak tego
cloth picture i ncsoft obiecal ze bedzie dosylal wszystkim klientom w europie brakujacy element
pakietu. poczytaj fora o gw jak guildwars.pl a potem pisz.

gdybys choc troche sie tym interesowal to bys sprawdzil i to wiedzial. zamiast tego wolisz
wyzywac ludzi i oskarac o klamstwo i "swiadome przemilczanie prawdy" (wtf?). nie wiem czy potrafisz
pisac w sposob normalny i kulturalny. jesli nie to radze zaczac bo po prostu kompromitujesz
sie.


I wszystko jest jasne. Dobrze ze choc jedna osoba, ma glowe na karku i potrafi powiedziec pare waznych argumentow w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 21:59, D2T napisał:

> CDP spękał, że jakby podali info, że na biedną Polskę idzie wersja zubożona, to by masę
ludzi
> wycofało preordery, a przynajmniej zrezygnowali by z EK i kupili zwykłą, a w magazynach
CDP
> została by masa śmierdzącego drogiego towaru tracącego z każdym dniem na wartości.
> Politycy stosują to samo, to się nazywa KŁAMSTWO, lub ŚWIADOME PRZEMILCZANIE NIEWYGODNEJ
PRAWDY,
> a czasami przeradza się w OSZUSTWO.

uwielbiam takich ludzi jak ty. nie maja pojecia o czym mowia ale beda pisac i robic awantury
zeby "zaistniec" (jestem wielkim panem, wprawdzie nie zamowilem gry i tak ale bede bluzgal,
tak jak ''prawdziwy dorosly'').... masz w ogole jakies pojecie o kolekcjonerce GWF? jest JEDNA
WERSJA W EUROPIE i problem jest masowy. ludzie ze wszystkich krajow eu narzekaja na brak tego
cloth picture i ncsoft obiecal ze bedzie dosylal wszystkim klientom w europie brakujacy element
pakietu. poczytaj fora o gw jak guildwars.pl a potem pisz.

gdybys choc troche sie tym interesowal to bys sprawdzil i to wiedzial. zamiast tego wolisz
wyzywac ludzi i oskarac o klamstwo i "swiadome przemilczanie prawdy" (wtf?). nie wiem czy potrafisz
pisac w sposob normalny i kulturalny. jesli nie to radze zaczac bo po prostu kompromitujesz
sie.


LOL

Alez mnie to absolutnie wcale nie interesuje, ja po prostu uwielbiam bic piane i patrzec jak sie dzieci zapluwaja z nerwow i usiluja sklecic zdanie zlozone :) Z szukania na necie e-przyjaciol, e-kolegow i e-poklasku wyroslem gdzies w okolicy roku 1994, czyli pare lat zanim TePsa udostepnila swoje 0202122, wpuszczajac do netu te bande, ktora siedzi tu do dzis i uwaza ze to jest jej miejsce... :D

Pomijajac fakt, ze do tej pory nie dostalem zwyklego wydania GWF zakupionego w preorderze... ale to juz temat na inny watek i inne wtykanie palcow w drzwi. Slabe drzwi z cienkiej tektury - dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów odgrzebuje temat :P
Ale chciałbym się zapytać kiedy dostanę kod do rejestracji EK w gram.pl
Nie jest to sprawa pilna, ale jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować