Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City Interactive ujawnia nowe gry konsolowe

6 postów w tym temacie

Zastanawiam się ile procent z tych 3 milionów złotch na Sniper: Ghost Warrior zostało wydanych na silnik gry. Podejrzewam że taki silnik troszku kosztuje, a co do rozgrywki CI mnie nia nie zaskoczylo. Ogladalem na tvgry zapowiedz tej ze gry (filmy z serii gramy) i jak widzialem to tam oprocz sniperowania nic nie ma. No rozumiem wkoncu to Sniper Ghost Warrior ale jak widze narazie jedna lokacje (po trailerach) to chyba z czasem mi sie ta dżungla przeje. Tej grze przydalaby sie dobra animacja (zmianna broni masakra) i pare ciekawych lokacji aha i jeszcze jedno błagam CI Nie bierzcie sie za fabule bo znowu wymyslicie szmelc poprostu dajcie otwarta arene i dajcie sobie pograc bo waszi scenarzysci mi potem spac nie dadza gdyz bede myslal nad idiotyzmem fabul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jungla Ci się nie znudzi :P Wiem, że misje sniperskie będą przeplatane z misjami szturmowymi. Widziałem nawet filmik, gdzie był atakowany statek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 10:55, ChapiQue napisał:

Zastanawiam się ile procent z tych 3 milionów złotch na Sniper: Ghost Warrior zostało
wydanych na silnik gry. Podejrzewam że taki silnik troszku kosztuje


Silnik na jakim jest tworzona gra to Chrome Engine 4 od chłopaków z Techlandu. Więc za dużo na niego nie wydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby Sniper: Ghost Warrior się zwrócił. Może nie będzie zły, ale nie każdego zainteresuje gra snajperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować