Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

To nic nie daje dla łowcy smoków. Dla palladyna to do konsekracji miecza w kapliczce potrzebne a dla maga daje jakieś tam staty.

@Matias16162

Nie pamiętam ile dokładnie daje ten eliksir ale na pewno daje fajne obrażenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:05, Spoon14 napisał:

Nie wiem jak jest w NK, ale w normalnym Gothic 2 drugie konsekrowanie dawało sporo przynajmniej
u palladyna

Ja nigdy nie konsekrowałem miecza! Dopiero teraz. Wcześniej grałem pare razy paladynem, ale nigdy nie konsekrowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:58, Tajemnic napisał:

A co? Ze Szpona korzystałeś? Czy może z czegoś innego?

Ze Szpona, a na smoka- ożywieńca Szpon nie działał to go rozwaliłem z.... kuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:35, Net.com napisał:

jak grasz lowca albo paladynem to miecz tym kropisz :)


Można też łyknąć, ale... cóż, zamiast namiastki Innosa, jaką są jego łzy, będziesz mógł go spotkać osobiście ;)

BTW, łowca używa łez do wytworzenia ciężkiej zbroi łowcy smoków, a nie do konsekrowania miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś ty. Mówię łzy innosa dla łowcy są zbędne. Nic z nimi nie zrobisz. One są wpisane w fabułę tylko. Bo dla paladyna i maga są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój pierwszy post tutaj i pierwsza rozgrywka w Gothica 2.

Mały problem, chyba mam buga z Laresem. Jestem w trzecim rozdziale i Vatras zlecił mi dostarczenie ornamentu Saturasowi. Wręczyłem go Laresowi, ale nie ma żadnej opcji dialogowej umożliwiającej mi podróż do magów wody (w drugim rozdziale jeszcze była taka opcja). Czy to zadanie koniecznie trzeba wykonać przed pierwszym udaniem się do Górniczej Doliny? Można to jeszcze jakoś naprawić? Próbowałem z konsoli odebrać mu ornament i zanieść go sam, ale niestety nie ma go w plecaku. Od ostatniego sejwa przed oddaniem mu ornamentu dzieli mnie jakieś 8 godzin gry... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapuje bo pewnie na początku poszedłeś z nim na farmę onara?? Wtedy ta opcja z podróżami znika. I nic nie da rady zrobić wtedy.
Najpierw powinieneś zagadać z Laresem i połazić po mapie a potem do onara.
Ale czemu dopiero w trzecim rozdziale to robisz?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:08, mlynar911 napisał:

Kapuje bo pewnie na początku poszedłeś z nim na farmę onara?? Wtedy ta opcja z podróżami znika.
I nic nie da rady zrobić wtedy.


Nigdzie z nim jeszcze nie chodziłem.

Dnia 18.12.2007 o 20:08, mlynar911 napisał:

Najpierw powinieneś zagadać z Laresem i połazić po mapie a potem do onara.
Ale czemu dopiero w trzecim rozdziale to robisz?? :>


Gram w to pierwszy raz, zazwyczaj zadania z dodatku są trudniejsze niż te z podstawki wolałem więc wykonać je później, kiedy zdobędę trochę doświadczenia, niestety założenie to okazało się błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:07, Net.com napisał:

zadanie trzeba wykonac przed naprawa oka innosa


Nie naprawiłem jeszcze oka Innosa, a o takich rzeczach chyba powinno być jakieś info w grze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:06, Todryk napisał:

Witam, mój pierwszy post tutaj i pierwsza rozgrywka w Gothica 2.

Mały problem, chyba mam buga z Laresem. Jestem w trzecim rozdziale i Vatras zlecił mi dostarczenie
ornamentu Saturasowi. Wręczyłem go Laresowi, ale nie ma żadnej opcji dialogowej umożliwiającej
mi podróż do magów wody (w drugim rozdziale jeszcze była taka opcja). Czy to zadanie koniecznie
trzeba wykonać przed pierwszym udaniem się do Górniczej Doliny? Można to jeszcze jakoś naprawić?
Próbowałem z konsoli odebrać mu ornament i zanieść go sam, ale niestety nie ma go w plecaku.
Od ostatniego sejwa przed oddaniem mu ornamentu dzieli mnie jakieś 8 godzin gry... :/

naucz sie kradziezy kieszonkowej i gwizdnij mu go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:14, mlynar911 napisał:

No to nie wiem. Z ornamentem powinno się robić zadania w 1 rozdziale. One nie są trudne.


Trudno jest ocenić, które zadania będą trudne grając pierwszy raz. Główna linia fabuły wydawała mi się łatwiejsza, więc zacząłem od niej. I było łatwo aż do pojawienia się poszukiwaczy. Trenowałem głównie luki za pomocą których niewiele im potrafię zrobić (swoją drogą dopiero poniewczasie zauważyłem, że kusze zalezą od siły... ), stąd pomysł na podbicie poziomów. Teraz poważnie się zastanawiam nad rozpoczęciem gry od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:52, mlynar911 napisał:

No coś ty. Mówię łzy innosa dla łowcy są zbędne. Nic z nimi nie zrobisz. One są wpisane w
fabułę tylko. Bo dla paladyna i maga są potrzebne.


Z tego co pamiętam, to w podziemiach klasztoru, tam, gdzie znajdujemy łzy, jest też pewien almanach, a jego tekst uzależniony jest od gildii, do której przystąpiliśmy. Wydaje mi się, że tak jest "przepis" na ciężką zbroję. A jeśli nie, to na jakieś ulepszenie. Zresztą jestem akurat łowcą, jutro postaram się skończyć czwarty rozdział i sprawdzę jak to z tymi łzami jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie...szukałem szukałem(może jednak za mało) i nie znalazłem
Czy jest w Korinis miejsce w którym moge zdobyć kusze?A jeśli nie tam to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:51, RebeliaMuppet napisał:

Mam takie głupie pytanie...szukałem szukałem(może jednak za mało) i nie znalazłem
Czy jest w Korinis miejsce w którym moge zdobyć kusze?A jeśli nie tam to gdzie?

Kuszę? Chodzi Ci o jakąś specjalną czy taką zwykłą? W Słonecznym Kręgu znajduje się kusza, ale musisz ją zwrócić właścicielowi (Dragomirowi, o ile się nie mylę) by ukończyć jednego z questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprzeciwko wejścia od latarni morskiej Jacka jak idziesz pod górkę w stronę tego gościa co uczy z łuku strzelać to po lewej stronie leży kusza. W drugim miejscu to obok magicznego golema, jak masz most i tam pilnuje jakiś śmieć to po lewej stronie od niego leży przyzwoita kusza.

To miała być odpowiedź dla RebeliaMuppet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować