Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Jestem aktulanie w drugim rozdziale w górniczej dolinie spotkałem Diega i sie okazalo, że można go odprowadzić na przełęcz. Jak na dołączonym screenie widać Diego poległ i moje pytanie brzmi czy coś się stanie jeżeli on zginie czy wszystko będzie ok?

20080404190031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz tak jak bym pierwszy raz gral w tą gre ok :)
A w ogóle juz go doprowadziłem do przełęczy choć nie było łatwo bo bez eliksirów.
A myślałem, że wybije razem z nim wszystkich orków, a on nawet pod zamek podejść nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 19:42, Lord Andre 1 napisał:

Znawca Gothica się znalazł. Niektórzy poprostu nie chodzą na łatwizne tak jak ty.

Masz racie, lepiej pograć trochę dłużej i mieć z tego przyjemność niż parę godzin i nic z tego nie mieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczałem grać od nowa i zobaczy się ile godzin będe grać w Gothica licze, że coś około 80 zanim dobrne do końca, a xfire liczy liczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:07, Lord Andre 1 napisał:

Zaczałem grać od nowa i zobaczy się ile godzin będe grać w Gothica licze, że coś około
80 zanim dobrne do końca, a xfire liczy liczy....

80 to może nie. Na moje oko to z 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt może lekka przesada ale jak bym miał xfire wtedy gdy grałem po raz pierwszy to na 80 godzin by mogło wjechać. Przecież jak się grało pierwszy raz to się zaglądało w każdy kat, rozmawiało się z każdą osoba itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:01, Mezo505 napisał:

Masz racie, lepiej pograć trochę dłużej i mieć z tego przyjemność niż parę godzin i nic
z tego nie mieć!!!

Ale im więcej z nim jesteś to więcej expa dostajesz bo Diego jest w miare silny i potrafi wytłuc kilku orków, jak tak robiłem i nabiłem parę leveli. Wiec opłaca się go odprowadzić baaardzo szeroka drogą zabijając wszystko co się rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałeś w podstawkę to w tym samym miejscu, nie chcę zdradzać fabuły jak nie grałeś :P Ale nie prędko go znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:56, 143872 napisał:

Jak grałeś w podstawkę to w tym samym miejscu, nie chcę zdradzać fabuły jak nie grałeś
:P Ale nie prędko go znajdziesz ;)



Daleka droga przed nim, powiem tyle że ten maraton za pierwszym razem zajął 45 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak masz iść cały czas prosto aż dojdziesz do takiego niby lasku i tam będzie kamienny krąg no i poszukiwacze, który trzeba oczywiście wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:59, Riddick236 napisał:

Jak są ci dwaj goście co chcą mi wrąbać mam tam pójść za nich?? tam w ten lasek ;p.

Mówisz o tych włóczęgach? Jeżeli tak to zabij ich a potem idź w "ten lasek" cały czas przed siebie, aż znajdziesz Oko :) ( pogadaj z Poszukiwaczem - taka mała rada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:01, Lord Andre 1 napisał:

Tak masz iść cały czas prosto aż dojdziesz do takiego niby lasku i tam będzie kamienny
krąg no i poszukiwacze, który trzeba oczywiście wyeliminować.

Aha thx
Może rozkręcimy jakiś temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować