Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2006 o 15:44, MaxLuis napisał:

kto zna odpowiedzi na pytania quahodrona ??


już się pytałeś w innym temacie i odpowiedź dostałeś, ale przez grzeczność przypomne:

1) Strażnicy Umarłych
2) Kasta wojowników
3) Kapłani
4) Kasta wojowników
5) Uczeni
6) Uzdrowiciele
7) Nie wiem (tak brzmi odpowiedź)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, cóż, dzięki Panom za danie mi nadziei. Już myślałem, że straciłem ten quest. Ale Angar najwyraźniej odchodzi po pierwszym jego ujrzeniu, a nie rozmowie, gdyż ja z nim nie gadałem. To tyle. Dziękuję jeszcze raz i życzę miłych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 19:50, dzezmen napisał:

Kto wie od kogo w Górniczej dolinie moge sie sie nauczyć usuwać łuski smoków.

Od Gestatha stoi sobie razem z Gornem na drodze do kamiennego smoka :D
Ma zbroje z pancerzy pełzaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 21:53, mikim napisał:

Że co? Przecież w Złotej Edycji Gothic II jest 35 wPLN :). Wiem bo sam mam :).


oo.... no t tera bedzie git..znizki ze hej..takze po obliczeniach z tego co zamowilem to dostane 60wpln:)( na wysylke wydalem 30wpln..takze mam zwrot z plusikiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bardzo sie ciesze..ale musze czekac do 21 na przesylke:/:(( a to kurierem jest..to jutro powinno dojsc jak dzis o 9:59 zlozylem zamowienie:/(chodzi mi o 9 rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko...jak zaczyna sie gothic II:NK?? nigdy niegralm a tera a\jak zaczne to chce wiedziec naczym stoje..dalej jest khorinis??
no wiecie mi chodzi opodstawowe zeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak bez dodatku, tylko że Xardas informuje cię co i jak, jest filmik, w drodze do Khorinis spotykasz nowych NPC itd. Sam zobaczysz. Trudniej, lepiej, więcej. Ogólnie ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 22:41, Vormulac napisał:

Tak samo jak bez dodatku, tylko że Xardas informuje cię co i jak, jest filmik, w drodze do
Khorinis spotykasz nowych NPC itd. Sam zobaczysz. Trudniej, lepiej, więcej. Ogólnie ekstra.


yyyy...to tak jakby tamtych smokow nigdy nie bylo??:>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 22:42, diablolod napisał:

> Tak samo jak bez dodatku, tylko że Xardas informuje cię co i jak, jest filmik, w drodze
do
> Khorinis spotykasz nowych NPC itd. Sam zobaczysz. Trudniej, lepiej, więcej. Ogólnie ekstra.


yyyy...to tak jakby tamtych smokow nigdy nie bylo??:>:P

heh, nie. Smoki nadal są. Zaraz po rozmowie z Xardasem opowie ci o NOWYM :)) zagrożeniu. Wtedy pojawi się filmik z nocą kruka.

Autorzy gry po prostu wrzuclil zadania i nowy świat do fabu ły gothic2. Nadal będziemy musieli wypłynąć na dwór Irdorath by ukończyć grę, ale w międzyczasie odwiedziśz na początku gry nową krainę. Jarkendar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2006 o 23:35, Darkstar181 napisał:

>
> yyyy...to tak jakby tamtych smokow nigdy nie bylo??:>:P
heh, nie. Smoki nadal są. Zaraz po rozmowie z Xardasem opowie ci o NOWYM :)) zagrożeniu. Wtedy
pojawi się filmik z nocą kruka.

Autorzy gry po prostu wrzuclil zadania i nowy świat do fabu ły gothic2. Nadal będziemy musieli
wypłynąć na dwór Irdorath by ukończyć grę, ale w międzyczasie odwiedziśz na początku gry nową
krainę. Jarkendar.

no ale mi chodzi o to ze to takjakby nie bylo wogule tego co sie dzialona podstawce..tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2006 o 23:36, diablolod napisał:

no ale mi chodzi o to ze to takjakby nie bylo wogule tego co sie dzialona podstawce..tak?

Nie wiem o co ci dokąłdnie chodzi. Po prostu fabuła jest sprytnie połączona. Np. Vatras nie zgodzi się naprawić oko, dopóki nie załatwisz mu zmiennika(zastępce). A żeby to uczynić trzeba będzie wypełnić zadania w Jarkendarze.

W samym Jarkendarze oczywiście fabuła nie będzie powiązana ze smokami( nic o nich nie usłyszymy) ale sama nowa gildia(właściwie mini gildiia) będzie obecna w grze, i silnie powiązana z zadaniami z samej podstawki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować