Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 02:54, wdowiakm napisał:

On się pytał gdzie i kiedy mozna kupić jakiś dobry miecz


A ja mu odpowiedziałem. "u tego strażnika w porcie, który ma kontakty u paladynów."

Dnia 05.01.2007 o 02:54, wdowiakm napisał:

a ty mu mówisz o Szponie Beliara przecież


No tak przy okazji. :P

Dnia 05.01.2007 o 02:54, wdowiakm napisał:

go nie kupujesz tylko zdobywasz zabijając Kruka no chyba, że to teraz nazywa się "kupnem" ;))


Powiedziałem, że zdobędzie po zabiciu Kruka, a nie kupi.

Dnia 05.01.2007 o 02:54, wdowiakm napisał:

Oj dawno nie grałem czas sobie odświerzyc pamięc ;)


Ja też. :P

Btw; Czy TY to ON? Takie same avatary... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 10:45, Luke Shadow napisał:

Btw; Czy TY to ON? Takie same avatary... ;p


[offtop]

Ja to ja a nie on ;)) Po prostu zdublował mojego avatara tylko ma w gorszej rozdzielczości ;))

Sorki za offtop ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:08, mroczny mrok napisał:

A ja mam pytanie.
Jak mam zabić parę orków w dolinie Jarkenda??(nie znajdują się one w kanionie)
Nie potrafię ich zabić, bo mam dopiero 16 poziom.



Najlepiej obok nich narazie przebiegnij z miksturką a zabij dopiero później nie trzeba ich zabijać żeby wypełnić jakąś misję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:08, mroczny mrok napisał:

A ja mam pytanie.
Jak mam zabić parę orków w dolinie Jarkenda??(nie znajdują się one w kanionie)
Nie potrafię ich zabić, bo mam dopiero 16 poziom.

Proponuje Ci zabicie ich z pomocą pirtów(masz taka misje kiedy to Greg każe ci oczyśić kanion z brzytwiaków,i można wziąsc do pomocy paró piratów)wtedy powinno ci się udać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:08, mroczny mrok napisał:

A ja mam pytanie.
Jak mam zabić parę orków w dolinie Jarkenda??(nie znajdują się one w kanionie)
Nie potrafię ich zabić, bo mam dopiero 16 poziom.

Kup od Magów Wody zwoje czarów takiego pokroju jak np. Deszcz Ognia czy Przywołanie Demona(są drogie ale z nimi sobie spokojnie poradzisz). Każdy zwój w NK wymaga tylko 5 many, więc sposób masz podany na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:14, gothicsheep napisał:

> A ja mam pytanie.
> Jak mam zabić parę orków w dolinie Jarkenda??(nie znajdują się one w kanionie)
> Nie potrafię ich zabić, bo mam dopiero 16 poziom.
Kup od Magów Wody zwoje czarów takiego pokroju jak np. Deszcz Ognia czy Przywołanie Demona(są
drogie ale z nimi sobie spokojnie poradzisz). Każdy zwój w NK wymaga tylko 5 many, więc sposób
masz podany na tacy


O tym nie pomyślałem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothicsheep - wiec mowisz, ze spotkamy sporo znajmocyh w G2. No to fajnie, szkoda, że nie mogą rozpowiadać o twoich czynach :D

A tak wogole, to jestem na poczatku G2 i nie za bardzo wiem co mam ze soba zrobic ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 17:01, Barcelonismo24 napisał:

A tak wogole, to jestem na poczatku G2 i nie za bardzo wiem co mam ze soba zrobic ;]

Pozdrawiam

Idź do miasta i pogadaj ze wszystkimi napewno ktoś coś Ci zleci no ale najpierw pogadaj z Xardasem a później z Cavalornem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:01, Barcelonismo24 napisał:

Gothicsheep - wiec mowisz, ze spotkamy sporo znajmocyh w G2. No to fajnie, szkoda, że nie mogą
rozpowiadać o twoich czynach :D

A tak wogole, to jestem na poczatku G2 i nie za bardzo wiem co mam ze soba zrobic ;]

Pozdrawiam

Imaj się wszystkich misji do jakich masz dostęp i zgłębiaj tajniki tego fasynującego świata... ^_^
Jak byś czegoś nie wiedział to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:22, Barcelonismo24 napisał:

Xardasem i Cavalornem oczywiscie rozmawialem ;) DO kogo najlepiej się przyłączyć? Tzn. do jakiego
kregu czy co tam jeszcze jest, najlepiej starac sie dostac ;)

Pozdrawiam...

Na początek proponuje do Strazy miejskiej a póxniej do Paladynów będziesz miał połączenie maga z wojownikiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie....to Oko Innosa mam wrazenie bedzie ciezko zdobyc :PP
Daleko droga przede mna....pierwsze czesc sie szybko przeszlo. Ciekawe jak bedzie z ta ;>

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:27, Barcelonismo24 napisał:

No i to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie....to Oko Innosa mam wrazenie bedzie ciezko zdobyc
:PP
Daleko droga przede mna....pierwsze czesc sie szybko przeszlo. Ciekawe jak bedzie z ta ;>


Oko Innosa zdobędziesz dopiero na koniec III rozdziału. Ale skoro już przeszedłeś pierwszą część nie ma co tłumaczyć. Znasz już uniwersum Gothica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:31, Luke Shadow napisał:

> No i to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie....to Oko Innosa mam wrazenie bedzie ciezko
zdobyc
> :PP
> Daleko droga przede mna....pierwsze czesc sie szybko przeszlo. Ciekawe jak bedzie z ta
;>

Oko Innosa zdobędziesz dopiero na koniec III rozdziału. Ale skoro już przeszedłeś pierwszą
część nie ma co tłumaczyć. Znasz już uniwersum Gothica. :)

Mi się wydawało że to Oka Innosa to naprawdę coś co da sporom moc a tu tylkoo ze smokami se moge pogadeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:11, Sługa Beliara napisał:

Mi się wydawało że to Oka Innosa to naprawdę coś co da sporom moc a tu tylkoo ze smokami se
moge pogadeć


A dane rozmawiać z potężną istotą magiczną jaką jest smok to nie jest potęzna moc?? Moim zdaniem to jest moc gdyż zwykły śmiertelnik odrazu by zginął a co dopiero porozmawiał ze smokiem ;))

Ps. Tnij cytaty ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Dnia 08.01.2007 o 18:15, wdowiakm napisał:

A dane rozmawiać z potężną istotą magiczną jaką jest smok to nie jest potęzna moc?? Moim zdaniem
to jest moc gdyż zwykły śmiertelnik odrazu by zginął a co dopiero porozmawiał ze smokiem ;))

Ps. Tnij cytaty ;))

No prawda,ale spodziewałem się czegoś innego.Jedynkowy Uriziel to był legendarny przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:19, Sługa Beliara napisał:

No prawda,ale spodziewałem się czegoś innego.Jedynkowy Uriziel to był legendarny przedmiot


Tak w Gothic 1 miałeś URIZIEL bardzo dobry miecz a tutaj masz Boski miecz Szpon Beliara czy to nie wystarczy??
Przecież nie mogli dac czegos mocniejszego gdyż musieli to zrównoważyć poniewąż po zdobyciu Szponu byłbyś nie do pokonania ;))
Fak faktem brakuje takich rzeczy jak magiczna zbroja czy Uriziel ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:23, wdowiakm napisał:

> No prawda,ale spodziewałem się czegoś innego.Jedynkowy Uriziel to był legendarny przedmiot


Tak w Gothic 1 miałeś URIZIEL bardzo dobry miecz a tutaj masz Boski miecz Szpon Beliara czy
to nie wystarczy??
Przecież nie mogli dac czegos mocniejszego gdyż musieli to zrównoważyć poniewąż po zdobyciu
Szponu byłbyś nie do pokonania ;))
Fak faktem brakuje takich rzeczy jak magiczna zbroja czy Uriziel ;))

Ja jak grałem to nie wiedziałem, że ten szpon jest bardzo dobry to się go pozbyłem i tak byłem terminatorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tego pozbyłem ze względu na PD. A który mieliście poziom, gdy wychodziliście z Doliny Jarkendar i szliście do Górniczej Doliny?? Ja na razie mam 17, ale jeszcze jestem w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować