Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Kiedy grałem w Gothica z Nocą Kruka to ni umiałem odpowiedzieć na pytania ducha Quarhodrona. Pszeszukałem tę bibliotekę w kanionie,ale nie ma tam wszystkich odpowiedzi.Teraz gram bez dodatku...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałem w Gothica z Nocą Kruka to ni umiałem odpowiedzieć na pytania ducha Quarhodrona. Pszeszukałem tę bibliotekę w kanionie,ale nie ma tam wszystkich odpowiedzi.Teraz gram bez dodatku...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 19:52, kamiln napisał:

na jedno pytanie odpowiedź nie wiem jest odpowiedzią prawidłową :D zainsaluj dodatek


Moim zdaniem dodatek jest fajny,ale trochę przesadnie trudny. Tylko nie mów że jest łatwy ;) pozdro dla Kamiln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:00, Kogut666 napisał:

Moim zdaniem dodatek jest fajny,ale trochę przesadnie trudny. Tylko nie mów że jest łatwy ;)

Fakt, trochę podnosi poprzeczkę, ale kiedy dorwiesz się do szponu beliara i odpowiednio go ulepszysz jesteś prawie nie do pokonania

Dnia 21.01.2007 o 20:00, Kogut666 napisał:

pozdro dla Kamiln

Dla ciebie również, i przemyśl tą grę z NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:00, Kogut666 napisał:

> na jedno pytanie odpowiedź nie wiem jest odpowiedzią prawidłową :D zainsaluj dodatek
>
>
Moim zdaniem dodatek jest fajny,ale trochę przesadnie trudny. Tylko nie mów że jest łatwy
;) pozdro dla Kamiln

Człowieku, nierozumiem cię? Masz dodatek i nie grasz z nim? ...........no comment :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:03, kamiln napisał:

> Moim zdaniem dodatek jest fajny,ale trochę przesadnie trudny. Tylko nie mów że jest łatwy
;)
Fakt, trochę podnosi poprzeczkę, ale kiedy dorwiesz się do szponu beliara i odpowiednio go
ulepszysz jesteś prawie nie do pokonania
> pozdro dla Kamiln
Dla ciebie również, i przemyśl tą grę z NK

Uszczęśliwiło by mnie gdyby zrobili takiego gothica noc kruka przez neta,takie mmorpg,co Ty na to? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:06, gothicsheep napisał:

> > na jedno pytanie odpowiedź nie wiem jest odpowiedzią prawidłową :D zainsaluj dodatek

> >
> >
> Moim zdaniem dodatek jest fajny,ale trochę przesadnie trudny. Tylko nie mów że jest łatwy

> ;) pozdro dla Kamiln
Człowieku, nierozumiem cię? Masz dodatek i nie grasz z nim? ...........no comment :/

To zrozum,chciałem zobaczyć jak się gra bez dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:10, Kogut666 napisał:

Uszczęśliwiło by mnie gdyby zrobili takiego gothica noc kruka przez neta,takie mmorpg,co Ty
na to? ;))

Nie miał bym nic przeciwko, choc wydaje się to fizycznie niemożliwe: wyobraź sobie dwóch-trzech graczy, kłucących się o to, kto żeczywiście jest wybrańcem innosa, jestem pewien, że wiem jak taki spór by się zakończył ;) A co do gry bez dodatku, to fabuła ta sama, tylko trochę prościej, i niektóre miejsca tracą na znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:17, gothicsheep napisał:

> To zrozum,chciałem zobaczyć jak się gra bez dodatku.
Gooorzej...

No dobra ,jeżeli miałeś na myśli ,że się gra gorzej to spoko...ale jak chciałeś mnie obrazić to niestety nie przyjdzie Ci to łatwo (nie przyjdzie Ci łatwo obrazić mnie, ozywiście);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:18, kamiln napisał:

> Uszczęśliwiło by mnie gdyby zrobili takiego gothica noc kruka przez neta,takie mmorpg,co
Ty
> na to? ;))
Nie miał bym nic przeciwko, choc wydaje się to fizycznie niemożliwe: wyobraź sobie dwóch-trzech
graczy, kłucących się o to, kto żeczywiście jest wybrańcem innosa, jestem pewien, że wiem jak
taki spór by się zakończył ;) A co do gry bez dodatku, to fabuła ta sama, tylko trochę prościej,
i niektóre miejsca tracą na znaczeniu.

...i również jest przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:09, Kogut666 napisał:

Która część według Was jest lepsza:1 czy 2? Moim zdaniem fabuła z 1 wymiata :)

nie pisz tylu postów pokoleii bo to spam
dla mnie 1 tez jest lepsza ale ten temat już był gdzieś poruszany najpierw poszukaj w wyszukiwarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż ..... trzeba w 1 zagrac zeby zrozumiec wiele watkow z 2 wiec nie mozna fabujy porownywac bo jest fabuja z serii GOTHIC a nie z gothic 1 i gothic 2 (chyba ze Jarkendar i Górnicza Dolina oraz Dwór Irdorath) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:16, Luzi napisał:

no cóż ..... trzeba w 1 zagrac zeby zrozumiec wiele watkow z 2 wiec nie mozna fabujy porownywac
bo jest fabuja z serii GOTHIC a nie z gothic 1 i gothic 2 (chyba ze Jarkendar i Górnicza Dolina
oraz Dwór Irdorath) ;)


Nie wiem, o co Ci chodzi, dosyć chaotyczny post... Ostatnią uznawaną przeze mnie częścią sagi jest G2:NK. Trzecia część jest raczej słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic3 ma zaaaaaaaaaaaaaaaajefajna fabułe ;) Sytem walki nareszcie uleszono i nie ma już "zielonych" postaci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:31, Luzi napisał:

Gothic3 ma zaaaaaaaaaaaaaaaajefajna fabułe ;) Sytem walki nareszcie uleszono i nie ma już "zielonych"
postaci ....


Tak się składa, że 3 zakończenia nie czynią fabuły dobrą... Faktycznie "pietruszka" (tak nazywałem siebie, jeśli byłem w czymś zielony) to był raczej chybiony strzał polonizatorów, wystarczyło by "adept".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 18:25, Remember_The_Name napisał:

> Sluchajcie, jest jakis dobry sposob na poszukiwaczy magiem ognia (...)
Cóż, nie da się ukryć, że Poszukiwacze w dodatku wymiatają, a najlepszym sposobem na nie grając
magiem jest... ucieczka. (...)


Jak narazie to uciekam tylko, ale to smiesznie wyglada bo wpadam do kregu slonecznego myk oko innosa biore i spadam :)))) No i fajnie sie prezentuje runa Korzen, tylko nie dziala na nich ;/.

Mam tez inne pytanie, co trzeba przyniesc Karrasowi zeby wymyslil jakis sposob na poszukiwaczy (taki quest jest mnie wiecej)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować