Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 18:09, damienthorn napisał:

> Prawda soory źle napisałem miałem na myśli średnią zbroję strażnika ( a napisałem leką)
soory
> za blond.Wiec kiedy dostajemy leką zbroje...?

Średnią zbroję straży możemy kupic od Engor`a (kwatermistrz w zamku) w Górniczej Dolinie za
jedyne 2500 sztuk złota (o ile pamiętam).

chyba tak za tyle. fakt w zamku w gornicze dolinie. i ciezka zbroje strazy tez u niego mozesz dostac macku. mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:09, damienthorn napisał:

> Prawda soory źle napisałem miałem na myśli średnią zbroję strażnika ( a napisałem leką)
soory
> za blond.Wiec kiedy dostajemy leką zbroje...?

Średnią zbroję straży możemy kupic od Engor`a (kwatermistrz w zamku) w Górniczej Dolinie za
jedyne 2500 sztuk złota (o ile pamiętam).

A ciężkom...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:11, Matias16162 napisał:

> jedyne 2500 sztuk złota (o ile pamiętam).
chyba tak za tyle. fakt w zamku w gornicze dolinie. i ciezka zbroje strazy tez u niego mozesz
dostac macku. mucha

Aha ok dziękuję Matiasie16162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:50, Matias16162 napisał:

ja tak robie wkazdym rozdziale. fajna sprawa ze jest wiecej takich jak ja. fanow gothica
gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic
gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic
gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic


Dwie prośby.
Stosuj w swoich wypowiedziach zasady języka polskiego, bo ciężko się czyta Twoje posty.
Nie powtarzaj jednego słowa, bo nikomu to niepotrzebne. Wystarczy jak napiszesz, że lubisz tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:40, walgierz napisał:

> ja tak robie wkazdym rozdziale. fajna sprawa ze jest wiecej takich jak ja. fanow gothica

> gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic

> gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic

> gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic gothic

Dwie prośby.
Stosuj w swoich wypowiedziach zasady języka polskiego, bo ciężko się czyta Twoje posty.
Nie powtarzaj jednego słowa, bo nikomu to niepotrzebne. Wystarczy jak napiszesz, że lubisz
tę grę.

ale tam niebylo prawie zadnego bledu. Nienapisalem po kropce z duzej litery, i wkazdym napisalem razem. Mam angielska klawiature i dlatego nierobie kresek i ogonkow, czy to komus przeszkadza? napisalem ze nad tym pracuje. I ja kocham te gre, a nielubie. Postaram sie stosowac do prosb, i niepowielac bledow.

Dnia 20.09.2007 o 18:40, walgierz napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:16, maciek.mucha napisał:

> > jedyne 2500 sztuk złota (o ile pamiętam).
> chyba tak za tyle. fakt w zamku w gornicze dolinie. i ciezka zbroje strazy tez u niego
mozesz
> dostac macku. mucha
Aha ok dziękuję Matiasie16162

Niema sprawy. :)
Lubie ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matias ma ciekawą metodę na posty bez OT - pisze po prostu Gothic bądź że go kocha itp, i ma z głowy, resztą może być już spam. Nie żeby to do każdego posta było, oj nie...

A oto pytanko: gdzieś czytałem, że postaci na statku (Dwór Irdorath) są nieśmiertelne. U mnie jest inaczej, w dodatku są dość słabe. I to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:28, DJ Szlafrok napisał:

A oto pytanko: gdzieś czytałem, że postaci na statku (Dwór Irdorath) są nieśmiertelne. U mnie
jest inaczej, w dodatku są dość słabe. I to jest ok?


W szóstym rozdziale większość postaci przestaje być nieśmiertelna i można ich zabić, chyba tylko kapitan statku pozostaje nieśmiertelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:31, cinus` napisał:

W szóstym rozdziale większość postaci przestaje być nieśmiertelna i można ich zabić, chyba
tylko kapitan statku pozostaje nieśmiertelny.


A więc to było "pewne" źródło. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:50, maciek.mucha napisał:

> Lubie ta gre.
A ja ją kocham

ja tez. A dj szlafrok jakby chcial naslac na mnie moderatora czy moderatorow. Ale na niego tez by sie cos znalazlo. Lubie ta gre, kocham i ubostwuiam niemalze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:58, Unser Fuhrer napisał:

Mam nadzieję że to miłość platoniczna xP

Spoko swoją dziewczyne też kocham ( Niemówcie jej ale Gothica bardziej) <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2007 o 18:09, Matias16162 napisał:

szpon przystosowuje sie do ciebie i do twoich umiejetnosci. takze wymagania rozne dla kazdej
postaci. a jak go dasz saturasowi dostajesz tylko 2000 sztuk zlota. lepiej go miec dla siebie



2000 sztuk złota?? Chyba pdków :) albo ja jestem sklerotykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 07:25, Buzurg napisał:


> szpon przystosowuje sie do ciebie i do twoich umiejetnosci. takze wymagania rozne dla
kazdej
> postaci. a jak go dasz saturasowi dostajesz tylko 2000 sztuk zlota. lepiej go miec dla
siebie


2000 sztuk złota?? Chyba pdków :) albo ja jestem sklerotykiem:)


Tak,też wydaje mi się że pd,ale obciąć ręki sobie nie dam,bo dawno nie grałem.Ale 2000 sztuk złota za TAKI miecz to by było za mało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 07:25, Buzurg napisał:


> szpon przystosowuje sie do ciebie i do twoich umiejetnosci. takze wymagania rozne dla
kazdej
> postaci. a jak go dasz saturasowi dostajesz tylko 2000 sztuk zlota. lepiej go miec dla
siebie


2000 sztuk złota?? Chyba pdków :) albo ja jestem sklerotykiem:)

nieewiem. moze to dla tego ze nigdy go nieoddawalem saturasowi? Ale sprawdze dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 08:24, Ecko09 napisał:

Ja coś kojarze, że otrzymujemy 2000expa i 2000 złota. Namieszaliście mi :D


Otrzymujemy jedynie 2000 punktow doświadczenia nic więcej oprucz tego że Xardas jest na nas wściekły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 08:48, wdowiakm napisał:

> Ja coś kojarze, że otrzymujemy 2000expa i 2000 złota. Namieszaliście mi :D

Otrzymujemy jedynie 2000 punktow doświadczenia nic więcej oprucz tego że Xardas jest na nas
wściekły ;)

A probowales? Ja niewiem bo nigdy tak nierobilem....., a za 2000xp sie nieoplaca. Pare zwierzat pociagniemy ze szpona i mamy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować