Zaloguj się, aby obserwować  
pawn77

Mam pytanie o grze...

17 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2005 o 16:10, pawn77 napisał:

ale mnie ciągle zabijają

Fakt,ta misja jak na początek gry jest trudna.Po prostu staraj się kryć za każdą ewentualną ochroną,używaj granatow i rob quick sava po każdym zabitym niemcu(tylko uwazaj by w momencie zapisu nie rzucili ci granat pod nogi.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 14:09, pawn77 napisał:

Wiem ta że to nie gra Dystrybucji CD projekt ale
nie wiem jak mam przejść tą gre
call of duty
zatrzymałem się przy tamie
i stoje


Pod koneic tamy jest budka, w której będzie stał niemiec z mp40. Za nim są drzwi do windy, a potem caaaaały długi i nudny poziom - bawisz się w Jamesa Bonda, próbując przewidzieć za którę skrzynią ukryli się wrogowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest dość prosta tylko jak pisali moj poprzednicy musisz robić quic save co jakiś czas i musisz całyczas uważać i być skupiony nie ryzykuj powli zza ukrycia nie świruj choćyś miał męczyć sięz jednym kolesiem do końca amunicj bo jak podbiegniesz do niego to pewne jest że kawałek dalej stoi inny szwab z naładowanym mp40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który raz przechodzisz tę grę. Ja już miałem okazję pare razy i przyznam, że za pierwszym razem miałem z nią nie małe problemy. Największy był kiedy dowódca kazał Ci przejść z powrotem na drugą stronę <tą z której przyszedłeś> i strzelać do czołgów z takiego działak. Pamiętam, że niestetyw tym momencie cały czas znajdowałeś się pod obstrzałem nieprzyjaciela.

Próbuj cały czas się gdzieś chować, a wrogów pozostawić kolegom(na bank nie umrą, bo są zablokowani skryptami i nawet po serii z MP40 z metra prostow głowę i tak wstaną :P:P) i wychodzić tylko wtedy jak pojawi Ci się nowy "objectiv" cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 19:35, MoHanes napisał:

Nie wiem który raz przechodzisz tę grę. Ja już miałem okazję pare razy i przyznam, że za pierwszym razem miałem z nią nie
małe problemy. Największy był kiedy dowódca kazał Ci przejść z powrotem na drugą stronę <tą z której przyszedłeś>
i strzelać do czołgów z takiego działak. Pamiętam, że niestetyw tym momencie cały czas znajdowałeś się pod obstrzałem nieprzyjaciela.

Próbuj
cały czas się gdzieś chować, a wrogów pozostawić kolegom(na bank nie umrą, bo są zablokowani skryptami i nawet po serii
z MP40 z metra prostow głowę i tak wstaną :P:P) i wychodzić tylko wtedy jak pojawi Ci się nowy "objectiv" cel.



Ale on w tej misj działa sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować