Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z Creative - nowy konkurs na gram.pl!

79 postów w tym temacie

Witam.

Mam pytanie z innej beczki. Co sądzicie o tych słuchawkach? Które wg. was są najlepsze? Zamierzam kupić któreś z nich lecz nie mogę się zdecydować... Najwięcej pozytywnych opinii znalazłem na temat HS-800. Zaś Sound Blaster Arena Surround pominę ponieważ ich cena mnie powali, a szukam słuchawek do 150 -200 zł max.Znając moje szczęście nie wygram żadnej pary z tych słuchawek ^ ^. Przydałaby się także opinia o głośnikach T3130 oraz T6160.

Dziękuje i pozdrawiam ^ ^.

PS. Karta muzyczna Realtek. Mam nadzieję, że któreś z tych słuchawek dobrze będzie się sprawować pod to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super konkurs, rozpoznawanie sampli wciągnęło mnie na amen :D
Po godzinie łamania głowy i uszu brakuje mi już tylko nr 4, reszta jest mniej lub bardziej pewna. Może ktoś rzuci jakąś malutką podpowiedzią do czwórki, chociażby jaki to gatunek gry?... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadłem wszystko oprócz fragmentu nr 5. Po godzinach głowienia nadal nie mam pojęcia , jaki jest to tytuł (a nawet gatunek) gry. Proszę o skromną podpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 19:45, Kasieczek napisał:

Super konkurs, rozpoznawanie sampli wciągnęło mnie na amen :D
Po godzinie łamania głowy i uszu brakuje mi już tylko nr 4, reszta jest mniej lub bardziej
pewna. Może ktoś rzuci jakąś malutką podpowiedzią do czwórki, chociażby jaki to gatunek
gry?... ;)



To jest bardzo ponura przygodówka. Proszę o pomoc w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 20:31, Kasieczek napisał:

Przygodówka, huh. Cóż, będę kombinować, dzięki.

Cholera mam słabość do kobiet :)
Wynalazca termometru rtęciowego już nic więcej nie mówię :)

Dnia 24.05.2010 o 20:31, Kasieczek napisał:

A piątka to tzw. gra akcji :)

Oj tak. Pamiętam te czasy jak gra gościła u mnie na PSX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, i wszystko jasne, bardzo dziękuję! :)
I pochwalę się jeszcze, że już całkiem ciepło-ciepło kombinowałam - właśnie przesłuchałam na YT theme do najnowszej produkcji autorów tejże gry i uznałam, że choć to nie to, to jednak coś tu jest na rzeczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 16:09, Budo napisał:

> Mógłby ktoś podać mi tytuł do drugiej piosenki. Nie biorę udziału w konkursie, chcę
tylko
> tytuł, bo wiem jaki to motyw, ale nie wiem jaki to wykonawca. Piosenka super. Szukałem

> w necie i nic. Zaznaczam, że chcę TYTUŁ PIOSENKI i, a NIE GRY z jakiej pochodzi.Naprawdę

> proszę. Piszcie na nr. gg 13195604. Z góry THX.

Pewnie, znając tytuł grę sam sobie znajdziesz ;]

NO LUDZIE TROCHĘ ZAUFANIA! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać mi tutaj lub na gg nazwę drugiej piosenki? Nie chodzi mi z jakiej jest gry, tylko nazwa ( chyba Jay-Z tam słyszę). Z utworów wiedziałem tylko ostatni:P

Edit: Nie zauważyłem, że ktoś już wcześniej o ten utwór pytał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł z dodatkowymi utworami po prostu super, pogratulować. No ale niestety trzeba być ogranym troszkę. Btw. odgadłem tylko 1,2,6. 1,2 sporo grałem więc nie było problemu, a 6 to bez problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również poradziłem sobie z ostatnią(a kto nie)ale mam małą nadzieję co do wygranej;]Słuchawki do cs w sam raz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odgadłem tylko trójki nie mogę skojarzyć. Tak w sumie kołacze mi coś we łbie, ale nie mogę, po prostu nie mogę sobie przypomnieć.

1 i 5 sample odgadłem po słowach piosenek. Udało mi się nawet wpisać afrykański tekst :D

Tylko ta cholerna trójka. Chyba nie da mi spokoju. To jakieś RPG czy średniowieczny RTS? Najbardziej to mi się kojarzy z Death Note''m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nadal nie mogę wpaść na trójkę, choć mam dziwne przeczucie, że w ten tytuł dane mi było kiedyś grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna prosic na priv albo cos o podanie tytulu muzyki nr 2?
Daruje sobie konkurs chociaz wszystko odpowiedzialem i znalem wszystko poza tym drugim trackiem.
Dam innym szanse tylko blagam o tytul bo juz od 4h szukam i znalezc nie moge, cos mi swita ze to z Taxi albo transportera, ale dalej nie umiem znalezc, bede wdzieczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować