Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radeon z Hydrą, czyli pełna swoboda

11 postów w tym temacie

No właśnie czy radek będzie działa za pomocą NV czy trzeba będzie i takie i takie mieć. Podejrzewam że radek będzie miał jakieś specjalne stery do takiego czegoś które nie będą się gryzły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby walnęli coś takiego do Radzia 5790, do tego GTX 480X2 (jeśli wyjdzie, ale jak GTX 470X2 już zaprezentowany, wprawdzie prototyp ale... raczej będzie ;d) Eyefinity + moc obliczeniowa (Radek) + CUDA + PhysX + lepsze radzenie sobie z tesselacją + moc = Potwór graficzny... aż się obśliniłem wykonując to równanie... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:13, Negaz napisał:

Najlepiej jakby walnęli coś takiego do Radzia 5790, do tego GTX 480X2 (jeśli wyjdzie,
ale jak GTX 470X2 już zaprezentowany, wprawdzie prototyp ale... raczej będzie ;d) Eyefinity
+ moc obliczeniowa (Radek) + CUDA + PhysX + lepsze radzenie sobie z tesselacją + moc
= Potwór graficzny... aż się obśliniłem wykonując to równanie... :d


Dobra ale CENA tego zestawu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:03, piorko90 napisał:

No właśnie czy radek będzie działa za pomocą NV czy trzeba będzie i takie i takie mieć.
Podejrzewam że radek będzie miał jakieś specjalne stery do takiego czegoś które nie będą
się gryzły.


Jeśli się postarasz to nawet i bez Hydry nic nie będzie się gryzło, ale dla laików takich jak ja którym nawet nie chce się kombinować i tych którzy miłują się w słowach typu "oficjalne" bądź "wspierane przez (tutaj czołowa firma)" to Hydra będzie idealnym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do skutecznej współpracy nie jest również wymagana obsługa przez którykolwiek z elementów systemu technologii SLI lub CrossFireX."

Są w ogóle płyty z 2 złączami pci-e 16x bez którejkolwiek z tych technologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no tak cena... do tego jeszcze ten nowy i7 6 rdzeniowy (12 wątków, tak jakby rdzeni), 12GB Ram... omg, znów się ślinię... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 07:44, Negaz napisał:

Hmm... no tak cena... do tego jeszcze ten nowy i7 6 rdzeniowy (12 wątków, tak jakby rdzeni),
12GB Ram... omg, znów się ślinię... xd


Spoiler

Uważaj bo Ci wyskoczy ze spodni :P



Cena będzie ogromna, ale co to dla fanatyków (a.k.a. pasjonatów).

Bardzo fajnie że dalej rozwijają tą Hydrę, bo układ ma ogromny potencjał, ale nadal wymaga dopracowania. Z tego co kiedyś czytałem to to nadal nie działa do końca tak jak w założeniach :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:13, Negaz napisał:

Najlepiej jakby walnęli coś takiego do Radzia 5790, do tego GTX 480X2 (jeśli wyjdzie,
ale jak GTX 470X2 już zaprezentowany, wprawdzie prototyp ale... raczej będzie ;d) Eyefinity
+ moc obliczeniowa (Radek) + CUDA + PhysX + lepsze radzenie sobie z tesselacją + moc
= Potwór graficzny... aż się obśliniłem wykonując to równanie... :d

niestety czytajac jedne z pierwszysch testów, nie wszystko działa tak rózowo jak powinno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować