Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Lord of the Rings MMO za darmo już jesienią

53 postów w tym temacie

Na pewno zagram i z tego co wiem to ta gra jest tak dobra jak World Of Warcraft więc można się spodziewać dużo osób grających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak gra przechodzi na taki system oplat to znaczy ze na gwalt brakuje graczy, co zapowiada rychla upadlosc pozycji ;/ smutne, bo sporo dobrego slyszalem o grze - nie gralem bo juz za stary sie zrobilem na LotR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 16:53, EmperorKaligula napisał:

jak gra przechodzi na taki system oplat to znaczy ze na gwalt brakuje graczy, co zapowiada
rychla upadlosc pozycji ;/ smutne, bo sporo dobrego slyszalem o grze - nie gralem bo
juz za stary sie zrobilem na LotR ;)


średnia wieku w moim kinie (gildii) to ~40 lat, najstarszy gość to ojciec jednego z kinowiczów ma 61 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co z tymi graczami, którzy tuż po premierze gry (a niektórzy zrobili to pewnie jeszcze przed nią) wykupili "dożywotni abonament"? Skoro teraz wszyscy będą mieć darmowy dostęp do gry, to oni powinni IMO dostać jakąś bonifikatę, choćby za darmo konto VIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 17:07, Longer napisał:

Oo...chętnie zagram jeśli graczy jest spora ilość;))

Granie graniu nie równe.
Zanim wbijesz odpowiedni lvl już ci się znudzi. Skoro gra upadła już tak nisko to jej koniec jeż już bliski.
Lepiej zagrać w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, to jest proste. Jak mało osób płaci żeby grać na równi z innymi, to lepiej ustawić żeby za płacenie być lepszym, nie? W D&D online opłaty mają znaczący wpływ na rozgrywkę. Ja czekam tylko na age of conan w tej wersji, bo nie zamierzam płacić za grę w świecie, w którym nie ma graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy upadła. na Sunburnie[EU] ludzi jest sporo, chętnych do wspólnego biegania nie brakuje. prężnie działa kilka Polskich Kinów(Twierdza Rulezz). Generalnie nie odczuwam aby gra się zwijała i aby było pusto, z kolei takie odczucie miałem w Warhammerze Online i dlatego się z tamtąd zwinąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować