Zaloguj się, aby obserwować  
ziomal666

PS3 - czy się sprzeda ?!

11 postów w tym temacie

Jak pewnie każdy z was wie w listopadzie ma się pojawić na rynku amerykańskim ,japońskim i europejskim nowa konsola Sony Playstation3 .Problem jest w tym,że jego wieeeelka cena (ok. 2500zł) przeraża mnie i pewnie was też! Na dodatek tego Sony w ma wielu konkurentów jak Microsoft ,który już dawno wypuścił Xbox-a 360 .Czy po premierze PS3 będzie chętnie kupowana czy może może niecierpliwi ,którzy już zakupili Xbox-a lub mających PS2 z łatwością przerzucą się na PS3 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy po premierze PS3 będzie chętnie kupowana czy może może niecierpliwi ,którzy już zakupili Xbox-a lub mających PS2 z łatwością przerzucą się na PS3 ???

A skąd my to mamy wiedzieć :o Tutaj jasnowidzów nie ma. Czas pokarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jedno Premierowa cena PS2 to było jakieś 5000zł... Mówi samo za siebie, jestem bardziej skłonny zabulić za PS3 2500zł niż kiedyś za dwójkę 5000zł. Pozatym i tak mam w planach zakup PS3. Oczywiście nie w dniu premiery ani niedługo po nim. Poczekam jakieś 2 do 3 lat zanim ją kupie. Powód jest prosty... Dzięki temu prawdopodobnie będzie można dorwać nowszy model PS3 i będzie zdecydowanie więcej gier do wyboru, co też będzie mnie cieszyć. Popatrz na aktualne ceny PS2, możesz już ją mieć za niecałe 700zł i z fajnymi dodatkami o jakich w dniu premiery mogłeś tylko pomarzyć. Podam ci taki przykład:("" Ps Two (black) + Ripper 3.4u + Zabezpieczenia + Gwarancja"") Posiada same nowinki, od chipa dzięki któremu pez problemowo i automatycznie odpalisz gry PAL - NTSC, eliminuje nie wyświetlanie kolorów w grach NTSC bez kabla RGB, Nowy układ Actela z rdzeniem VHDL zastosowany w chipie znacznie lepiej znosi podwyższone temperatury panujące we wnętrzu PS2 slim zapewniając w 100% stabilne działanie podczas wielogodzinnej gry. Układ ma bezpieczne zasilanie 3.3V, które nie obciąża konsoli, Poprawione algorytmy w oprogramowaniu chronią laser, cewki i układy sterujące LA w konsoli przed uszkodzeniem. SubZero Fix najszybszy układ wyłączający na rynku i wiele innych bajerów. Możesz ją mieć za 700zł... (Ale zrobiłem reklamę he he...) A Jeśli chodzi o ''''Xbox'''', to nie interesuje mnie najnowsze dziecko M$. Myślę jednak że kiedy PS3 ujrzy światło dzienne sytuacja na rynku znacznie się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego GIGIO nieprzewidzialem !Teraz zastanawiam się czy nie kupić sobie teraz PS2 i tak jak ty poczekac ze 2 latka na kupno PS3 ? To jest wlasnie jakby pytanie które zadałem w 1-poście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko PS2 ma jusz troche księżyców :] na tym świecie i niewiem czy niejest troszke przestażała i czy napewno PS3 nie zaskoczy od razu swą sprzedażą !Choć na PS2 jest coraz więcej Wyje*** tytułów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak po krutkiej rozmowie z wami ;]doszedlem do wniąsku że PS3 sprzeda się ale w polsce dopiero za kilka latek gdyż wasze opinie wskazują na to że PS2 nie musi być zastąpiona PS3 !(no bo po co jak PS2 jest jeszcze niezlym sprzętem) A i tak nietrzeba będzie zmieniać ulubionych gier bo prawdopodobnie gry z PS2 bedą zasuwać (z większa grafą i wooogule ) na PS3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam ci rade... Zainwestuj w PS2, na pewno na tym nie stracisz (zwarzywszy na te bajery jakie teraz można do niej dostać i tą cenę) aż się prosi żeby ją mieć! Masz tu linka do tego wymienionego prze zemnie wcześniej modelu PS2... http://gameshop.pl/product_info.php?products_id=206 No i musze wspomnieć że gry na dwójkę są teraz bardzo tanie już od 60 zł. W zupełności wystarczy by w spokoju poczekać na dalszy rozwój wydarzeń i lepsze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować