Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 - szczegóły

18 postów w tym temacie

"(...)...FIFA 11, której premiera już w przyszłym roku" , "(...)tegoroczna odsłona opatrzona numerkiem wyżej..."

To kiedy ma się w końcu ukazać? W tym czy w przyszłym roku?:) Pan redaktor coś się pogubił jakby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech poprawią grę bramkarzy. Nie chodzi mi tu o samo bronienie, bo jest bez zarzutów, ale o grę bez piłki. Nieraz zdarzało mi się kląć, kiedy przegrywałem online w 90 minucie, a bramkarz spokojnie pozwala piłce opuścić boisko i dać przeciwnikowi rzut rożny, pomimo tego, że bez problemu mógłby się do niej doczołgać.
Przydałoby się również szybsze wczytywanie menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią Fifę 11 jak konsolowe piły, to dopiero będzie TRAGEDIA! Oni już od 09 próbują w tą stronę iść - czyli mydło - zero kontroli nad ludzikami, opóźnione reakcje na ruchy... oskryptowane "kiwki".. syf syf i jeszcze raz syf.. powinni spojrzeć na 07/08 i zrobić coś z maksymalną kontrolą, z fajnymi akcjami, gdzie ludziki ustawiają się na boisku w logiczne formacje.. a nie chaos, mydło i zero radochy z gry... chyba trzeba będzie poczekać na Pure Football...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC''towa tak dobra jak konsolowa ? Raczej wątpię, by taka nagła zmian mogłaby być możliwa. Jak połączą jakość rozgrywki WC z trybami rozgrywki zwykłej dziesiątki, to spokojnie osiągną wielki sukces, lecz nie trudno się domyśleć, że postarają się zrobić coś jeszcze lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko poprawią w karnych to, by było widać pasek strzału jeżeli gra się bez standardowego huda. Bo ja gram tylko z nazwiskami nad piłkarzami i karne to tragedia, muszę zmieniać na standardowy hud. Ogólnie wolałem zwykłe karne, ale jak już muszą to niech zostawią te. No i chciałbym żeby poprawili pracę formacji obrony i bramkarzy. Gra się w FIFĘ super, ale denerwuje mnie to, że mam w czasie meczu z 10 sytuacji sam na sam, a wykorzystuję 1. Albo lob nie wejdzie (choć to jest zmienione na plus w WC), albo techniczny strzał pójdzie obok słupka, albo bramkarz zamieni się w Buffona i wybroni coś nierealnego. No i jak już przy bramkarzach jesteśmy, to chciałbym też możliwość okiwania golkipera. Nie żeby było łatwo to zrobić, bo gradu bramek nie chcę, ale żeby to chociaż wykonalne było, bo nie jest.

@Sponsi
Z tym Pure Football nie trafiłeś. Chaos i brak taktyki to mają być cechy szczególne tej gry, a recenzenci na razie zgodnie nazywają tą grę "Poor Football".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wierzę, w to i mam ''dużą nadzieję że się nie zawiodę. Gra zapowiada się ciekawie oby to co mówią okazało się prawdą, to wtedy na pewno Pes nie dorówna FIFIE.;) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie tak jak piszą to FIFA będzie najlepszą grą piłarską nawet na PC :D. Ale i tak bym nie kupił na PC, bo po co jak mam x''a :D. Chociaż wątpię żeby FIFA 11 na PC dorównywała tej z X360 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 20:57, Sponsi napisał:

Jak zrobią Fifę 11 jak konsolowe piły, to dopiero będzie TRAGEDIA! Oni już od 09 próbują
w tą stronę iść - czyli mydło - zero kontroli nad ludzikami, opóźnione reakcje na ruchy...
oskryptowane "kiwki".. syf syf i jeszcze raz syf.. powinni spojrzeć na 07/08 i zrobić
coś z maksymalną kontrolą, z fajnymi akcjami, gdzie ludziki ustawiają się na boisku w
logiczne formacje.. a nie chaos, mydło i zero radochy z gry... chyba trzeba będzie poczekać
na Pure Football...

Chyba jesteś nienormalny albo to jakaś marna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

geralt25 chyba nie potrafisz używać mózgu, albo po prostu kompletnie nie znasz się na technicznych aspektach gier, bezmyślnie nawalając w pada/joystick/klawiaturę/myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie chcę obietnic... chcę faktów!!! Nie jestem fanem serii FIFA (gram tylko z powodu K-League...) ale mam nadzieję że będzie dobrze i będą mogli walczyć z PES''em... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie rozumiem po co w trzech wątkach piszesz dokładnie trzy takie same posty, w których zamieszczasz link do tematu w którym napisałeś posta, w którym opisujesz to co ci się nie podobała w poprzedniej odsłonie gry FIFA

Chodzi mi o te posty:

1. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58479&pid=14
2. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58660&pid=2
3. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55454&pid=18

Jest to równoznaczne ze spamowaniem, zatem za spam otrzymujesz Ostrzeżenie.
Jeśli ktoś chce przeczytać twojego posta to go znajdzie bez twojej pomocy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isildur tak jak myślałem - żenujący poziom moderacji. A mojego tekstu nie ma. O spamie to ty wiesz niewiele więcej niż o moderacji... żenada dzieciaku, totalna żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isildur i przed czym mnie ostrzegasz, dzieciaku? Że mnie niby zbanujesz na korporacyjnym serwisie poświęconym reklamowaniu gier? BUAH.. śmieszny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować