Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef studia Treyarch opowiada o Call of Duty: Black Ops

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Na łamach serwisu internetowego telewizji Hyper pojawił się interesujący materiał wideo, w którym Mark Lamia, szef studia Treyarch, opowiada o tym, jakie to Call of Duty: Black Ops będzie wspaniałe i dlaczego będziemy do niego wracać wielokrotnie.

Przeczytaj cały tekst "Szef studia Treyarch opowiada o Call of Duty: Black Ops" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej BYŁ najwiekszym hitem wśród fps''ów!!
Ostatnio robi sie z tej gry jedno wielkie ( i takie samo z wersji na wersje) gowno!
Ja niewiem czy oni naprawde myślą że zmieniając jedynie textury dadza rade...
A FPS''em "wszech czasów" z całą pewnościa jest Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ....
Jeśli co rok bedzie wychodzic po 2 czesci CoD-a to mnie chyba szczeli ale przyznaje ze Black Ops to fajny bedzie
A tak a propo napewno bedzie Price widac to po fotkach i wywiadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call od duty black ops- moim zdaniem ta gra zmiażdzy MW, Treyarch ma tą świadomośc, że w World at war było sporo niedoróbek, a teraz sie uczą.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra sie dobrze zapowiadia czekam na nia z niecierpliwoscia gra aukrat wychodzi w moje urodziny to może dostane ją na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie interesował mnie multi w codzie, więc cieszę się, że twórcy starają się nad singlem. Może nie zrobią tak nieciekawego singla, jaki zapewnił nam MW2 (oprócz misji w tej mroźnej bazie na początku, reszta była nudna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zjepali. Nie lubię jak nie gramy jedną postacią, tylko rzucają nas do różnych miejsc i co rusz gramy innym typem. Rozumiem jeszcze maksymalnie dwóch... eh. Poszli na gównia.. drogę mw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować